Jump to content

Moto Zajednica

Dule Sebeški

Članovi
  • Broj tema i poruka

    406
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: Dule Sebeški

  1. 1.Miller 2.Quartararo 3.Zarco
  2. Svaka čast ljudine! Kolegi da se što pre oporavi.
  3. Pronađen nestali Ivan Milošević: Sleteo s puta motorom - NOVA portal NOVA.RS
  4. Kvarta Zarco Miller
  5. @Skrba86 baš dobre tetovaže ,nisam ljubitelj ali ove tvoje su Lep bajk ,pozdrav i dobro došao !
  6. @Koki KONČAREVIĆ GROUP DOO BEOGRADBlok Sutjeska 324 a tel. 011 2089289 Kotež Probaj kod njih,ja sam prošle godine u junu kod njih bio i nisam ništa skidao sa motora.. Ni kofer,bočne nosače,slajdere,produžetak na viziru,maglenke.. Oni rade samo tehnički pregled,ne možeš da registruješ. Pozovi ih.. i ja planiram uskoro kod njih ponovo. Pozdrav
  7. @el classico meni najlepša kolor šema za ST
  8. Tebi nije mesto na ovom forumu..
  9. https://cycle-ergo.com/
  10. @Novola koja je to kaciga koju nosiš?
  11. Vanvremenska mašina
  12. @BaneVuk58 ne vredi se raspravljati.. Ovde koliko vidim sve same poštenjačine na motorima ,koji voze sve po samim ograničenjima ,nikad Ama baš nikad ne zavrnu ručicu gasa ,gledaju u čarobne kugle ispred svake krivine i uvek znaju kako se vozi motocikl i kako treba reagovati u svakoj situaciji.. I,onda naiđe stoka ljudska sa traktorom bez svetala iz sporednog puta i ubije nam drugara @ThePainkiller Ili kao u tvojoj situaciji sa snimka gde idiot ne zna šta radi sa kolima i okreće, izlazi u rikverc,isparkirava ili šta god da mu je drugo bilo na umu.. Muka mi je više od takvih "poštenjačina"
  13. Vaistinu vaskrse!!
  14. Auuu tuga do neba .. Borise.. počivaj u miru. Porodici najiskrenije saučešće
  15. 20 Qua 63 Bag 43 Mill
  16. @Bigor gde ste bili ekipa ?
  17. Zbog njega i njegove ludačke volje sam vratio moju kamilu ponovo na put,poklonio je drugaru,i sad gledam opet u istom pravcu nekog XTZ-a.. Panto hvala na svemu što si nam podario na ovom našem malom svetu.. Počivaj u miru,poslednji pozdrav
  18. Apsolutno se slažem sa kolegom ! @bokilic doktor sa velikim D
  19. Moji su Pavlovići,a imam i neku familiju iz Bukovičića
  20. @Krmco i moja majka je iz Banjana kod Uba
  21. Milina
  22. Ne kapiram ovo drkanje motora po gužvi u gradu
  23. A ,Pecco Bagnaia ?? Sa 11. na podijum
  24. Kvarta Žarko Markeeez
  25. A,koje su indicije i siptomi kod stradanja frajlaufa??
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja