Jump to content

Moto Zajednica

Dule Sebeški

Članovi
  • Broj tema i poruka

    406
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: Dule Sebeški

  1. Bog ti pomogao , dobrodošao na forum.
  2. Lepa Afrika kolega,dobro došao
  3. Ako kolege eventualno odustanu da stanem u red za gladijator
  4. @BokyBoy Mint stanje
  5. @Novola drug,koja je to sijalica u faru?
  6. Kvartararo Martin Zarko
  7. Prelepo.I muziku si odlično uklopio u ambijent.
  8. U Teneri bio Motul -gradska vožnja letnja menjač haos,pa probao Ipone još gore,na kraju po preporuci Motorex,i pokazao se ponajbolje . U VFR Silkolene Comp 4
  9. Dobri domaćini su se potrudili kao i svake godine da nam bude sve potaman. Odličan skup,na lepoj lokaciji kraj Dunava,super svirka ,a mi smo se sproveli kako dolikuje .Sve pohvale
  10. Registrovao moped danas u Suncu na Ledinama,za svaku preporuku.
  11. Hvala kolega.. Da li si siguran da je 60 dana rok ? https://registracija-vozila.rs/105-uncategorised/656-registracija-vozila-nakon-isteka-registracije
  12. Ja sam danas definitivno odustao od registracije motora za ovu godinu.. Nemam ni vremena da izostajem sa posla ni više živaca da se natežem po tehničkim pregledima i raznim tumačenjima pravila šta može a šta ne može .. Vratili su me zbog slajdera jednom,pa sam ih skinuo ,pa je onda problem zbog par sitnih pukotina na bočnim plastikama, a ja za svaki dolazak na tehnički moram da uzmem slobodan dan na poslu ..U međuvremenu mi ističe period od mesec dana da registrujem ,u suprotnom moram da vadim novu tablicu, saobraćajnu i to košta dodatno.. Tako da odustajem ,ne mogu više ..
  13. Auuu komšo baš mi je žao .. Da se ti oporaviš što lakše i što pre .. Srediće se Genesis.
  14. 4.5 L je rezerva ,kada skala dođe do crvenog polja ostaje toliko goriva
  15. Moja poslednja vožnja na rezervi ,tj kad se skala spustila u crveno polje je trajala nekih 40 tak km do prve pumpe ,i sipao sam do čepa 17.5L
  16. Verovatno da je tako.. Nikada nisam prebacivao slavinu na rez položaj iako mi je pokazivač nivoa goriva na tabli bio uveliko u crvenom.
  17. upload pictures RC36 93
  18. @Motorcyclist opa,čestitam! Odličan izbor
  19. Zna li neko kako je kolega koji je imao udes (početak teme..ako se iko seća) ?
  20. 1.Quartararo 2.Zarco 3.A.Espargaro
  21. Baš lep motor Dobrodošao!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja