Jump to content

Moto Zajednica

Zavrsen Kawasaki LTD 750

Recommended Posts

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Evo posle 3 meseca rada, cekanja delova,Kawa spremna registrovana ,ne silazi mi osmeh sa lica kad vozim.

No nije jeftino, motor sam platio 1100e i onda krece igranka:rasturanje masine, nov komplet dihtunga nov triplex lanac, lanac bregaste gumice ventila, nove lamele i opruge, 4 kita za karburatore nove flansne prednje i zadnje, nove bobine kablovi i kape. Pa onda lageri tockova, progresivne opruge,teflonska creva nove gume, lanac i lancanici,dve nove lule auspuha,akumulator ispoliran ceo motor itd,itd. Cifra oko 2500e +rad (nazalost ne mogu sam sebi da naplatim,he,he.Model KZ750 H1 LTD god 1980 USA model.

post-2239-0-14411300-1395516342_thumb.jpgpost-2239-0-23416100-1395516358_thumb.jpgpost-2239-0-87910800-1395516372_thumb.jpg

  • Podržavam 22

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Posto u servisu imamo posla preko glave,krajem meseca cu da sredim i korpu kvacila (sad se ona cuje kad su promenjeni svi lanci) i pokusacu da izmenim prenose prednjim i zadnjim lancanikom-naime 80-tih god mali zuti su imali problema sa uvozom u USA ,zaboga trebalo je zastititi Harley-a, pa je motor izgraviran do 80 milja i ima kraci prenos.Max brzina je oko 160 ali zato se u petoj vozi 70 na sat kao neki V-kruzer, a ima kao obicni KZ 78ks!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Ducati 748 S

Veoma lepo uradjeno !!! Svaka cast na trudu !!! :takoje:

 

PS. Cime da ocistim karburator da izgleda kao na Kawi ? Svasta sam probao ali nista ne pomaze .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Uzmes skotchbrite,to je kao jako gruba tkanina ima u gvozdjarama umocis u petrolej i trljaj,skida patinu a ne grebe povrsinu(moze i ultrazvucna kada) pozz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

fantazija odradjeno, svaka cast na trudu i zivcima :takoje:

uvek su mi se svidjali ti japanski kruzeri sa rednim masinama sa pocetka osemdesetih, pogotovo Kawasakijev power cruiser ZL 900 Eliminator :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Dje me nadje a tek Eliminator 1000 za USA trziste sanjao sam ga nocu, a vidjao sam u Torontu i Spectre 1000 Kawu sa zlatnim felnama ufff

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja