Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14043
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Ma da, video sam u prenosu. Probao da se skloni ali kasno.
  2. Da, ako padnu Dovi, Miler, Viňales, Rins i Iannone.
  3. Zarco startuje iz Marqueza!
  4. Tako je i sa Simoncelli-em bilo...
  5. Super!
  6. Stala kiša... Spremaju se da izađu na Q1
  7. Pedrosa gleda kako BMW ore vodu i misli se: otkazuj bre!!
  8. Oćemo opet da imamo FP3 kao QP?
  9. Ako misliš da je lako probaj sam da budeš debil!
  10. Marquez!
  11. Još kad bi jedno godinu dana na klonji svaki dan listao Luisov katalog... ...mogao bi odmah u Hondino razvojno odeljenje na vodeću (a kakvu bi drugu!?) poziciju.
  12. OK je ovo.. Fp3 u subotu u 6:15, ako ne izađeš u petak ustaješ iz taka.
  13. Ovo nije taj Eurosport. Taj je odavno upokojen!
  14. Uzgred... André Gide (Андре Жид) Podrumi Vatikana.. Ako neko hoce da proveri princip.
  15. Ahahahahahahahahaaaaa
  16. Ma kažem ti, piši kako ti se sviđa, jezik je živa stvar podložna promenama. Već je i latinica lični izbor. Ja stvarno ne mogu da napišem Brendz Heč ili Kračlou... Pre par godina sam ptočitao knjigu, predratni prevod, ćirilica a sva strana imena uključujući i toponime napisana originalno s tim da je pri prvom pojavljivanju u zagradi bila transkribova verzija na ćirilici. Nikakav problem. Malo čudno prvih oar strana a kad se navikneš super!!
  17. Piši kako ti se sviđa. Te nakaradne transkripcije su jedna od najglupljih stvari u Srpskom. Ako je Njujork trebalo bi da bude Uošingtn. Ako je pak Vašington trebalo bi da bude Nevjork... sv. q.
  18. Govno od kanala prevazišlo sebe... Snimak trke... prva dva kruga, pešes minuta reklama, zadnja dva kruga. Valjda.. ne učestvuje Rossi pa šta ima da troše vreme na 15 krugova u sredini.. Dabogda bankrotirali sutra!! Makar ih SK preuzeo!!!!
  19. E, i meni je nešto poznata situacija ali se ne sećam iz kog slučaja. Sad će Motom da iščeprka iz malog mozga. Ako nismo obojica izhalucinirali!
  20. Ti to o Marquezu? Kad si preleteo?
  21. Ja vam kažem da je to bio plan. Kontrastom protiv ogledala! "Ne valaja vam Moje Visočanstvo?!? E sad ću da vam pokažem alternativu!!"
  22. Možda sneg po stazi da bacaju! A ni onda ne bi imao šanse.
  23. A mogli bi da mu daju 3. fabričku Yamahu, cela fluo žuta da bude i da se bezbedno voza oko 6. mesta... Slepilo vlada i ovako i onako!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja