Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14043
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Ne znam kolko je bilo ko ovde "stručan" za bilo šta vezano za geometriju GP motora al ti si baš zgazio "out of your depth". Jedno je da čitaš i probaš da shvatiš o čemu se radi a sasvim drugo da prevodiš, "uprošćavaš" i "objašnjavaš" drugima. Nije u pitanju život i smrt ali nema nikakvig razloga da se zalazi u teme o kojima se ništa ili veoma malo zna. Za to imamo one nazovi komentatire sa SK. Longitudal i lateral su izrazi veoma lako prevodivi ukolko je prevodilac shvatio o čemu se radi. Što se tiče sila koje deluju na MotoGP motocikl, možeš da budeš u potpunosti siguran da sile koje deluju na ikakav motocikl deluju i na MotoGP motocikl a da li se razlozi iz kog je određeno rešenje apliciralmno na Moto Guzzi iz praistorije i na Ducati iz sledeće godine poklapaju je sasvim drugo pitanje. Jedan pametan gospodin upitan za mišljenje o temi u koju nije bio upućen odgovorio: "radije ne bih formirao mišljenje na nenznanju"
  2. Nekima, mnogima, je SVE ok! Zato i imamo kineske igračke od toksične plastike, viršle od nepoznatih sastojaka, srđana i jelenu...
  3. Hahahahaha Sad cu i ja da potražim!
  4. Jel zajebavaš?
  5. Nije mu za verovati u potpunosti, ume da šukne.
  6. Slušao sam prekjuče na BT-u, Huewen je naglasio da je wheelie control uključen u paket. Kontrola prijanjanja definitivno zabranjena.
  7. Nisam siguran za wheelie control.
  8. Pa 12 titula, šta drugo!?
  9. Jebeš kišu!
  10. Još malo pa svi u bodovima!
  11. Víňales 4. ni kriv ni dužan
  12. Auuu al popadaše!!
  13. Moto2... Bez pobednika iz Španije ove sezone.
  14. Jel zna neko nešto o ovom #3 Tuloviću?
  15. Quantararo sa poslednjeg na 5. za sad.
  16. E jebeš ga. Šteta.
  17. Sad kažu na BT, počeli su u Serresu. Čudi me, imaju onakvu stazu u Carigradu.Verovatno je skupa ko otrov.
  18. Javi im se za bakšiš!
  19. A brat blizanac za glavu niži!
  20. Jaaaaoooo, za dlaku! Dva puta na istom mestu. Džan Ondžu, lik za poster!
  21. E jebeš ga. Nisam skontao da je link za trku. Mislio sam da će ITV da ima prenos al nije.
  22. https://www.motorcyclenews.com/sport/tt-road-races/2018/november/macau-gp-hickman-takes-third-win-in-red-flagged-race/
  23. Nisam nigde našao prenos. Vidim da mu je upisan 3. Macau
  24. Ttebalo bi nešto da se uradi oko ovog držanja kvačila pri i posle pada. Ovaj sad što pade je ladno mogao da se osakati u najobičnijem klizanju niz stazu.
  25. Nije se ni ugruvao. Dočekao se ko mačka. Prvo noga pa roll... Nisam mekši highside video odavno.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja