Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14048
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Kog Nikole?!
  2. Nisam napisao borba nego "borba".
  3. @abarth_maniac jedino totalni "radio silence". Ja sam uspeo par puta. Al nisam se ni na telefon javljao. Prijatelji su pederi, oće namerno da te sjebu.
  4. Budim se polako!
  5. Dream team!!
  6. Što menjate te avatar koji Q?!
  7. Vremena na testovima ne znače ama baš ništa, sem kad se neko nov totalno upuva na Ducati-u. Za titulu se "bore" 93, 99 i 04, smetaće im 12, 42 i46 a ostali po neki slučajni podijum. Ne daj bože povreda! Edit: jel onaj CRU i dalje u MotoGP-u?
  8. Bagnaia je žešće iskukiran lik. Mislim da sam postao navijač. Ne očekujem titulu prve godine...
  9. Za malo za ceo krug da ga stigne pa da ga prati.
  10. I nos je skratio pre par godina... čekamo izlazak iz šifonjera!
  11. Evo baš sad čitam i razmišljam da obrijem noge.
  12. Jedno je skromnost a drugo neukus!
  13. Nema dovoljno interesea za moto trke da bi se uložio novac u pun grid vrhunskih motora i onda doveli samo talentovani a sve to bilo finansirano TV pravima. Bez kupaca mesta u timovima mnogi timovi ne bi postojali i imali bi smešno kratak grid. Morali bi da menjaju bodovanje. Prvih 5 bodovi a drugih 5 ništa.
  14. Nije.
  15. to crank

    Formula 1

    Tako je. Sećam se i toga.
  16. Nije ništa osvajao ali je napravio Pedrosu i bio krucijalan faktor u Stonerovoj karijeri... Između ostalih.
  17. to crank

    Formula 1

    Ja sam nešto umislio da je vozio Ducati. Ne znam otkud mi to.
  18. to crank

    Formula 1

    Motam da dođem na Navak opet
  19. to crank

    Formula 1

    Tako nekako.
  20. to crank

    Formula 1

    Ako bi to VDMovo vreme bilo najbolje u kvalifikacijama za trku Hamilton bi bio u 7% i kvalifikivao bi se. Navak za primer.. Mislim da bi VDM i sl. vozio oko 1:20 te bi 7% bilo oko 1:26... Mrsi vozi oko 1:23... Većina nas glasnih ovde nije i neće voziti ispod 30...
  21. to crank

    Formula 1

    Da. Ukoliko je amater. Ako se trka/trkao negde onda je ništa. Ne pratim F1 pa ne znam ništa o tom tipu. Mrski švabo se npr. trkao u Nemačkom SBK-u,
  22. to crank

    Formula 1

    To je ooasno dobro vreme za amatera.
  23. Pa ta budala samo kod Mađara može da izbunari stolicu. Verovatno sam finansira sve. Protraćen izbiljan talenat.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja