Jump to content

Moto Zajednica

Dule Sebeški

Članovi
  • Broj tema i poruka

    406
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: Dule Sebeški

  1. Uslužni oglas za kolegu koji nema dovoljan broj postova... "Na prodaju Kawasaki GPZ 1000 RX koji je dobijen u nekoj zameni. Potpuno ispravna mašina,kompletno sređen agregat,plastike pripremljene za farbanje ali na tome se stalo.. Za više informacija tel.0642851415 Edit: "Prethodni vlasnik je poslao saobraćajnu,tako da je sada motor kompletan (u prvom postu oglašen bez papira)"
  2. I od mene glas za Oxford,dve godine na motoru,ni mrdnula nije,a stoji i na mrazu,kiši,suncu..
  3. Teško i za bicikliste... Na mom bajsu gume su na 4.5 do 6 bara,doduše hibrid je u pitanju.
  4. 1.Morbideli 2.Miler 3.Oliveira
  5. 1. 43 Miller 2. 21 Morbidelli 3. 44 Espargaro
  6. 1. 42 RINS 2. 36 MIR 3. 43 MILLER
  7. Rins Morbideli Vinjale
  8. Sve samo nemoj fenom da sušiš,jer ćeš vodu tako ugurati i tamo gde nije prodrla u telefonu.. Najbolje rešenje baš kakto ti je kolega @Astral napisao.
  9. 1.Kvartararo 2.Morbideli 3.Kračlou
  10. 1.Kvartararo 2.Dovi 3.Miler
  11. 1.Rosi 2.Morbideli 3.Kvartararo
  12. Morbideli Kvartararo Rosi
  13. Lep model-koja je bila cena kolega?
  14. Vidi se napredak,lepo to zarasta,samo odmaraj,nemoj mnogo da opterećuješ zglobove,posebno što su ti ligamenti toliko istegnuti,ume da bude baš nezgodno i dugo da traje oporavak,ako ne daj Bože napukunu.Pričam ti iz svog iskustva,gde sam morao na operaciju ligamenata,i nakon toga mi je trebalo 6 meseci da prohodam.
  15. sweet baby boy names
  16. Ja poslom,u poslednjih mesec dana,putujem često relacija Bg-N.Pazar.. Auto putem do Čačka sve ok,deo od Kraljeva do Raške je užas,u svakoj krivini neko seče i po metar moju traku, bukvalno vozim uz desnu ivicu kolovoza da me neko ne pokupi,a sa te strane odrona na svakih 500m..Kombi, kamion,putnička vozila,svi delju kao na reliju,samo gledam kako šire svoju putanju i ne libe se da ulete u suprotan smer .. katastrofa
  17. 1.Vinales 2.Quartararo 3.Dovizioso
  18. Ta ista muka je bila i na mojoj ST.. Svi imbusi na kočionim klještima su se pojeli.. Ja nisam grejao,odvrtao sam ih sa torx nastavkom,kao što rekoše kolege,malo čekićem da zapnu u šraf i odvrneš.
  19. how to upload photo to forum
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja