Druže, u prvom postu sam tražio činjenice, a ne subjektivno mišljenje. Ako hoćeš da hvališ nekog proizvođača bez činjenica - otvori novu temu.
Evo puna je Srbija Jugića, Golfova "guzonja" i Kadeta "suza" i hoćeš da kažeš da su oni kvalitetniji od konkurencije?
Tržište jeste reklo svoje: "nemam para da kupim novi auto, ali sam čim svi voze guzonju - mora da je dobar auto". Ne kažem da je krš, ali jel' možda bolji od eskorta iz tog vremena? (uopšte, a kamo li koliko je skuplji?)
Ili još bolji primer:
Na zapadu ne možeš da popravljaš auto na ulici, pa ako ne znaš da odeš kod komšije, pa ako ne zna ni on da odeš u "servis" (namerno pod navodnicima).
Tamo moraš u servis i oni vode statistiku, koja se na početku sledeće godine zvanično objavi.
E - pa proveri da li su kola koja su najpopularnija i koja se najviše voze i najpouzdanija...
Da ne bi svako ovde navodio motore koji se "uglavnom" ne kvare - eto otvorih ovu temu...
I za kraj da ne misliš da sam te nešto napao - evo ti jedan smajli: