@abarth_maniac jedino totalni "radio silence". Ja sam uspeo par puta. Al nisam se ni na telefon javljao. Prijatelji su pederi, oće namerno da te sjebu.
Vremena na testovima ne znače ama baš ništa, sem kad se neko nov totalno upuva na Ducati-u. Za titulu se "bore" 93, 99 i 04, smetaće im 12, 42 i46 a ostali po neki slučajni podijum. Ne daj bože povreda!
Edit: jel onaj CRU i dalje u MotoGP-u?
Nema dovoljno interesea za moto trke da bi se uložio novac u pun grid vrhunskih motora i onda doveli samo talentovani a sve to bilo finansirano TV pravima. Bez kupaca mesta u timovima mnogi timovi ne bi postojali i imali bi smešno kratak grid. Morali bi da menjaju bodovanje. Prvih 5 bodovi a drugih 5 ništa.
Ako bi to VDMovo vreme bilo najbolje u kvalifikacijama za trku Hamilton bi bio u 7% i kvalifikivao bi se.
Navak za primer.. Mislim da bi VDM i sl. vozio oko 1:20 te bi 7% bilo oko 1:26...
Mrsi vozi oko 1:23... Većina nas glasnih ovde nije i neće voziti ispod 30...