Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14056
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Gde pratiš vremena?! Preko tvitera. Ko objavljuje vremena na twitteru?
  2. Suzuki sprema 1000arku već za sledeću sezonu?! http://www.gpone.com/index.php/en/201202015973/Aoki-la-Suzuki-tornera-in-MotoGP.html
  3. Ko što rekoh, greškom u drugoj temi, potrošili su svega milijardu Evra da naprave motor koji Vale ume da vozi i odmah rezultat. 3 hiljdita dela sekunde je popravio vreme u odnosu na kvalifikacije za trku prošle godine. Cele 3 mili sekunde. Sigurno već slave u Ducati-u. A Crutclow? Možda ću morati da pojedem šešir. Pola sekunde bolji od sebe na istim kvalifikacijama.
  4. Rossi i Ducati napokon napredovali, popravili svoje vreme sa kvalifikacija u Sepangu prošle godine za 3 hiljaditinke!!!
  5. Prosle godine je bilo prenosa. Gledao sam na jednom od onih streaming sajtova. Secam se krda novinara oko Rossi-jevog boxa i kao da treba da se pojavi sam Isus! Cini mi se da je odlagano zbog kise a kamera non stop fokusirana na Ducati box. Mislim da nisam nesto pobrkao U pravu si to su prenosili. Ali na stazi gotovo da nije bilo kamera. Nekoliko.
  6. Imaju veliki uticaj, samo je pitanje koliko je stepeni bilo u Valenciji u sredu kad je Sofuoglu bio na stazi.
  7. To se ne prenosi. Bar nije do sada. Samo snimci naknadno.
  8. Najviša temperatura u toku dana u Valenciji bila 13 stepeni.
  9. Koliko sam ja razumeo CRT-ovi ne idu u Sepang nego u Valenciju i to bi trebalo da je počelo danas.
  10. Interesuju ih sponzori isto toliko. Imaju Stoner-a da uzima titule i Pedrosu da drži Repsol mirnim... dok ne ćape Lorenza ili Marqueza ukoliko mu karijera nastavi istim tokom. Ili obojicu kad Stoner ode ili reši da (za razliku od Rossi-a ) uzme titulu i na trećem motoru.
  11. Odakle je ova slika? Mislim, od kada?
  12. Ma kakv crni FIM?! Beranovac zadovoljava pravilnike? Možda za TT.
  13. Oooops!! Svega par sati nakom što je Ant West obznanio odlazak u penziju Pasini uskočio na njegovo mesto. Vraćamo se na 20 vozača. http://www.motomatters.com/news/2012/01/27/mattia_pasini_takes_speed_master_crt_spo.html
  14. Hernandez gotovo sigurno nije u stanju da skupi potrebne pare a West od danas i definitivno u penziji, te se cela CRT saga sada drži na paučini. Pitanje je da li će svi preostali CRT vozači uspeti da skupe neophodnih 300injak hiljada za učestvovanje u prvenstvu. Spala knjiga na 19 slova. Za sada.
  15. Može nekom da bude draži ovaj ili onaj ali da je Bayliss "veći" od Fogarty-a...
  16. A kako je tvoja ruka?
  17. Evo +! A za to sto navijas za najboljeg Dukatijevog vozaca evo jos + + i jedan Pomesao si nesto, Mixa ne navija za Hayden-a nego za Rossi-a
  18. Tako je!!!
  19. Eto ! Šta "Eto"? Diže sebi cenu hvaleći konkurenciju.
  20. Sve vreme sam mislio da se nesreća desila u poslednjoj desnoj krivini a danas sam video fotografiju staze povodom pretsojećeg testa i shvatio da nije. Desilo se u pretposlednjoj desnoj posle koje ide kratak pravac sa podvožnjakom. Ukoliko je to uopšte bitno.
  21. To je to. Xaus, novi sportski direktor Bimote, kaže: "Razvijamo motor za 2013 kada bi pravila trebalo da se promene u korist stok specifikacija." DB7, DB8
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja