Bio na skupu,sa nekoliko drugara iz Sindikata Samostalni Jahac.
Najjaci utisak na mene,ali negativan,ostavio je organizator,ili ko je vec bio odgovoran,naime pre izlaska Kraljevskog apartmana na binu,pojavljuju se trubaci,i nastaje haos,vasar svoje vrste...
Da ne govorim o likovima koji su se gurali sa svojim automobilima,iz kojih je trestao tehno,po kampu,i kroz motore,pa je bilo cak i oborenih motora,a ti isti likovi sa mracnim cvidzama orni za kavgu,ponasali se kao da smo mi dosli na njihov parti,a ne oni na moto skup.