Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14048
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Ima slika negde, sad ću da okačim.
  2. Kakvo sviranje kurcu!! Malerozno mu je zakačio hebl i countersirovao ga ma patos. Ni manjeg kontakta ni dramatičnijeg rezultata. Jedino nesportsko što sam video jr bila reakcija one drolje i ostatka Yamahinog tima. Serem im se u timove!
  3. Samo maler može da ga spreči!
  4. Pa to je svetlosna godina!
  5. Da. A jako sitni detalji su u pitanju. Gomila sitnica.
  6. Mislio sam na organizatore. Ubi ih vreme, nisu stigli ni trećinu programa da ispune do Subote, otkazali su i trke i treninge... a što se pogibje tiče - ginu i po suvom.
  7. Voliš paranoične zaplete? Mora da si iz bivše YU!
  8. Ode Lorenzo u Japan da probaju neke druge konfiguracije. Ne znam šta tačno ali me ne bi iznenadilo da će možda neki stariji rám da probaju, neke zadnje viljuške,... još jedna šansa ergonomiji... Ono podizanje, produžavanje motora sa şirokim sedištem koje je proradilo na Ducati-u nije dalo nikakav rezultat. Naprotiv.
  9. Ja gledam na ITV-u, ubi kiša... magla... zima...
  10. Za sad nema TT-a.
  11. Oćemo, sigurno!!
  12. U p.m!!
  13. Bio je jedan video, vrteo se svuda, kompilacija spaljivanja... fascinantno je delovalo, ali iz nove perspektive uopšte ne izgleda tako kao tad (ako zaboravimo da nije bilo e. kontrola koje čega)
  14. De dobra jbt... Na plafonu sam bio sve vreme!!!
  15. To si pročotao negde, nemaš kapacitet za tako kompleksan zaključak.
  16. Hahahaha... Ili Red Bull rookie cup! Nije se trkao na 250 4t.
  17. Črkaj, čekaj.. da vam ogadi trke svima ko meni Rossi, pa još malo!
  18. Nema mesta poređenju. Petronad/SIC je mnogo uticajnije preduzeće od Tech3. Imaju fabrički motor za Morbidelija.
  19. Čudi me da je onoliko čekao da uleti. Počeli prvi leteći krug a ovaj se vozi ko oko jezera.
  20. Sve ispod je na svom mestu!
  21. Jbt tek sad videh... Dovizioso u Q1!?
  22. A o Lowes-u više nema šta da se kaže.
  23. Ljudi, momak razvaljuje a vi se zajebavajte. Ovo sa Baldasari-em počinje da biva smešno.
  24. Svi ovi na B mogu da duvaju Marini-u!
  25. Doslovno!!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja