Ne da ja znam. A pratim SVE, AUSSBK, Brazilski SBK, Asia cup...
Nema polne segregacije.
U Rally raid seriji (Dakar) se pomene ko je najbolje plasirana dama ali to je otprilike to.
p. s. da se ogradim, nisam nikad istraživao temu, samo na bazi opsesivnog praćenja trka donosim zaključak.
Mađarski je isto govno ko i naš. Bundes liga, penis, snooker i biciklovi.
Jedina nada je da ga njih dva tri isprcaju na ulasku u prvu krivinu. Ako ga puste do druge, neće ga videti do kraja trke.
Quanta je dobio stari ram (4g) jer novi nije u opticaju za njih. Morbidelli vozi prošligodišnji Rossiev motor na kom je Rossi bio gori od Zarca na pretprošlogodišnjem... neće biti da je do ramova i geometrije.
Kako pojma nemaju, prva dva mesta na kvalifikacijama i drugi u trci do glupg kvara. Plus jedan od drugorazrednih vozača na podijumu!
Loši su u kadrovanju a motori su vrhunski!