Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14048
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Ne zajebavam se za poster. Pratim ga od malih nogu. Španska škola Australijski duh. Ćale se potpuno posvetio Remijevoj karijeri. Brat se isto trkao ali rešio da ode u DJ-ejeve...
  2. Sad sam opet pogledao, izgurao ga je totalno. Nema veze, naguziće ga sledeći put!
  3. Ponavljaš se burazeru Ponavljaš se burazeru
  4. Sreća za obojicu što ga nije stigao. Balda je brži mali je luđi. Ovako orvi podijum u karijeri... 29 bodova... Odo da naručim poster!
  5. Juuu Bindere brate gde će ti duša?!
  6. Izgura ga na livadu pička žabarska dabogda sifilis fasovao!
  7. AAAAA!! Mudonja na ćaleta!!
  8. Sasaki, Toba, Suzuki,... ima nade!
  9. Dobar link. Kod mene kasni oko krug i po ali je slika odlična, ne trza i zvuk je kvalitetan.
  10. Šta je Zarco-u koji qrac?
  11. Vidi Lorenza?! 11!!?? Na Hondi na kojoj bi svaki slepac mogao da bude šampion! Nesposobnjaković.
  12. Suzuki ima problem sa inicijalnim prenosom snage i gubljenjem prijananja. Mora pažljivo da se otvori gas u startu jer ako počne da proklizava, ne prestaje što na izlascima na pravce pravi veliki zaostatak. Gore je na stazama sa smanjenim prijanjanjem, kao što je ova i izraženije je u time attack nego u race pace modu.
  13. Kako bre ROS H/S a VIŇ S/S?!
  14. Ma idi, bruka i sramota. Ja bih se obesio da sam Marquez!
  15. Skoro je nekom pao lanac. Sad, u mojim godinama skoro može da bude i 3 godine... Groundhog day!
  16. Da li je moguće!!?? Kakav maler od čoveka!!!
  17. Ova staza mi je postala jedna od najdražih. Evo pozelelnolo okolo pa i cvećari mogu da uživaju u prenosu.
  18. Ma sklopilo mu se da se izglupira. Nije ni pre ni posle toga imamo slučne tikove. Hrabar, intrligentan,... Šteta što je Španac!
  19. Ne pothranjuj mi paranoju!!
  20. Kako si se ti "unignored"?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja