Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14043
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. ovo ko ja da sam napisao!
  2. Doohan, posle potpunog otpisa od strane celokupnog kosmosa se vratio sa pet titula i apsolutnom dominacijom... Stoner se držao tu negde sa onim Ducatiem koji Rossi nije umeo iz garaže da izparkira... samo se otresao bede kad je seo na Hondu. Lawson, dva puta gubio titulu i oba puta je povratio... Dešava se da pokleknu pa se vrate.
  3. Uze mi reč iz usta!
  4. Ni posle drugog čitanja nisam našao ništa da opravdam titulu "nadobudni bednik"... Ako neko vozi motor i bori se za titulu protiv Lorenza na inferiornoj opremi a onda i protiv Marqueza u GP-u, teško mogu da zamislim kako bi neko mogao da ga smatra neostvarenim. Nor. Randy Mamola je onda totalna šupčina.. bio je drugi iza četiri različita vozača, nesatvaren tip na kvadrat.
  5. https://www.autosport.com/motogp/news/140003/dovizioso-lorenzo-is-a-trange-person
  6. Jao jedva čekam da vidim Setea kako šalje poljupčiće u kameru..
  7. Ten Kate Suzuki.... mmmmmm
  8. Pa West je stvatno idiot!! Simpatični idiot.
  9. Ima sličnosti. Više sam na celokupan oblik mislio.
  10. BMW zx10
  11. Nike oko bilo u pitanju nego centar za vid. Povreda mozga tako reći.
  12. Hteo bih da dodam detalj u razgovor o Syahrin-u koji smo propustili da napomenemo... Startovao je sa 23. pozicije i završio 10!
  13. Guma je uvek, kao i srce... pitanje je šta je uzrok! Dok se Marquez držao na distanci guma je radila odlično.. kad je počeo da se primiče za po dvetri desete odjednom je guma popustila..
  14. ... maybe yes maybe no, maybe rain maybe snow...
  15. Nisam ništa ni liznuo. Popišao se, sačekao decu da pojedu i udaljio se.
  16. U sredu išo vozom da podignem auto.. sedište... nisam hteo da sednem, menjo se s ženom od prekoputa. Reko sam joj da ne mogu da sedim natraške
  17. Stanem na pumou da sipam gorivo, deca hoće u KFC, stanemo u red da poručimo, platimo i dobijemo broj za čekanje:
  18. Ahahahahahaaaaa
  19. Al mu se uvuko Jorge, samo đonovi vire!!
  20. Ako prošire putanju, s obzirom da su oko (i preko) limita svakako, značajno se uvećava šansa za pad. Leva, desna.. sve jedno.
  21. Baš sam i ja, uz Lorenza, isto pomislio kad si u jednom trenutku u trci pokazali listu Rossi-evih vremena.
  22. U interview-u Marquez rekao da je u jednom trenutku pregrejao gumu i da je morao da popusti da bi je sačuvao za kraj trke... sad, znam da imaju senzore temperature guma (3kom - levo, desno i sredina)i da se rezultati radijom šalju timu ali me zanima da li im i na display izlazi temperatura ili je samo osetio po ponašanju zadnjeg kraja.
  23. Top 10 za Malezijskog vozača u Maleziji nije za potcenjivanje.
  24. 100%
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja