Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14044
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. to crank

    NW200 2019

    Seeley na Ducati-u... hrabro!! Hutchinson jedva hoda kolko je polomljen... osmi na prvom treningu!
  2. to crank

    NW200 2019

    https://www.bbc.com/sport/live/northern-ireland/48187687
  3. to crank

    NW200 2019

    Počelo, treninzi danas, LIVE na BBC NI
  4. Pierer: “I myself will push him until he delivers at the level appropriate to our goals, that is for sure.” Ja ovde ne vidim da je završio sa Zarcom.
  5. Ma... to je lapsus, ovi su hronični slučakevi.
  6. Ne da ja znam. A pratim SVE, AUSSBK, Brazilski SBK, Asia cup... Nema polne segregacije. U Rally raid seriji (Dakar) se pomene ko je najbolje plasirana dama ali to je otprilike to. p. s. da se ogradim, nisam nikad istraživao temu, samo na bazi opsesivnog praćenja trka donosim zaključak.
  7. Hahahaha... s isključenim EGR ventilom i odstranjenim DPF (poznatim pod nadimkom PDF) filterom!
  8. Pa Francuzi... Les gitans! Ostade nam samo CRU da nije "ciganin" a da nečemu valja. Jebe ga samo što je kreten. Sve u svemu "ciganski" sport!
  9. Na Brit Eurosportu kazali pre pauze da još razmatraju situaciju.
  10. Za razliku od Italiana koji su Arijevci?
  11. Hahahah, da jbt!
  12. Opa! Jel bila neka kišna ove godine?!
  13. Videćemo sutra. Danas je prikupio podatke, na sprint trci može da ptoba zelene gume...
  14. Bautista ne zna stazu, neće da rizikuje i insistira, lagano drugo mesto.
  15. Crče Volkswagen, crče BMW...
  16. Mađarski je isto govno ko i naš. Bundes liga, penis, snooker i biciklovi. Jedina nada je da ga njih dva tri isprcaju na ulasku u prvu krivinu. Ako ga puste do druge, neće ga videti do kraja trke.
  17. Jamie Whitham... Burnicle samo BSB i motocross prenosi.
  18. British Eurosport, bog ga proživeo!
  19. Quanta je dobio stari ram (4g) jer novi nije u opticaju za njih. Morbidelli vozi prošligodišnji Rossiev motor na kom je Rossi bio gori od Zarca na pretprošlogodišnjem... neće biti da je do ramova i geometrije.
  20. Nisu, nisu... opterećeni su kačketima. Takoreći - dave se u njima.
  21. Kako pojma nemaju, prva dva mesta na kvalifikacijama i drugi u trci do glupg kvara. Plus jedan od drugorazrednih vozača na podijumu! Loši su u kadrovanju a motori su vrhunski!
  22. Zna čovek, jednom ga na Thailandu ladyboy vozio/la skuterom!
  23. Jel samo danas test?!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja