Jump to content

Moto Zajednica

Dule Sebeški

Članovi
  • Broj tema i poruka

    406
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: Dule Sebeški

  1. Glavom i bradom
  2. Da se i ja upišem Pao sam na istom mestu.. Pre nekih 7-8 godina sa suprugom na motoru,izlazim iz krivine na most,uopšte ne nadajući se šinama po sred trake,upada prednji točak između šine i asfalta i pad.Bez ozbiljnijih posledica,sem po vizir motora
  3. Baš lep primerak Fazera kolega
  4. http://www.blic.rs/vesti/hronika/udes-u-novom-pazaru-povredeno-nekoliko-osoba/r2d5wn1
  5. 2099e ..
  6. Samostalni Jahač
  7. To je taj motor,sniman ispred Đurinog servisa u Borči..
  8. Ne radim. Motor je od mog drugara,koji ima moto servis u Borči.Pirat servis je od naseg clana
  9. Jaka cena?
  10. Nove slike,nova cena 2300 e Hitno!
  11. Uslužni oglas za drugara koji nema dovoljan broj postova za ovu sekciju foruma Pa kaže: "Kawa je kao nova, cuvana odrzavana, kao sa slika. Dosta dodatne opreme, vetrobran veliki i mali, pancirna creva, tegovi, veci volan, blatobran zadnji, i prednji dodatak. Far night breaker i dioda, dobre gume i plocice, lanac i lancanici skoro menjani kao i ulje i filter,nov akumulator.. Bez ikakvih ulaganja i troskova. Registrovan do kraja juna 2018. Ja sam vlasnik osam godina. LEO VINCI izduv. Bocni koferi. . . i jos dosta toga uz dogovor. Cena je 2399 evropskih novčanica" Đura 064/285-1415 sms,poziv Vajber"
  12. http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/hronika/aktuelno.291.html:668413-UDES-U-CENTRU-KRALjEVA-Poginuo-motociklista-24-na-mestu-nesrece Na žalost, još jedan mladi život.. Saučešće
  13. Kolega,odličan primerak
  14. Povodom tog okupljanja je bilo reči pre nekih dve godine,na 25 godina od izlaska prve STenere..Čak smo nešto se i interno,preko mail-ova dogovarali ali na kraju nismo ništa dogovorili.. Ja sam uvek ZA-samo da se kaže tu i tu u to vreme
  15. Ako se ne varam,kolega Harry vozi jednu takvu namunjenu
  16. Kontaktiraj kolegu sa foruma- Arakisa-maga za moto-elektriku i jos svašta nešto Tu je i njegova tema https://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/113328-moto-elektrika-%C4%8Dika-rajko-arakis/page-1
  17. http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/hronika/aktuelno.291.html:659773-Otisao-da-se-provoza-i-nije-nam-se-vratio
  18. http://mondo.rs/a998344/Info/Drustvo/Udes-kod-Aleksandrovca-poginuo-motociklista.html
  19. Tuga.. Saučešće porodici i prijateljima
  20. Koja je adresa gosn.Rajka? Bio sam jednom po neku navigaciju,ali se ne sećam tačno gde beše..negde u blokovima..
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja