-
Broj tema i poruka
14056 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: to crank
-
Kad god je nešto neverovatno povoljno MORA DA IMA NEKA CAKA. U slučaju govnjara koji je oglasio ovaj motor caka je u lažnoj izjavi da ima papire. Ima rukom ispisan "račun" od "prodavca" iz "inostranstva" a u oglasu je napisao da motor ima uredne MAĐARSKE paire. Stoga cena. Maki, pitali smo za Ohlins amrt. traži 200.000 ft, ako Forinta stvarno mandrkne posle N.G. kako Gargi predviđa to bi moglo da bude dosta povoljno. Tip je inače u neposrednoj okolini Baja-e.
-
Od ovih spomenutih samo Marquez ima šansu da bude šampion. Tu su i Lorenzo i Spies... Ja mislim da mu je sledeća godina skoro sigurna (daj bože zdravlja) a posle toga lutrija. Ima u njemu još 5-6 godina vrhunske vožnje, šta će da uradi je donekle i pitanje sreće.
-
Meni je sve jedno da li će da oslabi ili neće, ja sam plaćen i plaćam u forintama. Radim na parama a šta će biti...
-
da je ovaj video režirao i montirao neki čovek umesto ovog umetnika možda bi izgldealo realnije. Ovako posle dvadesetog reza u prvih pet sekundi izgubiš svaku vezu sa brzinom i kretanjem vozila. Živela umetnost.
-
Ma de se ladim, gledam gde da namaknem pare. Ovde je upravo prošao božić ide Nova godina, teže će da ga proda pre polovine Januara a i tad... Ja ću međuvremenu da namaknem lovu. Idem sad do firme da vidim da li mi možda nešto duguju @Severian, ako ćeš starije i gabaritnije evo ti ovaj moj. K3 prva reg. 2004 prešao 20 i neku hiljadu od toga poslednje 4 g kod mene na stazi prešao 5 hiljada. Već ima tvrđe opruge, za početak će ti biti OK, i prerađene ventile u viljuškama. Amortizer renoviran prošle godine. Prethodnom vlasniku je pao i ima beznačajne ogrebotine s desne strane.
-
Legao sam u krevet u nadi da će ujutru da mi bude jasno da nema smisla da se upuštam u ovu operaciju samo da bi jedan magarac na stazi bio brži od nekoliko drugih magaraca na stazi... na žalost prvo što mi je palo na pamet kad sam se probudio je bilo gde da uzmem 3600 da premostim dok ne prodam motor i ne skupim ostatak. Rešio sam da polu-poslušam GhostMile-tov savet, neću da zovem dok ne "obezbedim sretstva" ako još uvek bude tu - super, ako ode - odlično. @Severian, dobro došao! Visina je problem a i nije. Svakako će bilo koji R da ti bude mali, bez obzira na kubike. Masa se rešava oprugama, uljem i preradom ventila.... traži ispravan u dobrom stanju 600 za početak pa kad (ako) budeš počeo da mu zavrćeš šiju prećićeš na veće. Evo kako bi izgledao na R1, ovaj tip je 190-ak cm i 100-tinjak kila:
-
Ne bih ni ja da nisam oženjen! Sutra ću da ga zovem da vidim kakva je šansa da prolongiramo dok ne skupim lovu. Posle ću da prodajem 600. p.s. već pišem u budućem vremenu umesto u kondicionalu!
-
Zima je pakao, umesto da se vozim ja brljam po internetu. I onda mi se desi da naletim na ovo: http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsxr-4753348 Uredan, registrovan, sa Ohlins amortizerom i amortizerom upravljača (bez ta dva revizija cene) u divnom stanju... Sad, ako prodam mog 600 za 2000 ostaje 1600 da se doda... Nije neka lova za ovakv upgrade ali je situacija takva da mi je štednja postala mantra. Ne znam šta da radim! Valjda će brzo da se proda pa da se više ne mučim.
-
Jadan Šone! A ti bi, lingvista, mogao da instaliraš Srpski font pa da ne lupamo glavu dal' misliš na kuce ili kuće!
-
Meni je ovaj ceo text sviranje q. Tip kao da bi da zaradi neke poene praveći se strašno zabrinutim. Sem opšteg lošeg utiska čini mi se da baš i ne zna o čemu priča ili se skoro uključio u temu pa nije čuo da od 2013 nema custom ECU-a ni za CRT ni za bilo koga drugog te je ceo primer o Aprilinom ECU-u za 2012 potpuna glupost. Neko će da uloži ogromni lovu u razvijanje napredne elektronike koju će za godinu dana da stavi u muzej?
-
Ne mogu da tvrdim 100% ali mislim da je to zato što će CRT-ovi da imaju samo po jedan motor te ako padnu na QP ili im se pokvari motor nemaju su čim da završe kvalifikacije. Opet ne mogu da tvrdim ali mislim da se planiralo da ovo uvedu i za manje klase u kojima će takođe biti po jedan motor. Treba proveriti!
-
glagol: to ride, jahati prosto prošlo vreme: rode -- jahao/la/lo participle: ridden -- jahan/a/o ili jahaše (has ridden) Ako neće breg Muhamedu...
-
@Zogu: da, da, spisak je podlozan promenama!
-
Pa zato sam se i opredelio za Stonera, u pokušaju da se izložim. Tako je i u fudbalu, navijam za onog ko je u napadu (ako nije Barcelona, Real ili sl.)
-
Pa ja sve vreme ne krijem da me Stoner preterano ne zanima nego da se radujem Rossi-evom neuspehu.
-
Mislis da je bolje da se trkaju 3 honde i 3 Ducati-a posto Dorna vise nece/nema da daje po milion godisnje za leasing satelitima.
-
Nešto ti oko tog smanjenja troškova nije po volji. Nije im cilj da smanje fabrikama troškove oko razvoja, mego malim timovima troškove učestvovanja. Da se nije desio ekonomski cunami 2008 (a morao je da se desi pošto se akumulirao godinama) možda ovoga ne bi bilo. Da Dorna godinama nije povlađivala fabrikama i ispod žita dotirala timove da bi mogli da izdrže rast cena lizinga možda do ovoga ne bi došlo....Coca Cola iz godine u godinu smanjuje budžete za medije a zamislite šta je sa malim privatnicima. Desperate times, desperate measures!
-
@ Ban, Mr.Racer. , Millky Da bi se čovek smatrao funkcionalno pismenim, nije dovoljno da prepoznaje slova i reči već mora da razume suštinu napisanog teksta. Ako ste vas trojica odabrali da iz pasusa sa rečju retard razumete samo tu reč i s njom se identifikujete to je onda stvar samoopredeljenja. @ Spettacollo, Barca je na spisku zato što je bolja od Reala. Kad bi neki retard navijao za Real umesto za Barcelonu pokazivao bi znake zaintresovanosti za sport a ne za boravak na pobedničkoj strani, t.j. bio bi manje retard (sem ako je iz Madrida). Ovaj spisak funksioniše samo kao skup nikako kao ponuđen izbor.
-
@Ban: zezash?
-
Ajde, ajde, nije ovo nikakva rasprava nego sprdačina sa realnim elementima. U fragmentima (Sale, šta kažeš, jel sam pametan?).
-
Ne radi se o umanjenju uspeha nego o realnom sagledavanju Rossi-a, Doohan-a, Raiyne-a, Lawson-a... To što meni smeta je mlataranje brojevima i napabirčenim pobedama protiv no-ones and no-bodies i nipodaštvanje nekih podjednako dobrih koji nisu imali tu sreću. @Scapolo: ne znam da li si to meni uputio, ako jesi upravo mi je to tema. Ovo što se dešava među njima trojicom je prava borba i vrhunska konkurencija. A nekako se i rasporedilo, Lorenzo se izlomio prve godine, Stoner se razboleo, Rossi se polomio prošle godine... Ja sam bio pred bacanjem GP-a u istu korpu gde sam odavno bacio F1 dok se nisu pojavili S. i L. da nam pokažu ko je ko. Ako bog da pa svi ostanu u GP videćemo odnose i na malo ujednačenijim motorima od 2013. Rossi-evi navijači (mislim na prave ljubitelje moto-trka) imaju tu nesreću da se nalaze u moru retarda koji navijaju za: 1.Schumaher-a 2.Rossi-a 3.Federer-a 4.Loeb-a 5.Barcelonu ne zato što umeju da cene njihove kvalitete nego zato što isti uvek pobeđuju pa im je tu udobno. Ponekad ove dve po sve različite grupe grupe koriste slične argumente pa je nekom kome je retarda pun q. teško da se suzdrži.
-
Samo pogledaj sezonu koju je Rossi izjebao. Ko je uzeo titulu? Hayden. I pogledaj grid u dve-tri sezone pre toga.
-
Ma da bre, kao da su uvek bili sve šampioni u Motogp-u. Kakvih je sve dunstera tu prošlo po ovoj ili onoj računici. Do onomad su se izolir trakom krpili a sad im kao ispod časti da voze motore koji su (strašna stvar) 2-3 sekunde sporiji po krugu. I to skoro bez ikakvog razvoja i sa inferiornim gumama i kočnicama. Kome je mnogo lako da vozi CRT treba da mu skinu amortizer upravljača i slipper kavčilo pa će da ima čime da se zabavi. p.s. i čepove za uši!
-
Slabo te služi pamćenje. Samo je Stonerov Ducati bio dominantniji, Capirossi je završio u sredini tabele sa duplo manje bodova. U stvari te mnogo slabo služi pamćenje pošto uopšte nije isti motor u pitanju, taj je imao cevasti ram i nije imao preoblema s prednjim (a ni sa zadnjim) krajem.
