Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14044
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Nego jel ima neko da nije pratio preko radija?! Onaj pogodak Smith-a u Aspargara je gadno izgledao. Izgleda da su stradali ligamenti u kolenu.
  2. Jebi ga, kad su ih plaćali i sabotirali da se sklanjaju Rossi-u, trljali ste klitorise od sreće, sad malo da vam ne bude prijatno.
  3. Slušao si prenos na radiju?! Dovi je ispred Marqueza u momentu kad Lorenzo počinje da pretiče Viñalesa. Već ga je pretekao kad je Dovi kog je Marquez istisnuo krenuo nazad da se ubaci iza Marqueza. U tom trenutku se pojavljuje ispred Lotenza!!
  4. Apsolutno!! Vidi se s Lorenzovog motora, on samo vidi 93 i 12. prolazi 12 ide iza 93 i odjednom mu se pojavljuje 04. Ako sam ikad video racing incident bez krivca to je ovo danas.
  5. Tamo će Rossi.
  6. ^ mene nije upecao!
  7. Balvančina!!
  8. E, zabole ga đoka za Jorge-a. Dok se on sastavi s Hondom eno Marqueza u _______!
  9. Auu jebote leš!! Tek sam sad video snimak. Ovo je moglo pogibijom da se završi. Imbecil se vozikao i mahao publici u živom krugu!
  10. Bio je na dobrom krugu...
  11. Marquez ne bi suzu pustio kad bi ovu stazu izbacili iz kalendara!
  12. Ovo na LOR motoru mogu da menjaju kolko hoće. Ovo mu je treća verzija... Ergonomske promene ne potpadaju pod aerodinamička ograničenja
  13. Ima dobrih vesti u zadnjih par dana... Dobro napreduje!
  14. Ne, ne... kombinovano se gledaju dva FPa. U Q2 je trenutno.
  15. Šta bi Mileru i Marquezu u FP2?
  16. Brate al se ovaj nasrao, bulldožer ne može da počisti. Motor je minijaturan jer napravljen za maleckog Marc-a... ... pa gigant Jorge (2cm viši od patuljastog Marc-a) ne može da se smesti. A poređenje sebe sa dva 8 mesta u RSA šampionatu i Lrenza je za kolac. p. s. CRU iste visine kao JL...
  17. to crank

    Formula 1

    Auto se smirio i onda još malo u desno za svaki slučaj...
  18. to crank

    Formula 1

    Očigledno je, nakon što se vratio na stazu, namerno zatvorio Hamiltona i izgurao ga sa staze. Na tom mestu nema šljunka ali ne menja činjenicu. Sad o toj kazni i posledicama ne znam šta da kažem... mnogo bi zanimljivije bilo da su mu naložili da propusti Hamiltona pa da se trkaju. p. s. Nisam gledao trku, samo sam incident pogledao 10ak puta iz nekoliko uglova.
  19. To će morati neki stručnjak za žiro račune da razjasni.
  20. Ima slika negde, sad ću da okačim.
  21. Kakvo sviranje kurcu!! Malerozno mu je zakačio hebl i countersirovao ga ma patos. Ni manjeg kontakta ni dramatičnijeg rezultata. Jedino nesportsko što sam video jr bila reakcija one drolje i ostatka Yamahinog tima. Serem im se u timove!
  22. Samo maler može da ga spreči!
  23. Pa to je svetlosna godina!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja