Jump to content

Moto Zajednica

Otvaranje sezone moto skupova MAS-a u organizaciji Mk Extrem u Smederevu 25-27.aprila 2014.gpd.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Honda cb750k -- cbx 125 f -- yamaha xv 1900 star raider

Sve je spremno ocekujemo vas.......

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

..

Ulaz po MOTORU (vozač-suvozač) 300,00 din , a za članove bratske organizacije MAS -200,00 din po motoru. Bajkeri za kupljenu ulaznicu imaju poklon maramu kluba MK EXTREM, večeru (riblja čorba) u petak i bajkerski pasulj u subotu.

Cena ulaza za pešake je 100,oo din petak i 200,oo dinara subota po osobi.

Petak grupa večeri ALT bend. Subota grupa večeri Najda "SMAK" i Gale "KERBER"

Bajkerske igre u subotu uz mnoštvo nagrada za pobednike. MOTO KLUB EXTREM I SVI ČLANOVI ISTOG "NAORUŽANI" DOBROM VOLJOM I POZITIVNOM ENERGIJOM OD SRCA VAM ŽELE DOBRODOŠLICU

 

MAS-ovci i ostali bajkeri :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: CBR 900 RR Fireblade

Cenim da ce biti isto kao i prosle godine...

 

Nisam bio, pa ne znam, sta se to izdesavalo prosle godine ? :zbunjen:

 

Desavalo se da su svi duvali na izlasku sa skupa, a pre toga je bilo javno obavestenje preko razglasa da ce se propustati sve koji zele da idu kuci i da nece biti rigorozne kontrole, samo da se vozi polako... Posto je proslo sat/dva i jos par piva objavili su da je kontrola rigorozna i da ce svako biti zaustavljen na izlazu zbog kontrole. Ok, slazem se, ali bolje da su vracali ljude u kamp nego sto su svima redom, jednom po jednom pisali prijave.

 

Ajde, pisali su meni, imam dosta da vozim do kuce, ali pisali su prijave ljudima koji su bili u smestajima u Smederevu udaljenim par stotina metara ako sam lepo razumeo, e to je vec...

 

Nemam problem sa time, popio sam koje vise, dobio sam 3 meseca zabrane i to je proslo, ali iskustvo je uzasno... Inace skup je prosle godine bio super (osim kontrole na kvarno). Sada sam otisao na pola sata, provozao se, prosetao i otisao kuci. Bilo je 4-5 patrole koje sam ja sreo i to sto je bilo ~20h, mogu da zamislim sta je bilo u toku noci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

bio,video,nisam imo problema sas miliciju,doduse i nepijem,mada sam ja ranije otisao,kako je bilo uvece neznam..al bolje pijane da vrate u kamp nego da se skrse na izlazu...

tako bar ja mislim..volan i alkohol neidu zajedno nikako....

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Da sam bas toliki ljubitelj akohola ostavio bih motor napolju i izasao peske sa skupa. Pesacima ne mogu da pisu kaznu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 265 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: VN 750 custom

Vreme posluzilo, posecenost bila dobra, atmosfera dobra... sve u svemu OK skup po meni :takoje:

Sto se policije tice bilo ih je kao i na svakom moto skupu sto je skroz ok. Uz put nisam sreo ni jednu patrolu, za razliku od prethodnih godina :moto3: koliko sam primetio nikoga nisu dirali ni zaustavljali. Nisam primetio da je ijedan policajac u uniformi usao u kamp i zverao okolo za razliku od prethodnih godina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Opet Africa Twin

Hvala na pozitivnim komentarima a zaista je tako i bilo, policija nas je ove godine malo zaobisla u odnosu na predhodne a provod i posecenost skupa je bila zadovoljavajuca bez ikakvih problema u saobracaju i u kampu,vidimo se sl godine pozz

1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja