Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14043
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Nisam se ovako obradovao Španskoj pobedi odavno!!
  2. Ladno pokrio lice šakama!
  3. oćoravelo se!
  4. Celu stazu išarali SFRJ zastavama!!
  5. Riiiiiiiiiins
  6. Aaaaahahahaha kakvo ludilo
  7. Odoše Japanci...
  8. Možda a možda Rossi ne završi trku. Baksuz je nepristrasan, sem kad je Lorenzo u pitanju!
  9. Meni je to govnarsko preduzeće uništilo volju i za WSBK I za BSB... Radije ću da se odrekenm gledanja nego da me jebu neke smrdljive jajare iz marketinga. Serem im se u firmu, dabogda propala do leta!!
  10. Ovog puta STVARNO Lorenzu!
  11. Ma jok. Odradili su psihodramu.
  12. *ičke!
  13. Rossi is having the time of his life!!
  14. Ahahahahahaaaaa
  15. Ajmo Vale!!!
  16. Neverovatan baksuz!!!
  17. @Geto Bastard, popijemo kafu, flašu viskija, litar ricinusa... al da ne slušamo onog narcisoida koji zasniva temeljna mišljenja na fundamentalnom neznanju!!
  18. Au Dovi!
  19. Lorenzo tek 3.trka na Hondi a već 8. u QP1 a Marquez posle 6 g. ni 3 sec ispred svih!!
  20. Osušilo se skroz sem na par jezivih mesta.
  21. Osušilo se skroz!
  22. Uuuu Rossi odlič.... e, jebi ga!
  23. Užasni uslovi. Zajebana staza, grbava ko kamila, malo vlažna, malo mokra, malo suva... Daj bože da se ne izlome!!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja