Ne znam kolko je bilo ko ovde "stručan" za bilo šta vezano za geometriju GP motora al ti si baš zgazio "out of your depth".
Jedno je da čitaš i probaš da shvatiš o čemu se radi a sasvim drugo da prevodiš, "uprošćavaš" i "objašnjavaš" drugima. Nije u pitanju život i smrt ali nema nikakvig razloga da se zalazi u teme o kojima se ništa ili veoma malo zna. Za to imamo one nazovi komentatire sa SK.
Longitudal i lateral su izrazi veoma lako prevodivi ukolko je prevodilac shvatio o čemu se radi.
Što se tiče sila koje deluju na MotoGP motocikl, možeš da budeš u potpunosti siguran da sile koje deluju na ikakav motocikl deluju i na MotoGP motocikl a da li se razlozi iz kog je određeno rešenje apliciralmno na Moto Guzzi iz praistorije i na Ducati iz sledeće godine poklapaju je sasvim drugo pitanje.
Jedan pametan gospodin upitan za mišljenje o temi u koju nije bio upućen odgovorio: "radije ne bih formirao mišljenje na nenznanju"
Ttebalo bi nešto da se uradi oko ovog držanja kvačila pri i posle pada. Ovaj sad što pade je ladno mogao da se osakati u najobičnijem klizanju niz stazu.