Jump to content

Moto Zajednica

Dule Sebeški

Članovi
  • Broj tema i poruka

    406
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: Dule Sebeški

  1. Pozdrav komšo!
  2. Usluga varenja svih materijala -TIG Argon Slobodan 063/8120-341 Ja sam kod njega švajsovao sve i svašta
  3. Kao lutka
  4. Da li neko od kolega ima broj telefona kolege Djunte?

    1. SADAN

      SADAN

      MTS 064 288 06 09, (Telenor 069 288 06 090-nije u mreži). Tu sam, izvolite.

       

    2. Dule Sebeški

      Dule Sebeški

      Drugar pokrivio felnu na Transalpu, javiće se, Ivan mu je ime

      Hvala

  5. Proba image search
  6. Za Elvisa svaka preporuka.Pre neki dan sam uzeo top auspuha,sve po dogovoru,a i ranije sam svašta nešto uzimao od delova
  7. Siniša u Ruzveltovoj https://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/17064-moto-oprema-grada-u-ruzveltovoj/
  8. Znate li nekoga da prodaje izduvne grane sa sve prirubnicama za spajanje sa cilindrima? U subotu nosim moje na krpljenje ali su toliko loše, da mislim da im nema spasa..
  9. Ja uzeo Vartu 14Ah u Battery centru u Cvijićevoj pre neki dan 4600din
  10. http://www.polovniautomobili.com/motori/9082861/yamaha-xtz-660
  11. Ja imam Focusa tdci nekih sedam godina,menjao sam zamajc i set kavčila pre dve godine što me je stajalo 540e,i to je bukvalno sve od nekih većih ulaganja koje sam imao na tom modelu.Apsolutno nikakvih problema nisam imao,ni sa diznama,turbinom.. Prešao sam sa njim do sada oko 200k,na satu je sada 290k,i zadovoljan sam.Registracija je oko 25000.
  12. Podržavam !! I ja mislim da je otvaranje računa u okviru BJB-a najbolje rešenje,pa koliko ko bude mogao,ovom mališanu i njegovim roditeljima će sigurno značiti. Pratim temu
  13. Ako je Bujanovac sa juga Srbije,ja često putujem dole zbog posla..
  14. Ako te zanima enduro evo oglas od mog drugara - Yamaha XTZ660 Tenere,mehanički motor je bez mane,vozi se svaki dan,registrovan..Za detalje imaš njegov broj u oglasu http://www.polovniautomobili.com/motori/9082861/yamaha-xtz-660
  15. https://www.srbijadanas.com/vesti/hronika/tragedija-u-beogradu-poginuo-motociklista-31-nakon-sto-je-sleteo-sa-puta-i-udario-u-bnaderu-2016-11-21
  16. http://www.carlsalter.com/motorcycle-manuals.asp Ima svega,pa probajte
  17. Možda je i bila ova slika,mislim da je tema sa nemačkog foruma,nisam siguran.. Ovo mi se dopada A,kolegi svaka čast,pratim razvoj projekta
  18. Što se tiče električara,a još na N.Bgd evo preporuke i da ne tražiš dalje http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/113328-moto-elektrika-%C4%8Dika-rajko-arakis/#entry1840138
  19. Đuro na Sebešu iza Auto Čačka ,na semaforu iz pravca Borče ka gradu desno i nakon 500-600m sa desne strane
  20. Đuro Moto mehanika i elektrika,Borča 064/285-1415 Pozdrav komšo
  21. Koje su dimenzije guma? Ako mi pašu da se zapljunem prvi:)
  22. http://www.blic.rs/vesti/hronika/tragedija-kod-laktasa-motorista-sleteo-s-puta-i-poginuo-na-licu-mesta/x015gr4
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja