Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14048
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Još ako bude kiša...
  2. Iznenadio bih se ako Rea ne bude vodio u prvenstvu posle Doningtona!
  3. Izjebah se.
  4. Sve je to do jaja, lean angle, lag dangling, trt mrt... ali kad ih vidim KAKO se trkaju po potopu dođe mi da napunim kacigu zemljim i posadim bonsai!
  5. Promašio si temu buraz. Ovde se komentariše Crutchlow-ovo podsprdno komentarisanje Lorenzo-vog talenta. U poređenju sa mnom Crutchlow je bog motociklizma, u poređenju sa Lorenzilom Crutchlow je PODGUZNA MUVA!
  6. Majčice mila!! :o Kao krpena lutka!!
  7. Sve se može kad se hoće!
  8. Veliko mudo!
  9. Ma mogao bi i Pirro malo u SBK da se omasti. Sledeće sezone. Posle bi mogao i Miller verovatno i Rabat 2023.
  10. Ja to više ne gledam. Dal će Bautista da pobedi sa 15 ili 20 sec prednosti ... sve jedno mi je!
  11. Nema nikakvih udara na GP motorima. Seamless gearbox.
  12. Takođe je poznat i po herojskom bežanju iz Ducati-a posle jedne sezone i skoro ni jednog osvojenog boda.
  13. Ma daj majke ti. Ima i medalju iz kuglanen i izviđačku maramu. Edit: pored ova dva značajna uspeha ima i jednu British 600 titulu.
  14. Evo još malo Crutchlow-a o Lorenzu i njegovom talentu (da vas podsetim, Crutchlow je britanski vozač koji je osvojio... ama baš ništa!) “Honestly, the lean angle he has on the warm-up lap is more than any he had in the whole race. It's the way it is. He does good warm-up laps. I think it's for him, I think he's so naturally talented, this is just the way it is.”
  15. Misliš počinje treća posle Assen-a?!
  16. Izvikano govno!
  17. Mene ne nervira uopšte. Naprotiv. Pristojan momak, radom i trudom stigao tu gde je, ne soli nikom pamet... pobedi ponekad. BRACO je uveo gađenje na Dovi-a jer mu je izjebao kladionicu nekoliko puta. Ovi drugi - sve go pomodar!
  18. U pravu si potpuno... što ne menja činjenicu da je Viñales govno i da je izazvao udes u nedelju.
  19. "mangup" na Turskom!
  20. Nezaboravna plačipička!
  21. Viñales/Jarvis bacaju ljagu na Lorenza da ne vidimo da je Viñales izazvao celo sranje!
  22. Pa s kog mesta će da startuje? Poslednji - 3... Svi na grid u Assen-u a Smith u Kataloniji?!
  23. Brate, javj ako oćeš da dođemo da je ukantamo!
  24. Piše u Kuriru da je Jorge i Japanu dobio uverenje da će da naprave motor za njega čim se Marquez penzioniše.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja