-
Broj tema i poruka
1226 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Rolle2010
-
Vecina nas najvise vremena provede u gradu, a tek ponekad ode na neki dalji put(vikendi uglavnom), ali po mom misljenju bas ti vikendi i duze voznje sluze da se zaista lepo uziva u motoru tako da vidi da li si spreman da to zrtvujes,jer put na lakom,malom i neudobnom motoru cesto zna da se pretvori u jako neprijatno iskustvo, pogotovo u dvoje.
-
Slazem se, ni ja joj nisam odoleo. Nego da se ti sto pre oporavis pa da smanjujemo onu statistiku od pet padova i opet gonimo "brzu" grupu.
-
Jos jedan KLE se usrecio crashbarom i to ni cas prerano, samo jedan dan pred Grzu. No slike: i jedna sa blagim dodatkom maskirnih boja Inace crashbar je delo majstor Sebe koga bih ovom prilikom jos jednom pozdravio i zahvalio se jer me je covek dan pred Grzu nenajavljenog primio i uradio po meni odlican posao. Ja sam za sad veoma zadovoljan, crashbar ne smeta kolenima(uzeta mera pre izrade posto sam malo krakatiji), nije mnogo prosirio motor, jos uvek mogu bez ikakvih problema da se provlacim kroz guzvu, a opet sa druge strane malo je vizuelno prosirio ionako mrsav prednji deo. Estetiku procenite i sami...meni se svidja.
-
I ja sam nesto slicno planirao.
-
Ja bih se takodje prijavio ako primate pocetnike u drustvo, sa tim da bih izbegao Rtanj iz vec navedenih(pocetnik) razloga.
-
Valjda i nova ST ima kardanski prenos?
-
Nekako mi je odbojna cinjenica da u startu moram nesto da sredjujem ili budzim, pogotovo ako je u pitanju nov motor. U Srbiji ljudi uglavnom tesko dolaze do svojih para i prilicno je neumesno ocekivati da ce da lete za necim sto je lepo, ali eto ima nekih decijih bolesti i boljki. Licno vozio bih bilo koji motor koji ispunjava moje najosnovnije prohteve, nevezano od zemlje proizvodnje, ali da pritom pre svega budem siguran da je u pitanju pouzdano vozilo. Edit: Evo pretece me Ghost Mile.
-
Kurs bezbedne voznje - Beograd, 05. i 07. Avgust 2011.
Rolle2010 je odgovorio članu Evil_Zo u Akcije Motociklista
Sad valjda nece nista da iskrsne 1. imaginos 2. aćimo 3.Vitas 4. Luchka HisGirl (zet nije u mogucnosti da bude u BG) 5. Rade 6. stanebane ako moze 7. SaleCS 8. Dzony 9. OpFor 10. Goblin 11. Nodi 12. Dejan Intruder 13. VladaSD (prosli put bio na teoriji, nisam stigao na praktični deo... pa ako moze) 14. p0peye 15. Џокс ! Овај пут сам сигуран!!! 16. NOTORIOUS + 17. Rogic- nije na forumu.. 18. KGB 19.kwazimodo 20. LeDu77 21. Rolle2010 22. -
Ne znam da li mogu da ti pomognu sa zanokticama, ali sam cuo da imaju jako kvalitetnu masazu bubrega. A i novcanike prazne u sklopu akcije preventivne medicine, jer se zbog neraspodeljenog tereta po dzepovima krivi kicma.
-
Ma i ja cisto sumnjam da bi bilo ko pravio probleme zbog satora, nikad do sad i nisu. Ovo se naravno apsolutno podrazumeva!
-
Samo 2 dana, verovatno necemo uspeti da obidjemo nesto vise po Tari zbog druzenja sa klincima i sto cu ja izgleda tada morati da radim. Ukoliko ne budem radio a skrpim se sa finansijama meni je skroz ok i da odem na akciju i da se sledeceg vikenda (ili nekog vec) vratim na zasebnu voznju.
-
http://putovanjenadlanu.com/mali-oglasi.html?page=show_category&catid=0&order=10&expand=1&start=250 noćenje na perućcu oko 8 evra. treba da se registruješ da bi dobio kontakt tel Ja sam takodje za varijantu spavanja u satorima. Na orijentiring takmicenjima smo vec n puta spavali u satorima(na Tari, bas blizu Mitrovca) i niko nam nije pravio problem pa valjda nece ni sad. Da li se planiraju jos neke aktivnosti tipa voznji po Tari(zaista ima sta da se vidi) ili kupanja na Perućcu? P.S. Necu jos da se zapljunem jer postoji mogucnost da cu morati da radim za taj vikend.
-
Ajmo KLEtvasi, sto smo se uspavali? Lepo vreme, stvoreno za vožnje, a mi nista? Izgleda da ponovo cekamo Bassmana da pokrene zamajac kao i ranije? Mogli bi da se organizujemo za neku vikend vožnju po Tari ako je neko zainteresovan.
-
Apollo je 250ccm, verovatno si mislio na Sprint/Quingqi Pulser 125 sto je skroz ok varijanta ako ti gabaritno odgovara.
-
Imam i malo skuterce i KLE-a, i mogu da ti kazem da iako je skuter dosta laksi, ipak se cesto lakse probijam sa KLE-om iz prostog razloga sto mu je vec spomenuta guvernala toliko visoko da je iznad 95% prosecnih retrovizora(izuzetak kamijoni, autobusi i kombi vozila), dok skuterom sve to kacim pa je i samo provlacenje teze. Iz moje sadasnje perspektive - ili bih na tvom mestu ostao na malo skuteru zbog izuzetno male tezine ili bih kupio SM/Enduro, jer si tako nesto vec zeleo, a vecim skuterom neces dobiti nista vise, isto su veliki i tezi ali ne i visoki kao SM/Enduro, cak ces mozda i izgubiti poneku dobru osobinu.
-
Thaedass je u principu najbolje pogodio srz odgovora, imas kafu od mene. Nego, da ja tebe pitam, nije li upravo ovo sto sam citirao tezak primer mržnje i omalovazavanja svih ostalih vrsta motora? Licno smatram da na svakom motoru mozes da uzivas u voznji(pod uslovom da je tehnicki ispravan, naravno), da ti za svaki motor trebaju OO jer hteo ti ili ne cim udjes u saobracaj na motoru stavio si glavu u torbu, a nevezano od vrste motora u istom smo sosu ako nas pokupi neki "veseljak" , tako da u tackama koje su zaista bitne ne vidim neku posebnu razliku, a sve ostalo su finese i razlike u potrebama i ukusu vlasnika. Oprosti mi, stariji si od mene pa nije na mestu da ti dajem savete, ali ako si kupio motor zbog gore navedenih stvari mislim da si debelo promasio investiciju. Bolje bi bilo da uzmes neki sportski auto, isto ces moci da pricas da imas OO jer vozis takav auto, "dobre ribe" ce se isto tako lepiti, a generalno ces biti sigurniji ako nesto udaris/ te udari. Ili nadji drugi nacin da kanalises krizu srednjih godina...
-
Ili da ako ne zelimo da imamo problema sa svemircima treba da se vozimo sa Nadalinom.
-
Igrom nesrecnih okolnosti sam imao prilike da vidim TA uzivo. Po mom laickom oku motor je besprekoran i zasluzuje svaku preporuku! Sretna prodaja!
-
Nisam gledao uzivo, ali ovako sa slika je izduv menjan, farban ceo, i prilicno ruzne nalepnice stavljene, menjani tegici volana iz nekog razloga i menjani prednji diskovi, to je ono sto sam ja primetio na prvi pogled, ako ti ista znaci. Znaci, kako da ne, Hvala! Znaci trebalo bi ga obici. http://www.polovniautomobili.com/oglas1183563/suzuki_v_strom_650/ http://www.polovniautomobili.com/oglas1270141/suzuki_v_strom/ http://www.polovniautomobili.com/oglas1280676/suzuki_vstrom_dl_650/ http://www.moto-berza.com/moto-oglasi/suzuki-v-strom-650-oglas-22232/ Imas da biras Iako lepi, mislim da mu cene ovih Stomova probijaju budzet a i mislim da je hteo da ide na zamenu, no hvala na trudu u svakom slucaju!
-
Nisam gledao uzivo, ali ovako sa slika je izduv menjan, farban ceo, i prilicno ruzne nalepnice stavljene, menjani tegici volana iz nekog razloga i menjani prednji diskovi, to je ono sto sam ja primetio na prvi pogled, ako ti ista znaci. Znaci, kako da ne, Hvala! Znaci trebalo bi ga obici.
-
Da li je nekom mozda poznat ovaj motor? Zanima se brat a ja ne znam sta da mu kazem. Dosta dugo je u oglasima, cena je dosta korektna. Ovako cini mi se da je izduv radjen(i to ruzno) i da je prednji deo malo cudan, kao da je farban ili dobudzen. Sta vi mislite? Da li ga je neko gledao uzivo ili sl?
-
@Nidza11 Bio si u pravu, zice kod copave su korodirale. Skinuto je malo izolacije, vezane su ponovo, izolovane i motor normalno radi. Imas turu od mene kad se budemo upoznali! Hvala!
-
Vazi, hvala! Baci cu pogled veceras kad zavrsim sve obaveze. Ako neko ima jos neki predlog nek iznese slobodno.
-
Palio mi je jutros i u brzini sa pritisnutim kvacilom i u leru sa otpustenim kvacilom bez ikakvih problema. Sam agregat je radio mirno i ujednaceno, u leru na oko 1000 obrtaja.
-
Da, naravno da sam je podigao. Mislim da mi je taj prekidac odavno skinut sa motora jer sam ranije u par navrataja kretao sa spustenom copavom, zaboravi se covek.
