Jump to content

Moto Zajednica

Dule Sebeški

Članovi
  • Broj tema i poruka

    406
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: Dule Sebeški

  1. Potrebna polovna guuuma 21-90/90 komada jedan,pa ako neko nešto zna nek viče :)

    1. RadicM

      RadicM

      imam k60 scout pri kraju mozda 1.5mm ako nesto znaci

    2. Lukac

      Lukac

      Imam kao nova, zovni na 064 9760896,pozz Lukac

  2. Danas bio prvi put u Motomaniji,i moram reći da su veoma ljubazni-ponuđen sam i kafom,lepo se ispričali,našao sam to što sam tražio,uredno uslužen,i otišao zadovoljan.Od mene preporuka
  3. image uploading site Moj pobratim i ja,pre neku zimu,malo sunce ogrejalo pa na put
  4. Dajte neku preporuku za Sokobanju,na 5 do 7 dana,na bazi polupansiona od 20.8

    1. RaS

      RaS

      od 20.8. moš da biraš, frka je do Preobraženja, posle je uživancija ;)

  5. https://www.google.rs/maps/place/%D0%A1%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%B2+%D0%BA%D0%BE%D0%B4+%D0%B1%D0%B0%D0%B1%D0%B0+%D0%A0%D0%BE%D1%98%D0%B5/@44.6971185,19.9983651,12z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x30965c416ae712a1!8m2!3d44.6868466!4d20.044614
  6. Splav kod baba Roje (Savski Mir) iz Kupinova pravac kroz Obedsku baru do obale Save,splav u miru i tišini,prelepa lokacija,izvrsna klopa,fin ambijent,cene više nego povoljne,svaka preporuka.
  7. Znam da je ribnjak,pa me znaima da li ima dela jezera namenjenog samo za kupanje..da ne remetimo pecaroški mir No svakako se vidimo sutra u prepodnevnim časovima
  8. A kupanje na jezeru?
  9. screen shot on pc Meda,star 8 meseci,mešanac-otac haski,majka nemački ovčar
  10. screen shot on pc Meda,star 8 meseci,mešanac-otac haski,majka nemački ovčar
  11. Kolege,dajte neku preporuku za auto gume dimenz.195/60/15

    1. Prikaži prethodne komentare  10 more
    2. jokram

      jokram

      bfgoodrich ja imam na cliu slicnu dimenziju...dobra je..

    3. Dule Sebeški

      Dule Sebeški

      Ford Focus 1.8tdci :) Ne vozim brzo,karavan,porodično vozilo.. Tigar Hitris posle dve godine ispala žica.. pa bi njih zaobišao

       

    4. DaliborBP

      DaliborBP

      Eto... po dimenziji znam koji je auto. :)

    1. Prikaži prethodne komentare  2 more
    2. Maximus1

      Maximus1

      Koprive...h,ha,ha...kakav lik...droge su cudo

       

    3. Desmo

      Desmo

      Danas situacija u surcinu, skuterista se ukljucije na onu glavnu ulicu stoji na sred puta i ceka da prodje fiat bravo da bi se ubacio iza njega. A baja u fiatu se izgleda istripovao, lego na kocnicu spalio gume i krenu da izlazi iz auta. Kretena svuda

    4. mradomir

      mradomir

      Ima i nastavak

  12. Doktor Bokilić udahnuo novi život u moju Steneru Sve pohvale za majstora i zahvalnost na upornosti da se reši problem...
  13. Dobrodošao I heavy metalci voze enduro
  14. Probaj kod Elvisa iz Zajecara...covek ima bas dosta delova za Tenere i Super Tenere... Elvis -poručio,daje i garanciju,korektna cena Stekao sam vrlo pozitivne utiske o čoveku,pola sata na telefonu,nekoliko korisnih saveta,ima svašta za ove naše motore
  15. Gde da nadjem spaner lanca bregaste,sem kod Dejana iz Kanjize,dere covek...
  16. Ma doteraj kod našeg drugara Đure,i nema brige Jesi li ti ranije vozio Afriku,pa jednog prelepog VFR-a ,narandžastog? Pozdrav od Duleta sa Sebeša (Borča)
  17. Gde bi mogli da nađemo ovaj obeleženi deo od amortizera -Transalp 1991.god. pukao je na pola. Kako se uopšte zove ovo,da bi možda kupili novi ako postoji,ili da se zavari?
  18. Lep primerak nema šta Moja prva ljubav... Srećna prodaja kolega
  19. http://www.polovniautomobili.com/motori/7605179/aprilia-pegaso-125
  20. Dobro nam došao
  21. Cudi me obzirom na stanje tih lomatina koje nazivate motorom. Hmm... Tri cela
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja