Jump to content

Moto Zajednica

Dule Sebeški

Članovi
  • Broj tema i poruka

    406
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: Dule Sebeški

  1. Jel ima ko od nas da je registrovan na 25kw?
  2. http://www.moto-berza.com/polovni-motori/yamaha-xtz-750-tenere---1992g--oglas-27929/ Hvala!
  3. DakleM,od moje rucice kvacila nema nista...fala
  4. Zna li neko gde bih mogao da kupim komplet rucicu kvacila za ST- sa sve nosacem za retrovizor?
  5. Po svemu sudeci,dok je nama Bokilica ima i nade za nas tenerase!
  6. Što će reći, nije čovek kriv što se veselio i popio neku,to je normalno , jelte, nego smo mi krivi što se tu vozikamo tamo vamo ko neki šmekeri. Ma ovo je samo za kuršum. Kakav crni zakon,sud...užas jedan Kuršum!
  7. Molim vas,objavite mesto i vreme sahrane,kad saznate
  8. SAOBRAĆAJNA NESREĆA U SURDUKU Utorak 4. Septembar 2012. Juče oko 15,30 časova, na magistralnom putu Užice-Zlatibor, u mestu Surduk, dogodila se saobraćajna nezgoda, u kojoj je život izgubio vozač motocikla, Nikola P. (1985) iz Beograda, dok je lake telesne povrede zadobio vozač „golfa“, Ljubomir P. (1961) sa Zlatibora. Do nezgode je došlo kada je vozač „golfa“, užičkih registarskih oznaka, koji se kretao iz pravca Užica prema Zlatiboru, vršeći preticanje teretnog vozila, izgubio kontrolu nad vozilom, udario u betonski ivičnjak, nakon čega se od siline udara odbio, prešao u krajnju levu saobraćajnu traku i udario u motocikl, beogradskih registarskih oznaka, koji se kretao iz pravca Zlatibora. Uviđaj saobraćajne nezgode izvršili su Osnovni javni tužilac i istražni sudija Osnovnog suda u Užicu. Preuzeto sa nekog uzickog sajta...
  9. Momka sam licno poznavao,doduse dugo se nismo ni culi ni videli.Vozio je Hondu cbr.
  10. Momak je iz Beograda. Tuga velika. Moje najiskrenije saucesce :'(
  11. Ja sam na moto susretu u Indjiji 2007. upoznao moju sadasnju suprugu... Dolazim,skup koji se ne propusta!
  12. Dve pljeske za jedno farbanje auspuha,jesmo li se dogovorili?
  13. Posle servisa krenula voznja! Potrosnja svedena na 6 do 6.5L na 100km predjenih po gradu,da kazem normalne voznje,u poredjenju sa dosadasnjih 8L,pravi pokazatelj majstorije Bokilica,uz to motor kud i kamo lakse pali,mirnije i ravnomernije radi,ide i poteze kako iz nizih obrtaja tako i na vecoj turazi,bez da se zamisli Sta da kazem...Veoma zadovoljna musterija!
  14. KLE 500,neko mladje godiste,moj savet,taman za pocetak,i po gabaritu,i po snazi,udoban,lepo lezi...
  15. Boki,ako treba neka pomoc oko racunara,samo javni,tu sam!
  16. Boga mi,ide ko nevreme!Noge mi se tresle posle dva kruga,ko da sam seo na neki drugi motor. I zena mi se obradovala kad sam doterao Tenerifu kuci,pa koji kilometar po sebeskom ataru...samo da se podseti malo,duga bese zima...
  17. Cenim da sam konacno,posle grdnih muka,pronasao pravog majstora za moju Tenerifu! Otkriven i resen golem problem oko karbova,zamenjen lanac i spaner bregaste,ustelovani karbovi,zamenjeno ulje i filteri,odradjen ozbiljan i kvalitetan servis,uz sve to dobio sam veliki broj saveta,za sto se kaze "uradi sam". Od mene sve preporuke! I majstor i dobar covek!
  18. najbolji motor na svetu!
  19. Sve pohvale za skup,koncerte,organizaciju,odlican provod!Moram da pomenem dobre ljude koji su nam pomogli u nedelju da osposobimo transalpa drugara koji je ostao bez kvacila,ne znam im imena ali prepoznace se!
  20. Ako Bog da prijehavamo nas trojica sa tri makine,a mozda nas bude i vise!
  21. Ako znate dobrog majstora u bg.javite
  22. skidali smo,drugar i ja karburatore,sredjivani su ali i dalje curi gorivo,gde god stanem ostaje fleka,a od juce curi konstantno na crevce prelivno.
  23. Ljudi,POMAGAJTE! Stradala mi je pumpa vakuumska za gorivo na ST 90.god.Konstantno propusta gorivo i kad je ugasen motor,ka karburatorima,usled pritiska iz rezervoara,pa corba curi na prelivima non stop.Ako znate nekog pisite,savetujte,ne znam sta da cinim.Evo i broj 064/244-29-70
  24. AKTUELNO?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja