Jump to content

Moto Zajednica

lemy

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1292
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: lemy

  1. Zdravo, Na prodaju Keeway supershadow 250. Vozen dve sezone , presao 4.000km. Godina proizvodnje 2007, prva registracija 2009 god. Motor je prakticno bolji nego nov, sve je pregledano pritegnuto, pretresao ga majstor Boban sa Vidikovca. Karburator očišćen i nastelovan, zamenjeno ulje u vilama ( Motul ), zamenjeno ulje u kocnicama. Zamenjena sajla kvacila ( boban sajle ) stavljena nova poluga kvacila ( novi model ova ne bi trebalo da puca ), far sa halogenom sijalicom ( dosta bolje sija ). Motor od opreme ima bisage Iron Horse po 27l ( najveće koje su bile da se kupe, u jednu staje jakna o jet kaciga ) i torbicu za alat. Ima fabricki alarm i daljinsko paljenje. Ja sam vlasnik, motor nije registrovan, istekla registracija u septembru. Motor se nalazi u Sapcu u garazi jer ne vozim motor kada zahladi, za ozbiljne kupce organizovacemo razgledanje . Motor je jednom rečju u odlicnom stanju, i nema mana, pa koga interesuje nesto ovako... Cena 1250 eur sa opremom, ko hoce bez opreme moze malo nize. Telefon 064/2-000-155 Mile Zamena uz neku doplatu dolazi u obzir samo Kawasaki Er 5 ili GPZ 500, ili Honda CB 500 ali da su u ekstra stanju. Slike nisu neke, oglavnom su sa moto skupa iz Kosovske Mitrovice od ove godine, kada budem isao do Sapca napravicu jos neke. Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us ova je pre sredjivanja motora Uploaded with ImageShack.us Sretna kupovina
  2. Jel prodat motor ?
  3. Mislis na ovaj, pojavljuje se u dva oglasa na Kupindu, rekao bih isti motor samo maska druga http://imageshack.us/photo/my-images/41/hondacb500slikao190881.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/132/hondacb500slikao1484722.jpg/ stampar @ Hvala na savetu ali ne bih bas nekog oldtimer , a i ruyan mi je taj BMW do bola. Iybor je definitivno suzen na tri modela, er5, gpz 500 i CB500. GPZ za sada vodi za dlaku jer je mnogo veci izbor i malo je jeftiniji. arnyman @ i ja isto raymisljam kao ti. Par godina razlike je nista, jer su svi vec matori. A kofer ili bar nosac dosta znaci jer ako ga ne kupim sa motoror to obavezno moram imati a to kosta i para i vremena. To me je u startu odbijalo kod Honde jer nigde pooflasima nema neke sa koferom, a u Luisu sam gleda nosace slabo ima za ovaj model, pa me brinulo koliko je komplikovano da se nakarabuzi. ima jedan er5 na forumu, ali ima neko ostecenje na rezervoaru, to ce da kosta poprilicno da se sanira, a i cena je pojaka obzirom da je 98. god, mada ima neku opremu koja meni verovatno ne znaci nesto, al ajde, lici na nesto. http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/67737-kawasaki-er-5/page__pid__1171851#entry1171851 ima i neki jftin cb u pancevu, u nekoj bolesnoj boji, da li se fabricki uopste tako farbao ili je ovaj ceo farban http://www.moto-berza.com/moto-oglasi/honda-cb-500-oglas-30849/ ova ne izgleda lose http://www.moto-berza.com/moto-oglasi/honda-cb-500-oglas-31845/ ova isto ne izgleda lose, ima kofer , jedino sto je model sa dobosem http://www.moto-berza.com/moto-oglasi/honda-cb-500-oglas-27222/ Planiram da za vikend obidjem nekoliko motora u BG da bacim pogled, sednem , pa cemo da vidimo.
  4. Zec @ bacio sam pogled na oglas vrlo interesantno interesantno, hvala ya link Arnzman @ skontao sam da mi kruzer ne odgovara , bole me krsta. Ovaj oglas sam i ja video. Sta znaci stetovan, padadano sa njega ? Znas ili nagadjas ? ako je lupan da batalim. Meni je iskreno odmah bila sumljiva ova cena. Prioritet mi je udobnost, GPZ mi se svidja jer ima vizir i oklop, pa je zastita od vetra sigurno bolja ali me brine polozaj sedenja, da nije suvise nagnut napred , pa da me umesto dupeta sada bole ruke ? Cini mi se da bi i kolena bila savijenija, ali sve to ne previse, a motor je cini mi se veci i lakse bi podneo dvoje na njemu uz prtnjag. Od kog godista treba gledati gpz, odnosno kada su radjene neke bitnike izmene, pa da ne uzimam ispod toga ? Bandita niko ne komentarise ? evo par oglasa pa recite misljenje honda cb 500, deluje mi korektno, malo da se spusti cena i to je to. Pitanje je samo da li za isto godiste Honda vredi 300-400€ vise og GPZ-a http://www.polovniautomobili.com/oglas1472218/honda_cb500/ i par GPZ http://www.polovniautomobili.com/oglas1510207/kawasaki_gpz_500/#1 http://www.polovniautomobili.com/oglas1201411/kawasaki_gpz/ http://www.polovniautomobili.com/oglas1427753/kawasaki_gpz/ http://www.polovniautomobili.com/oglas417404/kawasaki_gpz_500s/#6 ER-5 http://www.polovniautomobili.com/oglas1547048/kawasaki_er5/ http://www.polovniautomobili.com/oglas1337019/kawasaki_er5/ jedan KLE na forumu, malo je cena pojaka cini mi se , a mozda i gresim http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/70506-kawasaki-kle-500/page__hl__kle
  5. Zdravo, Ovih dana ( meseci ) listam forume, oglase u potrazi za novom masinom. Trenutno vozim keeway supershadow 250ccm ( kopija yamahe virago 250). E sad razlog prodaje i zasto ovolika dilema. Copere sam oduvek sanjao, sportake prezirao. Kada sam skupio para kupio sam coper (kruzer ) ali tu nastaju problemi. Izgleda da kicma dupe nisu spremni, na ovom motoru ne mogu ni 100km da sastavim bez pauze, ubise ledja a i ruke. Neka moja opservacija je da me ledja bole jer je sva tezina na njima, a ruke od stalnog opiranja vetru. Mislio sam da su coperi/kruzeri najudobniji ali kako citam razne forume i kako osecam izgleda da nije tako. Zato se sada dvoumim izmedju nekoliko motora ali skroz razlicitih koncepcija, uglavnom naked, turer. Sada ukratko z asta mi treba motor i koja su ogranicenja. Motor mi treba da se provozam vikendom , najdalje 200-300km u jednom smeru i malo po gradu, uglavnom idem kolima. Godisnje sam do sada prelazio oko 2000-3000km a u buduce mozda oko 5-6k. Molim da zaobidjete komentare da mi je i biciklo dovoljno za ovo, znam i sam ali volim da imam i motor . Zbor ovako male kilometraze bitno mi je da je motor do 500ccm, zbog registracije, potrosnja mi nije bitna, performanse takodje i ovih 250ccm mi je u principu dovoljno, Vozio bih uglavnom sa saputnicom pozamasnijom, zajedno oko 160kg + prtljag i bilo bi ok da moze da drzi na auto putu neku brzinu od 120km na sat bez problema i oko 100m/h na regionalnim. Uglavnom bi ga vozio asfaltom ( mozda ponekad par km makadamom , mada moze to i peske ). ne bih da platim motor preko 1800€ A sada najbitnije, UDOBNOST. Treba mi udoban motor da ne trne dupe i ruke posle 100km. Pregledao sam sve moguce forume, iskustva i sve izbor kao i svi na nekolik popularnih modela, pa cu pored nih napisati moje misljenje i neke cene ( treba mi komentar i da li su to realne cene za pristojan primerak ). Visok sam 178ccm, 85kg Honda CB500 1996-1998, 1600-1700€, mana kao i kod svih naked-a, udari vetra, polozaj sedenja bar po motorcycle ergonomics dosta dobar, cini mi se idelan Kawasaki ER-5, 1996-2002 1500-1800€, mane vetar, malo ih ima u oglasima i to uglavnom noviji, pa cesto preko buzeta, neki ga zovu kantasaki. POlozaj sedenja odprilike kao na Hondi Kawasaki GPZ 500 1996-1998, 1500-1700€, u pocetku mi je bio opasno ruzan, ali sto ga vise gledam sve mi je lepsi, mane polozaj sedenje je dosta nagnutiji nego kod ostalih, mada mozda i nije previse, prednosti oklopi i vizir, pa je sigurno zastita od vetra bolja Suzuki GSX400 Bandit, 1996-1998, 1600-1800€, mane 4 cilindra, cini mi se da je rep dosta visok , pa je pitanje udobnosti suvozaca Kawasaki KLE 500, 1996-2000, 1600-1800€, mane, polozaj sedenja uspravan, ali ipak nije kao na coperu. razmisnjao sam o Suzukiju GS500, ali mi se cini da je najlosiji po udobnosti i da bi mi noge bile dosta savijene. Znam da bi bilo najbolje da probam motor, ali nema mogucnosti, od mojih prijatelja niko ne vozi motor, vec samo kada budem kupovao a i tada mogu samo da vidim da li je motor kanta ili moze da se vozi. Post jeste malo opsirniji ali da bi se donela prava odluka , treba dovoljno informacija. Ako mislite da sam se istripovao za udobnost, i da mi drugi motori nece biti udobnji, recite obavezno da se ne cimam oko prodaje sadasnjeg motora koji je prakticno nov, u ekstra stanju , i opremu sam mu tek nabacio. Hvala unapred
  6. E je..ga. Ako je stalo do toga. Nadji nekog poznanika sa kombijem neka ti doveze, daj mu za gorivo 2-3000 din. ili idite autoputem neregistrovani , jedan auto ispred da obavesti ako ima pandura. Mislim da je ovo ekstra ponuda , ako je covek vec dao ovakvu dobru ponudu ne treba ga i cimati oko tih stvari.
  7. pogledaj ovo http://www.polovniautomobili.com/oglas1530308/sprint_prince/
  8. Prestao sa radom servis u Mirijevu ? To ne valja. Probaj u Massetehnic , sprint shalanger ima potpuno isti agregat. Mada i Yamaha Virago ima isti agregat mozda pase. Mada mislim da je najbolje da se to zavari, ali kada se obradi da se napravi postepen prelaz kako bi se smanjila koncentracija napona jer zbog toga i puca ova poluga. Rekoh u postu iznad ja sam kupio neki novi model koji ima postepen prelaz. Za sada je ok, mada sam presao samo oko 2000 km, ali prva mi je pukla na 1500km, mada je motor uglavnom vozen pogradu.
  9. Vec sa ti pisao na PP ja sam ovakvog prodao pre nekoliko meseci za 650€. Ovo je prva generacija i imam utisak da je prilicno kvalitetniji od novijih. Ali, ovaj je dosta manji , odnosno kraci od mladje brace.Ako si vislji od 180 cm, batali odmah. Kvaka je i da je Sprint samo nasa robna marka, ovaj princ je u stvari Giantco Prince a ovi noviji su Jin Lun. Zbog ovog se postavlja pitanje nabavke rezervnih delova, sve kineske masine su slicne ali ipak. Koliko sam ja gledao slican je agregat na keeway speed. Ovo motorce je super, ali cena od 350 eur je jako sumljiva. Mozda vlasnik ne moze da nadje delove da ga popravi ili nesto debelo nije u redu sa njime. Ja sam moj prodao sa 8000km. Masina je bila ufabrickom stanju, lanac i lancanici odlicni. Raspitaj se u masstehnicu za delove. Ako imaju , vidi da li moze da upali. Ako upali ne lupa, ne dimi kupuj, ovo je jeftino. Realno nema dobrog kineza za 500eur. E sada, kada dodje zima cene idu dole. Ako budes strpljiv mozda u toku zime nesto naleti. Sto rece kolega za te pare nema sta da probas, ako upali teraj.
  10. +1 za 250 ccm. Ja sam isto tako razmisljao i posle pola godine nakon kupovine motora od 125ccm kupio drugi od 250ccm. Neuporedivo bolje ide. Potrosnja neznatno veca, registracija takodje. Imao sam srece pa nisam puno izgubio prilikom prodaje motora, jer mi je predhodni vlasnik nasao kupca, njegovog drugara jer je znao u kakvom je stanju motor. Naravno 250ccm je znatno skuplji motor, neces naci nista krsteno ispod 1000 eur. Ako nemas tu kintu onda je bolje voziti i 125ccm nego nista.
  11. Hvala na odgovorima, za eksternu asistenciju znam ali to jede kredit jer ide preko GPRS , mada i to ostaje opcija kao nuzda. Meni u principu ne treba previse navigacija , ova na telefonu je ok sto se funkcionalnosti tice, samo slabo hvata signal i kada ga uhvati cas posla ga izgubi. Mislim da bi mi i ovaj eksterni GPS radio posao. On je ipak 4000 a mislim da nema iole krstene navigacije ispod 10-12,000, mada je i to mozda malo nisam bas pratio cene.
  12. Kada se vec povela ova diskusija da priupitam i ja nesto. Imam Nokiu N95 8GB i instaliran Garmin XT. Garmin kako softver radi ok ali telefon je sr..nje. Slabo hvata signal i treba mu dosta vremena. Kada uhvati signal radi super ali hoce cesto da ga izgubi. Mislio sam da je do softvera pa sam reinstalirao nekoliko puta, ne vredi, onda sam mislio da je telefon neispravan. Malo sam googlao i nasao sam da je u ovu Nokiu ( kada sam je ja kupio bila je 450€ ) ugrađen najjeftiniji GPS cip i da zbog toga slabo hvata signal. Ima nekih resenja gde se otvara telefon pa se na GPS prijemnik lemi parce zice koja glumi antenu, ali to ne bih radio. U principu da mi treba cesto navigacija kupio bih pravu, ali posto mi retko treba rekoh da iskoristim mogucnosti telefona. Ovde je neko spomenuo eksterni GPS prijemnik i to mi deluje kao resenje za moj problem. Pitanje je koja je cena i gde to ima kod nas da se kupi ? Ako jos neko ima neko iskustvo sa eksternim GPS neka napise.
  13. Bolje se raspitaj ko pravi sajle u NS. Ove kineske su upitnog kvaliteta. Ja sam na dva kineza ( jedan upravo supershadow ) imao pucanje sajle. Stavio sa pravljene ( U BG Boban sajle ) i sluze ok na oba motora.
  14. Imas u ovoj mojoj temi sve. I ja sam zrtva keeway poluge kvacila, ali ocigledno ne jedina, Ova nova koju sam kupio malo je redizajnirana tako da mi deluje da ce duze da zivi. Ova originalna je izdrzala nepune 3000 km. Na slici je poluga pozicija 13, http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/67508-keeway-supershadow-250-kvacilo/page__p__1102683#entry1102683
  15. Tu belu zastavu 101 sam i ja video pre ulaska u Platičevo. Krsina neka teska, mene su sigurno uhvatili , ali se nadam da ima neke tolerancije nisam mnogo prekoracio. I meni nije to jasno. Radar treba da služi da ljudi uspore, a ne da puni budzet, ali tako je kako je.
  16. lemy

    kupujem bisage

    Moje su bukvalno na par centimetara od auspuha jer je motor mali a bisage velike i nista se ne desava. U principu je bitno samo da se ne dodiruju sa auspuhom.
  17. lemy

    kupujem bisage

    Meni su stigle mislim za 3 dana, verovatno se poklopilo, ali ne verujem da treba vise od 7 dana. Realno koza je koza, ali ja nisam bio spreman da dam 3 puta vise para za nesto što mi uglavnom stoji na terasi, a vrsi posao ( a i izgleda) isto kao i kozna bisaga.
  18. lemy

    kupujem bisage

    Ove su najvece, 27l po komadu, tesko da ces naci negde vece. Za moj motor su mozda i prevelike ali i ja sam se rukovodio mislju da mogu sto vise da stavim a tada su bile malo skuplje od ostalih. Moze dosta da stane u njih, recimo moze komotno da stane u jednu jet kaciga a verovatno i ful face ( nisam probao ) i da ostane mesta za sitnis ( dukserica, pojas, flasa sa vodom ... ) Recimo ja stavim u jednu koznu jaknu da ogromnim protektorima na laktovima, ramenima i preko celih lenja , i kacigu ali oni kao slem ( brain cao) i ime jos mesta ali za neku sicu. Stavljao sam jednom i neke flase, moze da stane oko 10 kom od 1.5l. Ove sto si ti gledao su dosta manje, kaciga nema sanse da stane kao ni jakna. problem je sto su uzane 15cm a ove moje su 22cm. Jedini problem kod ovih bisaga je sto povecavaju gabarite motora pa moras da pazis ako se provlacis kroz guzvu, i verovatno uticu na aerodinamiku motora pri vecim brzinama.
  19. I ja ovo cekam. Staru sam dopunio po propisu ( kupio ssve u apoteci, sterilno ) ali kazu ljudi ne moze. Sad iz principa necu uzeti do septembra a do tada cekam da neko pocne da prodaje praznu kutiju. Nije mi jasno kako se niko jos nije nasao da je napravi. Nije da izigravam zakon ili da nemam 2000 din ali kada je njima bitnija forma od suštine, onda cu i ja da gledam sta mi je jeftinije
  20. lemy

    kupujem bisage

    Ja sam uzeo ove http://www.louis.de/_307ad38b74819d387d165423c595eeb0ed/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=520&wgr=220&list_total=7&anzeige=0&artnr_gr=10024188 Od istog materijala su , vestačka koza. Kako sam ti i pre rekao spolja se ne provaljije tek kada ih otvoris i osetis pod rukom. Kvalitet sivenja je ok, materijal koliko para toliko muzike , ja sam zadovoljan. Ovakve bisage ( 20l komad ) bi me od koze kostale najmanje 200 eur a veroavtno i vise. Ja ih platio 80 eur + 5 eur postarina. Ja generalno slabo vozim motor , jer dosta radim, samo vikend i to duze ture. Meni ove vrse posao i nisam se pokajao. Na nekoliko moto skupova mi ljudi prilazili i pitali gde sam nabavio bisage. Ako imas dobar bajk , planiras da ga zadrzis duze vreme onda koza ima opravadanja, u drugim slucajevima po meni ne. Evo jedne fotke da vidisa kako izgledaju na motoru Uploaded with ImageShack.us
  21. Da se i ja ukljucim i ponovim ostale gledaj nekako uzmi 250ccm pa makar ga registrovao sledeće godine i vozio. To je vecito prokletstvo motora, uvek ce ti trebati jaci ( dok ne dodjes do hiljadarke bar ) Ja vozim keewey supershadow 250 a pre toga sam vozio Princa 125ccm ( ali ona prva verzija ) . Princ mi je bio prvi motor i bio mi je slab vec posle par meseci i prodao sam ga . Razlika u potrosnji je oko 0.5l a performanse nebo i zemlja. 125 ide nekako po ravnom ( ali vibracije ubijaju ) a brdo je muka ( ti ces da vozis sam , to je neka olaksavajuca okolnost ). U odnosu na ove princeve koji se sada prodaju kivi mi deluje za klasu kvalitetnije ( zato je i skuplji ). Koiko god pricali da su delovi za kineze jeftini tu postoji jedan drugi problem a to je sto ih uglavnom nema. Kod supershadow i sprint chalenger je dobro to sto su agregati ( kod kivija i sve ostalo) pljunuta kopija yamahe virago pa za nevolju moze i tako da se dodje do delova. Za te pare mozda da pojuris neki Sprint chalenger 250ccm deluje mi i kao motor za prepravke naravno ukoliko ti gabariti odgovaraju jer je motor ogroman, a mislim da je lakse autobus voziti od njega. Sto se tice upravljivosti tu se nisi nista istripovao jer je krizer/coper motor dosta lose upravljiv, on je za pravac, krivine mu ne leze a takodje i grad. Meni cak i nije nesto udoban, pa cu verovatno preci ako ne ove godine onda dogodine na neki enduro 600-850ccm, mada si ti mlad i kicma te jos sluzi Sto se tice prepravki video sam na forumima nekoliko prepravki keeway superlight i uzgledaju fenomenalno. Zakraj moja preporuka za te novce Sprint chalanger 250 , malo ga sredjuj ove godine, sledeće registruj i vozi, ionako je sezona dosla na pola.
  22. lemy

    kupujem bisage

    Imas u Lois-u. Ako ti nisu prioritet kozne ima bas povoljnih od skaja. Ja sam ih uzeo , na prvi pogled tesko je i provaliti da nije koza. Kvalitet zadovoljavajući. Imas ljude koji donose, cena je kao na sajtu. Dodatno placas samo postarinu ( oko 500 din ). Ja sam narucio preko Sekule, sve preporuke.
  23. lemy

    Coper torba

    Imas pp i od mene od cetvrtka
  24. Deo sam pokupio i namontirao u subotu ujutru i sa zakasnjenjem od 45 min krenuo na Kosovo. Stigao i vratio se od tamo. Izdržao kinez 900 km zestoke voznje za dva dana, ali nije to sada tema. Ova poluga koja je meni pukla i ova na tvojoj slici su iste. Gde je problem. Na mestu na kome puca je velika koncentracija napona jer se poprecni presek naglo menja. Da su pitali bilo koga ko je suo za mašinstvo rrekao bi im da se to tako ne radi. Ja sam vec razmisljao da pravim taj deo kod metalostrugara gde cu imati postepen prelaz ( tkz tečni prelaz ) i smanjiti koncentraciju napona. Međutim kada sam kupio novu polugu , video sam da su se i kinezi dosetili ( verovatno kada su videli kolika je potražnja za ovim delom, skontali da da nesto nije u redu ) i tako napravili deo. Sada ima postepeni prelaz i dosta je deblja poluga u delu gde puca, tak oda mislim da sada nece biti problema. Mada kinezi nebi bili kinezi kada nebi pravili probleme. U sred Čačka sam izgubio kvacilo ( mislio sam pukla sajla ). Nisam smeo da stajem i šaltao sam bez kvacila kroz Čačak , Požegu, Kosjerić, uz Bukove i sve vreme psovao sve kineske dinastije, careve itd ( mada sajla nije kioneska nego radjena pre mesec dana kod Boban sajli ). Kada sam se uspeo uz Bukove i krenuo nizbrdo stao sam na peosirenje jer smo i ja i devojka već skroz utrnuli i smrzli se. Tad sam imao sta i da vidim, sajla se otkasila na ovoj pulugi nekako ispala nema pojma kako. Namontirao sam je ponovo, nastelovao i pici nazad. BTW Ono crevce nemaju, moj ti je savet da nešto improvizujes. Napravio sam i skicu nove verzije ove poluge Uploaded with ImageShack.us
  25. Evo da prenesem i ja utiske, prvi put sam bio. Prvo lepe strane - put odlican, za voznju fenomenalan - docek u Mitrovici i ljudi pored puta za Mitrovicu koji su pozdravljali bajkere ( samo zbog ovoga vredi ici ) - sve kolege bajkere koje sam pitao za put mogu samo da pohvalim, svi su ponudili da idem sa njihovom grupom. A sad one druge, manje lepe ali brojnije strane: - Organizacija ocajna, kao da smo svi bili tamo sto puta. Ljudi koji usmeravaju su bili samo na isljucenju sa auto puta, posle je bilo snaliazi se kako ko stigne. Nie koplikovano ali ipak ako neko organizuje puta red je postavi ponekog čoveka na većim rasrsnicama. - Ja sam bio prvi put i očekivao sam neku voznju u koloni opusteno, ali u stvari svaka grupa je vozila za sebe , pa tako i ja sa devojkom na kinezu uglavnom solo. Sreca sto je lep put pa uzivas u voznji. Jedino od granice do KM je bila ta vožnja, ali je opet bilo divljanja, ali tako valja mora. - Smestaj je bio u balonu za koji skoro niko nezna gde je . Pitao sam pet kolega i niko pojma nema a treba da spava tamo. Jedan mi je rekao da je cuo da je kod crkve pa sam ga tak nasao. Tamo sam nasao i par kolega koji su mi rekli da nema nikog da cuva stvari i da su oni poslali drugara da ode natrag na skup da pita organizatore. U medjuvremenu je stigao momak koji je mislim presednik kluba 028, drzi kafic Inkonito i nazvao tog lika koji je dosao da cuva stvari i motore. - vecera u obliku pasulja sa virslom je bila posluzena na sportskom terenu, ali za nekolicinu srecnika. Posle par minuta im je nestalo tanjira, onda su delil te virsle u hlebu. Kada su stigli tanjiri, onda je deljen klot pasulj a onda je nestalo i hleba na opste negodovanje bajkera. Da se razumemo nisam dosao da bi jeo pasulj ali je sramota. Bolje da su naplacivali ulaz bar tim klincima 100 dinara sto su dosli na besplatan koncert i pokrili troskove pasulja. BTW ja sam jeo u Seidi odlican rostilj, nije sa cumura ali je odlican. - na koncertu je bilo šaka bajkera , od kojih je nekoliko besomucno pucalo i palilo gumu u sred mase. A masa mahom neki klinci , verovatno i studenti ( mada moram da priznam bilo je i dosta dobrih cica ). Ozvucenje bih rekao da je poprilicno lose, al ajde nisam neki strucnjak. OStli su bili po kaficima po gradu koliko sam primetio -U baloni ni najosnovnijih higjenskih uslova. Zavrnuli su i vodu. Kako je balon po recima drugih bio neizvestan u nedelju vece, a vecina se spakovala i otisla i ja sam posle rucka seo na bajk i krenuo nazad. Mislio sam da sam jedini ali sreo sam dosta bajkera , verovatno je bio problem i ponedeljak kao radni dan. Sve u svemu vredi otici zbog puta i onih ljudi tamo, ne kajem se nimalo. Moto skup za mene pomalo razočaravajuć. Predhodno sam bio u Šapcu, to je majka za ovaj dole. Ala se raspricah, ali pun sam utisaka. ps. Očekivao sam dosta više kineza ali sam bio jedan od malobrojnih ( video sam jednog princa ZR table cinimi se i jednog Speed-a, tip sa devojkom ).
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja