Meni je to govnarsko preduzeće uništilo volju i za WSBK I za BSB...
Radije ću da se odrekenm gledanja nego da me jebu neke smrdljive jajare iz marketinga. Serem im se u firmu, dabogda propala do leta!!
@Geto Bastard, popijemo kafu, flašu viskija, litar ricinusa... al da ne slušamo onog narcisoida koji zasniva temeljna mišljenja na fundamentalnom neznanju!!