Jump to content

Moto Zajednica

Dule Sebeški

Članovi
  • Broj tema i poruka

    406
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: Dule Sebeški

  1. Kad vidim Zexovu i ovu tvoju gumu...Ludo hrabro
  2. Ja teram mitas e 08,ali ne bih se usudio u blato sa njima.
  3. Ljudi svaka vam cast!Zavidno umece off-a! Na kojim gumama ste terali ovo blatarenje?
  4. 'ocu i ja 'vako i moja da se vrti?! pa svrnes na sat dva..ustvari dobrih 3 i eto..ima se vrti ki sulava p.s. za tebe vazi opravka sam uz kilo dva mesa,bez naplate al bez rostilja nema nista ti si nas Eto me sa prvim suncem!Sam' ti pripremi zicu!
  5. 'ocu i ja 'vako i moja da se vrti?!
  6. Uzeh sebi dobru jaknu! www.youtube.com/watch?v=237vfZR6V58

    1. Prikaži prethodne komentare  3 more
    2. bopk

      bopk

      izgleda vrhunski

       

       

    3. kingN1
    4. Dule Sebeški

      Dule Sebeški

      Hvala!Prvi utisci,od danas posle 200km,stvarno odlicni,i topla i udobna,skroz podesiva,sijaset dzepova,bas sam zadovoljan.

  7. Rad sam da pazarim Scout K60,posto vozim 60%-40% asfalt-off,e sad nisam jos nacisto,pratim ovu temu,vase komentare u vezi guma,razsmisljam i o Continental trailattack 2,Anakee 3.Do sad sam tabao sa Mitasom E 08. Zamolio bih kolege sa foruma i za savet i za br.telefona kod koga bih mogao da pazarim gume,na pp.
  8. Jeste li zazimili (u garaze i sl.) motore?

    1. Prikaži prethodne komentare  4 more
    2. BaneVuk58

      BaneVuk58

      Taman posla sve dok je + i suvo gas. Zimsko odelo služi perfektno čak mi je i vruće

    3. BaneVuk58

      BaneVuk58

      Taman posla sve dok je + i suvo gas. Zimsko odelo služi perfektno čak mi je i vruće

    4. orion036

      orion036

      Ja mog prdavca ne vozim samo kad ima snega i leda al ne moz da izadje preko 60 pa i nije mnogo ladno kad se vozim :D

  9. http://www.youtube.com/watch?v=wXDwixCVB-k kakav koncert,sa jos boljom publikom!
  10. jednoj steneri smo cas detektovali kvar,korpa kaput..mora druga sreca nasli smo Tako to ide...ode korpa...kad se na jednom mestu nadje visak pivskog derivata,pa mala trka velikih krseva,kad tamo ono diverzija 900,za malo da je stignem
  11. Daj neki detalj,svirka i sl.?
  12. Krecem i ja u smiraj dana,a prethodnica Samostalnog Jahaca je vec stigla Vidimo se!
  13. Bio na skupu,sa nekoliko drugara iz Sindikata Samostalni Jahac. Najjaci utisak na mene,ali negativan,ostavio je organizator,ili ko je vec bio odgovoran,naime pre izlaska Kraljevskog apartmana na binu,pojavljuju se trubaci,i nastaje haos,vasar svoje vrste... Da ne govorim o likovima koji su se gurali sa svojim automobilima,iz kojih je trestao tehno,po kampu,i kroz motore,pa je bilo cak i oborenih motora,a ti isti likovi sa mracnim cvidzama orni za kavgu,ponasali se kao da smo mi dosli na njihov parti,a ne oni na moto skup.
  14. Sta ti napravi od tog motora? Koliko si visok,pa da ga sad spustas?
  15. Da se i ja ukljucim malo u "raspravu" na temu... Bio juce na festu,platio kartu za motorcikl,pa me ondaK sproveli "ne na taj ulaz to ti je za HD,ti ides na onaj tamo na 300m" (u nasoj skupini moj prijatelj,jedini koji je uterao falkonca na HD ulaz,jer nisu prepoznali rucni rad)... Udjoh nekako,videh sporadicno satora,ljudi jos manje,muzika-izbor bendova,po mom misljenju nije za motor skup-fest ili kako li ga sad zovu,NO sve to da zanemarim,ali preko cijene kostanja alkoholnih derivata ne mogu da predjem... Dranje ono malo ljudi sto je doslo,SRAMOTA jedna velika.Ko god da je ovaj bajk fest osmislio,sklepao ga je samo sa jednom namerom...
  16. Svaka cast za najavu moto susreta. Dolazimo!
  17. Jesam li ja od tebe uzeo XTZ pre 3god.?

  18. Al'sto opravlja Super Tenerife svaka mu cast,posebno ove iz Borcanskog atara
  19. Aj neka je vala sa srecom! Pozdrav od komsije Vidimo se!
  20. Zna li ko kako da promenim plocice na pred.diskovima,imam manual ali se slike gotovo i ne vide... Znam da treba da se skinu celjusti sa vila,ali da li mi treba neki spec.alat da bi skinuo plocice? Svaka pomoc bi mi dobro dosla
  21. jeL' bio-ide neko u Smederevo,moto susret mk Ulicni borac,mislim da i oni NE naplacuju ulaz za motoriste?
  22. Bokilicu,da li se moze naci kod tebe komplet rucica kvacila za Super Tenere,sa sve onim drzacem retrovizora?
  23. E,sad za sve koji su na 25 kw,koliko vas je kostala registracija,ako nije tajna? Ja sam pre neki dan registrovao motor,sa tehn.pregl. koji je 1500din.,stalo me je citavih 15000 din. Ako pitanje nije na mestu,tj.nije za ovaj forum,molim urednistvo da ga obrise,uz izvinjenje moje.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja