-
Broj tema i poruka
6936 -
Pridružio se
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: đunta
-
Danas oko 15 časova, pada sneg a momak na Friju tera li tera. Vetrobran, kecelja i podignut vizir na kacigi, 60-70 na sat, svaka čast. Ušli u Kneza Miloša odozgo, ne gura se već stane na semaforu iza auta, opasno i pun oprez, očikevao sam da će da me prođe i da mu kažem kako da napravi grejanje sa turbine, al je ostao iza. Tako da najmanji, najhrabriji.
-
Gospodo, za skuter je termo kecelja prava stvar i za ladno i za kišu, nekih četrdesetak evra i sve dileme rešene. Ja imam, koristim i savršeno.
-
Ajmo, ajmo, mora bar da nas bude stotina Jes da sam malko kabast al se prijavljujem da pomognem u pakovanju paketića, naravno ako ne smetam.
-
Kakvo je sirence? Posto je bilo i jel na rele kaceno? Moram na prolece do laboratorije... Ovo sa slike, metuo bata Arakis na korman.
-
Ja skuterom, osim ako ne prodam. Onda ću se verovatno ogrebatiza motor ili ko suvozač nekom.
-
za ono "čovek". Dobro da ne uzeh jedan TA, danas videh kako izgleda ram na ispravnom, motor bio prevrtan.
-
Dobro, pošto sam ja razlog, samopozvaću se.
-
Sad, za slavlje će pregovaramo, jel ja il Vi. Picanio ja prenos na skuteru u trkaćoj garaži i dojadio i sebi i drugima naravno, al ne odustajem. Dođe drugar i reče, Lemi, daju stotku da te odvedem. Reko, daće oni dve da im kažem kad napravim, i svi se krstiše kad su probali skuterić i naravno, došli na moje i samo čekam kad će oni mene da "smaraju" da im ofiram caku.
-
Videh danas kod Arakisa sirenče, pa sjajna stvar, čak i za megafon, može glavu da spase kad se provlači između kola. Nigde ne piše da nije dozvoljen. Za varirajuću sirenu jeste, al ko te pita kad je glava u torbi i ako se ne zloupotrebljava. Uostalom, zloupotreba obori trojicu u Srpskih Vladara.
-
Hvala:takoje:. Nego ti si "dužan" izveštaj o probnom pranju. Skinuo neko kilce i danas olako na ST a i na neku veliku Apriliu na centralnom. Pošto planiram da se umomčim, mislim stešem, neće biti tolki problem pentranje. Sad zaista, ST je sasvim motor kako treba, odma mi je sve bilo na mestu, jedino nešto tvrđe šaltanje, a i korman od AT kako reče Popsy, i počeću da čitam komentare i na tu temu, zaista nemam predrasude. Možda i zanemarim litru više u odnosu na AT za rad više snage. Sneg je, sad se definitivno kupuje.( I mene jedan "plaši" snegom za skuter, pa ko velim i ja ću nekog). Ko što neko reče, uzmi najbolje za neku projektovanu cenu, verovatno će tako i biti. Verovatno sam smorio svojim tupljenjem, al šta ću, em sam picajzla, da ne kažem grđu reč, em nemam ama baš nikakvo predznanje i iskustvo, a i mislim da će moje talasanje biti korisno nekom nekad.
-
Nemo, ću popijem horizontalnu crtu, -.
-
Ma u redu je, vozo sam i gore, al ne smem da reknem, ću popijem crtu. A da vozam opet, kad god budeš dao, samo da obučem nešto toplo a ne ko danas.
-
Hvala.Što jest, jest. Od tamo devedesetih, u raznoraznim pričama sam dolazio u ZR i uvek izuzetno lepo primljen i zato Vas Zrenjanince spominjem po lepom, takav je duh u Vašoj ravnici, za primer. Još jednom, zaista mi krivo što pomeriste datum akcije, za svaku sledeću, tu sam.
-
To za Rajka mi poznato nešto...Sad mora čitam i sve teme za AT i ST, bar imam štivo za ove ladne dane, mada danas kad okrenuh krug, vozika mi se nešto, nisam vozo desetak dana.
-
Na drugi djir po lepom vremenu tek bi ti cucnula :jee1: Pritom je Popsijeva kantasaki..trebao si Zexovu da probas Eto, covek dok ne proba..ne moz ni da zna kako je Da,da, a ti reče da mi velik motor. Paaa, nije bilo sa gnušanjem, više sa nevericom a sve zato što više preferiram manjoj kubikaži, odnosno TA.
-
Kod nas si uvek dobrodosao ,samo sto cemo ovog puta spremiti ono sto smo duzni. Burek, mmmm:moto3: Drugari, pošto je akcija zakazana za 25.12. kad i lokalna u Beogradu, umesto 18.12.,moraću da otkažem svoj dolazak sa žaljenjem zbog odlaska u Sremčicu. Eto, nekom drugom prilikom rado ću se odazvati.
-
Dok Rajko ne pročita ( udara mi recke), probo danas ST Popsijevu i sad trilema. Motor je ko AT na prvi đir, jako lepo i linearno povlači već malo iznad hiljadarke, što mi se sviđa, da bi na višljim obrtajima osetno pojačao ubrzanje. Motor isto lagano ide u nagib, upravljiv, sve normalno, paše mi. Pošto je ladno, ima se vremena za razmišljanje.
-
Bili danas još nas četvoro pa da produžim spisak: 1.SKY 2.ZOLTAN 3.KIKA 4.SUKI 5.ALMIGHTY 6.TOSKE 7.NIX 8.IVAN S 9.MIKA DAVIDOVIC 10.MRLE 11.SINCLAIR 12.VLADA#4 13.RADMILA STRAZICIC 14.VLADACBRPC25 15.FJCHARLIE 16.JASMINKO 17.DZOLAJA 18.CVIJA 19.LOSMICAPO 20.ARAKIS 21.KOCA MATORI 22.SCUBA 23.SASHA P 24.PREDRAG NIKOLIC 25.ALEKSANDAR BAJIC 26.SVEMIRKO 27.POPSY 28.BRANISLAV BRKIC 29.NEMANJA DERVISEVIC 30.ALEKSANDAR MAROVIC 31.VLAJKO 32.BOKI64 33.ZVONMI 34.ZIKA BMW 35.VLADIMIR J 36.VUJA 37.VULE 38.KANJO 39.RADE KOJIC 40.NOTORIUS 41.HACKY 42.DUHH 43.NAJZLI'HP' 44.ADRIJANA RASUO SPASIC 45. Đunta 46.Mojsa 47.Miskomiomi 48.Seba011
-
Kod nas se sve izgleda okreće naopako sve više. Oni koja imaju povišena i povlašćena prava, sve ih više zloupotrebljavaju i prekjoračuju u svakom pogledu.
-
Oborena 3 motorcikla u Srpskih Vladara uBeogradu
đunta je odgovorio članu đunta u Motoristi Na Drumu
Okliznuli se na bananu. -
Nntomovo izlaganje se nadovezuje na sudar u Srpskih Vladara kad su oborena 3 motora od strane policijskog automobila i govori o rastućoj opasnosti od vožnji vozila sa prvenstvom prolaza. Razumem svu hitnost i neophodnodst jurnjave, al šta je mnogo, mnogo je. Znam mesta o kojima goviri Nntom i praktično bi bilo nemoguće izbeći sudar da su išla vozila u obe trake odozdo. Ta vožnja na i u slepo je nedopustiva. Saobraćaj sve više postaje ruski rulet i tu ne pomaže nikakav Zobs. Ja sam počeo da bežim ako mogu, od mesta gde ne vidim celukupnu sitaciju ko na pomenutoj nizbrdici na Banjici.
-
Oborena 3 motorcikla u Srpskih Vladara uBeogradu
đunta je odgovorio članu đunta u Motoristi Na Drumu
Centar grada, sto pari očiju videlo, oborena 3 motora i opet nije dovoljno. -
Oborena 3 motorcikla u Srpskih Vladara uBeogradu
đunta je odgovorio članu đunta u Motoristi Na Drumu
Izvinjavam se, žargonska omaška. Ko vozi At je 1 +1/2, da ne delim komplimente. -
Oborena 3 motorcikla u Srpskih Vladara uBeogradu
đunta je odgovorio članu đunta u Motoristi Na Drumu
Nisam pratio nekoliko sati i zatečen sam ovim što čitam i ovde i na datim linkovima. Jako je ružno što se na žalost tema ofuje i kud je postavi, mada bi to neko drugi uradio. Jadno je što se nečija nesreća, ova tri momaka, koristi za bilo kakvu diskusiju proisteklu iz niskih strasti, ma koliko ko smatrao da je u pravu. Veliki sam protivnik zaključavanja tema, banovanja i sličnog al ovo prevazilazi svaku meru. Predlažem da moderatori zaključaju a kad pristigne neka vest da se obrati nekom od urednika koji će da je popstavi. Neko tamo se previja od bolova a mi tupimo li tupimo. Ajd da otvorimo temu pljuvaonica pa da se do mile volje isvađamo, duga je zima. Nikome ne zameram ništa, sve je splet niza raznoraznih komentara i nije čudno što idemo u of. I, zaista ni ja ne mislim ništa o ikom loše, jedostavno ne ide ovo sve. @Mina, opet se pokazalo da su lepše polovine razumnije i bolje. -
Oborena 3 motorcikla u Srpskih Vladara uBeogradu
đunta je odgovorio članu đunta u Motoristi Na Drumu
Ljudi, čitajte zakon i nemojte proizvoljno zaključivati. Kroz crveno ne da nemaju prednost, nego nemaju pravo prolaza i bespotrebno je da uopšte diskutujemo na tu temu. Drugo je što u praksi sva vozila sa prvenstvom idu na crveno i što to mi odobravamo, pogotovu hitnoj i vatrogascima. Logički, sasvim je suludo da idući zelenim talasom se staje ispred svake raskrsnice u očekovanju vozila sa rotacijom sa kvazi prioritetom. To tako nije, ne ide i ne može, al se evo radi. Predmetni polo nije redovan operativni auto ala Punto ili Pežo, jedan je službenik bio u njemu, po vozilu, nije običan, a i da je neka hitna intervencija, išao bi pre auto sa višečlanom posadom. Lično, cenim policijski posao jer je i teržak i opasan ako se radi valjano. Razumem i da se desi eto nesreća, al krivac sigurno nisu motorciklisti bez obzira koliko imali formalnih prekršaja zbog neregistrovanog motora i neimanja kategorije. "Novinarsko" pisanje ima još veću težinu ako ostane ne ispravljeno jer će se pomisliti, eto, divljaci na motorima ne prezaju ni od policije u centru države. Najbitnije od svega je da momci dobro prođu. Jel moguće da ih niko ne zna i da nema vesti o njihovom zdravstvenom stanju, sve ovo drugo nebitno. I frapiran sam komentarima iz motorciklističkog pera i ne mogu da verujem koji motiv tera u toliku zlobu. A potpisivanje tuđim imenom mi ne bi palo na pamet da neko može da uradi.
