Jump to content

Moto Zajednica

Dule Sebeški

Članovi
  • Broj tema i poruka

    406
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: Dule Sebeški

    1. Prikaži prethodne komentare  3 more
    2. Bojssa

      Bojssa

      To sa kozama i štemovajem pločica u kućama odbeglih Folksdojčera je klasična potcenjivačka propaganda..

    3. Cvijanović

      Cvijanović

      ...ma kapiram,zato sam naveo taj primer.

    4. BigRider

      BigRider

      Јадни смо ми и бедни кад се овако подсмевамо једни другима а сви смо исти народ... какве везе има нагласак и ко је одакле...због таквох који величају све туђе а потцењују своје нам је и овако наопако!!!

  1. Lep ti je Mzejac
  2. Kupim,sinoć,u Tempu intexov bazen,danas montiram i krenem da tankam vodu,kad ima i šta da vidim,Bušan Leb te .ebo! Zovem da reklamiram proizvod,a on meni donesite gosp.pa za 10 do 45 dana da vam zamenimo dno?!

    1. Prikaži prethodne komentare  9 more
    2. Dule Sebeški

      Dule Sebeški

      Ne Gagi,radio je neki momak i neki stariji gospodin u odelcetu,i svaku poroceduru sam ispoštovao o reklamaciji.Potpisao zapisnik,knjigu o reklamiranoj robi,naveo razlog,kontaktirao uvoznika koji mi je i rekao da se može zameniti odmah na mestu kupovine,samo su gospoda iz Tempa zatezali bez potrebe

    3. Dule Sebeški

      Dule Sebeški

      I kakve veze ima momak iz obezbeđenja sa mojim potrošačkim pravom da tražim da mi se zameni neispravan proizvod koji sam uredno platio?!

    4. Dule Sebeški
  3. Svet Gral sinoć Svaka čast Dobra organizacija,sve pohvale za domaćine Šteta je samo što se većina pokupila i otišla do ponoći
  4. https://www.youtube.com/watch?v=jBSP_aoq_HA&feature=youtu.be
  5. Dobro dosao:) Pravim putem si krenuo,prvo dozvola
  6. Saučešće.. Opet prvenstvo prolaza?!! Dokle više?
  7. Dušan Pavlović (Herr) 064/244-29-70 Borča,Nacionalni Park Sebeš
  8. Pokusaj kod njih,ja sam svasta od delova za ST uzimao,ok su sa cenama,sve salju brzom postom MOTO-BIKE Petra Drapšina 8A, Kać 409369 Телефон:021 6210759 http://www.motobikeshop.rs/
  9. 340e,pre tri godine,ali sada RST ima novi model ove jakne tako da je ova "stara" sad na sajmu bila oko 200e
  10. Ja je nosim treću sezonu,vrhunska jakna,moja preporuka..
  11. ^ Такве људе није брига ни за њих саме, а камоли за друге. Brz oporavak kolegi.
  12. http://www.mojauto.rs/polovni-motori/1755239_Honda_2392_XRV-750-Africa-twin_1997_god WTF?
  13. Da li je neko probao ove stitnike? Ima ih u MotoMaxu,pristojna cena Rtech raptor model,kazu da su univerzalni
  14. Ne uspevam nikako,stalno ostaje kao neki link,ali nema slike,a obratio sam paznju na "http" pomoc!!
  15. Opa pojacanje za nasu sektu! Dobro nam dosao!
    1. Prikaži prethodne komentare  2 more
    2. soNee
    3. Vjeko

      Vjeko

      Bas super! Treba imati petlju, pa sesti u sedista u sredini. :)

    4. Svaler

      Svaler

      Предрасудеее...

       

       

×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja