Jump to content

Moto Zajednica

Dule Sebeški

Članovi
  • Broj tema i poruka

    406
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: Dule Sebeški

  1. http://www.etazgrejanje.com/Tu radim ,javi se u pp da ti pomažem šta mogu
  2. Dobro došao kolega !
  3. Za Dejana mogu da potvrdim.. Preterano skup Tražio sam korpu kvačila,kod njega 150€ i nije mogao da mi kaže u kakvom je stanju
  4. Moj dobar drug vozi taj motor nekoliko godina,nešto mlađi ali mislim da nema neke bitnije razlike. Evo ti broj pa ga slobodno pozovi, Filip 064/2233821
  5. Pantalone danas stigle-kao salivene Hvala kolegi
  6. Auuu lebe mekani Bolja je neg nova Svaka vam čast
  7. Ako kolega odustane ,da se ja zapljunem sledeći
  8. Dobro došao Vidim i da je babadevojka u dobroj kondiciji
  9. Maybe one day I'll be an honest man Up till now I'm doing the best I can Long roads, long days, of sunrise, to sunset Sunrise to sunset

  10. VladaSD,mislim da je njegova
  11. Jel moguće da lanac bregaste u jednoj tački bude zategnut,a kad okrenem radilicu olabavi se? Da li se istegao,ili je španer crko,mada sam skidao i njega,i deluje da je ok
  12. Zna li neko oko zupčenja ovog našeg motora? Treba mi pomoć,hitna
  13. Moto Đura 064-285-1415,Borča
  14. Husqvarna TE 510 2006 ,zna li neko koliko ulja ide u štap prednjeg amortizera?

    1. Alekre

      Alekre

      Pisa ne pisa na dve godine se menja svakako.

    2. Dule Sebeški

      Dule Sebeški

      Propišalo,menjam semeringe,ali ne znam koliko ulja da sipam,jer sam vremenom izgubio na količini

    3. sasa ns 1

      sasa ns 1

      motulo katalog ne deklarise kolicinu po stapu-moze biti rarazlicito samo kazu da ide 7,5w

  15. Husqvarna TE 510 2006 ,zna li nelo koliko ulja ide u štap prednjeg amortizera?

  16. Lepa vožnja društvo,uživao sam u vašim fotkama. Jedna molba,ako možete da postavite rutu u mapama ili sl. da vidim kuda ste sve prošli,išao bih sa suprugom nešto slično,od 15.08.sam na odmoru pa bih malo da vidim puta
  17. http://www.aliexpress.com/item/2pcs-Transformers-Black-U5-Cree-Motorcycle-SPOTLIGHT-Driving-Fog-Light-Spot-Light-With-Strobe-Function-For/2019271002.html Može li se ovo namontirati,i ako može šta bi trebalo uraditi oko struje?
  18. za vođice ventila postoji opcija, čekam da se Gvozden javi pošto sam ja zaboravio tačno koje su... Pašu sa nekog auta,Ford neki model koliko se sećam..
  19. Ja sam vizir sekao brusilicom sa reznom pločom Fischer FCD-FP 115x1,0,šmirglom obradio ivice i ispalo kao iz fabrike,samo treba strpljenja
  20. Mogli bi da nam odvoje zaustavnu liniju,da bude ispred,tj.prva do pešačkog,npr...
  21. Odlična jakna! Moja supruga je nosi,bez zamerki.Svaka preporuka,za odnos cena kvalitet,estetika..prava je. Sretna prodaja kolega.
  22. Ne mogu karike da nađem,kao artikal na Kedo.com
  23. Gde da kupim set karika,i ditung poklopca glave,dihtung između cilindra i glave motora i onaj koji ide ispod cilindra? Stradale su mi vođice ventila,pa sad da uradim sve kad je već razbucan
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja