Danas bio prvi put u Motomaniji,i moram reći da su veoma ljubazni-ponuđen sam i kafom,lepo se ispričali,našao sam to što sam tražio,uredno uslužen,i otišao zadovoljan.Od mene preporuka
Splav kod baba Roje (Savski Mir) iz Kupinova pravac kroz Obedsku baru do obale Save,splav u miru i tišini,prelepa lokacija,izvrsna klopa,fin ambijent,cene više nego povoljne,svaka preporuka.
Znam da je ribnjak,pa me znaima da li ima dela jezera namenjenog samo za kupanje..da ne remetimo pecaroški mir
No svakako se vidimo sutra u prepodnevnim časovima
Danas situacija u surcinu, skuterista se ukljucije na onu glavnu ulicu stoji na sred puta i ceka da prodje fiat bravo da bi se ubacio iza njega. A baja u fiatu se izgleda istripovao, lego na kocnicu spalio gume i krenu da izlazi iz auta. Kretena svuda
Probaj kod Elvisa iz Zajecara...covek ima bas dosta delova za Tenere i Super Tenere...
Elvis -poručio,daje i garanciju,korektna cena
Stekao sam vrlo pozitivne utiske o čoveku,pola sata na telefonu,nekoliko korisnih saveta,ima svašta za ove naše motore
Ma doteraj kod našeg drugara Đure,i nema brige
Jesi li ti ranije vozio Afriku,pa jednog prelepog VFR-a ,narandžastog?
Pozdrav od Duleta sa Sebeša (Borča)
Gde bi mogli da nađemo ovaj obeleženi deo od amortizera -Transalp 1991.god. pukao je na pola.
Kako se uopšte zove ovo,da bi možda kupili novi ako postoji,ili da se zavari?