Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14026
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Ma nema šanse. Ustajem za GP a reprize kreću odmah posle.
  2. Jbt da nisu pomerili za sat u napred?! Definitivno je trka u 6h Edit. Pomerili sa 8h na 6h a ne obrnuto
  3. @bracabgd Braco, nešto nije u redu. Video sam druge satnice jutros za vreme QP... sad sam u totalnom zbunu!
  4. Aaaaa... sad znam šta mi je!
  5. Plaćam večeru ako dobije!
  6. Da, po Malezijskom vremenu.
  7. Definitivno su pomerili startove. Video sam obaveštenje jutros za vreme prekida Q1
  8. Zezam se za Rossi-a... Izgleda da ima odličan "race pace" a i ovo je tradicionalno dobra staza i za njega i za Yamahu... Podijum lako moguć, pobeda teže. Marquez lako može, u napadu budalastog optimizma, da napravi pizdariju u prve tri krivine.
  9. Ma da, video sam u prenosu. Probao da se skloni ali kasno.
  10. Da, ako padnu Dovi, Miler, Viňales, Rins i Iannone.
  11. Zarco startuje iz Marqueza!
  12. Tako je i sa Simoncelli-em bilo...
  13. Super!
  14. Stala kiša... Spremaju se da izađu na Q1
  15. Pedrosa gleda kako BMW ore vodu i misli se: otkazuj bre!!
  16. Oćemo opet da imamo FP3 kao QP?
  17. Ako misliš da je lako probaj sam da budeš debil!
  18. Marquez!
  19. Još kad bi jedno godinu dana na klonji svaki dan listao Luisov katalog... ...mogao bi odmah u Hondino razvojno odeljenje na vodeću (a kakvu bi drugu!?) poziciju.
  20. OK je ovo.. Fp3 u subotu u 6:15, ako ne izađeš u petak ustaješ iz taka.
  21. Ovo nije taj Eurosport. Taj je odavno upokojen!
  22. Uzgred... André Gide (Андре Жид) Podrumi Vatikana.. Ako neko hoce da proveri princip.
  23. Ahahahahahahahahaaaaa
  24. Ma kažem ti, piši kako ti se sviđa, jezik je živa stvar podložna promenama. Već je i latinica lični izbor. Ja stvarno ne mogu da napišem Brendz Heč ili Kračlou... Pre par godina sam ptočitao knjigu, predratni prevod, ćirilica a sva strana imena uključujući i toponime napisana originalno s tim da je pri prvom pojavljivanju u zagradi bila transkribova verzija na ćirilici. Nikakav problem. Malo čudno prvih oar strana a kad se navikneš super!!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja