-
Broj tema i poruka
1227 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Rolle2010
-
To priznajem i necu prezaliti ...hebala me obecanja i papucarenje...mada jesam se vozao po lokalu. Jel ti treba šibica za taj fitilj rakete da bi se vozio ko čovek? Ne brini za Goliju, imaćeš još par šansi do kraja sezone. Očekujemo te. Jok, brzina mi je hirurski odstranjena, a raketa je tu cisto zbog estetike i to nema nikakve veze sa KLEtvom koja inace itekako voli da se zavrti. A što se tiče Golije, ako saznam na vreme za novu organizaciju, svakako ne propustam! Mislim da si me pomesao sa nekim. Uz svo duzno postovanje prema spomenutom nemam ni talenta, ni iskustva, ni znanja a ni zelje da vozim kao Stoner.
-
To priznajem i necu prezaliti ...hebala me obecanja i papucarenje...mada jesam se vozao po lokalu.
-
Sva sreca pa se vozimo pa nemamo potrebe da brinemo o dnevnoj sobi, garazi i sl. Kolega, promasili ste podforum .. => http://forum.bjbikers.com/index.php?/forum/74-skuter-caffe/ Za gospodina urednika, ako se odluci da menja Hondu prilazem link http://www.simpo.co.rs/ pa moze da se raspita da li imaju program staro za novo.
-
Ccccc...kolega ! Potpuno mi je jasno da ne razumete fetis situaciju sa fotografije . Najpre treba imati motor kojim ste JAKO zadovoljni , sto izmedju ostalog podrazumeva da ne ispusta ulje i ostale tecnosti, pa doci na ideju da ga ubacite u sobu. Iz opisanog meni je sasvim jasno da ne pronalazite sebe sa svojim ''motorom'' u prikazanoj fotografiji. :D Meni situacija sa slike vise lici na - nece da ide, trosi...daj bar da je koristim kao stalak za noge, da bude neke koristi od nje.
-
Takodje cu probati da dodjem u subotu ujutru, pa popodne nazad za BG. Ipak vec sam obecao drustvu da cu biti prisutan na Zabranjenom Pušenju i Love Hunters-ima pa cu probati ovo da uguram izmedju, tako da zbog same verovatnoce ostvarljivosti cele ideje , koja zalazi u naucnofantasticni domen, necu jos uvek da se prijavljujem.
-
Da, a Afrosi ili bilo koji drugi vlasnici ovo uopšte ne stavljaju na svoje motore? O Africi i reglerima tek da ne otvaramo temu, mogli bi neki da pozelene. Iz čistog poštovanja i divljenja prema skorašnjem poduhvatu neću početi o Bobanu,sedištu na Africi, čirevima i bebi puderu.
-
Jos kad bi ovo moglo da se proba negde da ne narucujemo na slepo. Kako si ti porucio i kako se slazu velicine sa nasim standardnim eu velicinama?
-
Ja tebe opet ne videh u nasoj grupi Pa opet, nisam bio u vašoj grupi , a kad smo bili na pauzi zajedno , bio si zauzet pričom o nekoj "kotrljajućoj rizli, koja hoće da sjebe prednji točak i koleno" , ovog puta sam vozio sa prizemnim ljudima koji nisu oklevali da mi pomognu i da me posavetuju. Vi leteći, me nećete videti još neko vreme . A posto je u grupi bila i jedna Afrika morali smo da se/da je cekamo.
-
Upravo stigao info: nas planinarski dom na Divcibarima bi trebao da bude prazan i verovatno cu u njemu spavati veceras, a sutra posle voznje nazalost najverovatnije moram nazad za BG. Ako nekom treba smestaj za veceras moze da se ubaci, ali da racuna da nema posteljine pa je vreca obavezna.
-
Da li ostaje jos uvek dogovor za voznju po okolini Divcibara danas popodne?
-
Ovce i jesu za sisanje. Pa nek shvati ko kako hoce.
-
Da li je neko nabavljao skoro migavce? Ako jeste gde i po kojoj ceni? Trebalo bi da zamenim dva komada. Ne moraju da budu originalni, ali moraju da budu funkcionalni i da se glave u plastike, ne bih da busim i grunfujem ako nema potrebe.
-
Posto se blizi datum mozemo poceti polako da se upisujemo da organizatori imaju neku predstavu koliko ljudi planira da dodje, pa stoga: 1. Rolle2010 2. ...
-
Da li se ide veceras i sa koje strane kruznog toka je sastanak?
-
Ne znam kakav tip podmazivaca imas ali proveri da ti nije promenjen protok ulja prilikom pada, odvrnuta slavinica i sl. Takodje buduci da su sada dosta topli dani ulje je zbog temperature redje pa moze i to da bude.
-
Ispod hotela Maljen, a iznad i levo od crkvice, imaju dva platoa koji su pogodni za kampovanje(relativno ravan teren i poluhladovina), maltene je u centru naselja a ima i izvor u blizini(nisam siguran da li je voda za pice ali moze da posluzi bar kao tehnicka voda). Ako znaci organizatoru mogu da probam da nabavim orijentiring karte Divcibara. Moj klub(PD PTT) tu svake godine pravi takmicenja i karte su dosta precizne i detaljne(1:10.000) ali nazalost pokrivaju relativno mali teren. U pitanju je karta samog centra i okoline, i karta dela terena na ravnom potezu kada se prode benzinska pumpa i prve serpetine ka Mionici. Mozda bi taj deo bio zanimljiv nekoj hard enduro ekipi.
-
Posto mi u zadnjih par dana SBB-ov net na poslu pravi probleme nisam uspeo da vidim tvoj post. Ja sam na totalno desetom kraju grada a motor mi je ostao kod posla tako da gotovo sigurno necu moci u voznju danas. Kakve su ti mogucnosti da se pomeri za suta uvece? Na Gravelu nisam ni ja bio, ali kako su meni objasnili: kada se krene od centra ka ZG autoputem, posle velikog znaka IKARBUS prvo skretanje levo(nekih 500m od znaka), prodje se autogalerija i staza je odmah iza. Sve se to nalazi negde u blizini Autokomerca samo prekoputa Autoputa. Ovo bi trebao da je Link za mapu
-
@Srle69 Nazalost 15. imam svadbu a planiram da idem i na voznju na Valjevske planine tako da ipak necu imati finansija i za skup.
-
Da li je neko raspolozen da u toku nedelje ide na Gravel ili neku sl. stazu u BG-u? Slab sam sa iskustvom na off-u, opet ne bih da vas usporavam na nekoj ozbiljnijoj voznji, a kazu da nije preporucljivo ici na stazu sam.
-
Kakve su prognoze za grupe i teren? Hoce li biti brza i spora grupa kao i ranije? Koliko vidim sa slika teren deluje relativno pitomo pa pretpostavljam da i mi sa malo iskustva mozemo da ucestvujemo.
-
Da li bi mogao neko da izbaci mapu trase i da li ima nekih zahtevnijih deonica? Dosta mi je blizu pa bih zeleo sam da je prodjem na KLE-u(ako ne nadjem drustvo naravno), a ne pucam od nekog iskustva na off-u. Zeleo sam da idem sa vama u nedelju ali me je posao upropastio.
-
Nisam skoro uopste spavao zbog posla prethodnih dana, tako da cu biti previse slomljen. Bio bih vam veoma zahvalan ako neko napravi GPS log ili nesto slicno pa da probam u nekom drugom terminu da odvozam ovu stazu. Pozdrav i lepa voznja.
-
Aj i ja da se zapljunem za nedelju. Buduci da mi to dodje skoro kao drugi komsiluk ako tresnem ili vas budem usporavao(danak neiskustvu) bice ko da me pokupi/ imacu gde da odem. Vidim da se vec prijavilo dosta teskaskih motora pa pretpostavljam da deonice nisu toliko zahtevne i ne traze neke ekstra gume.
-
Nastavak Ako cete medjusobo da se izmenjate bilo bi dobro da se dogovorite da li ima potrebe da upload-ujem sve snimke na hotfile, i da li da u preostale snimke ubacim neku muziku umesto ovog sustanja vetra.
-
Evo vidoja. Nista nije montirano, kako sam ih ja dobio tako ih i kacim. Snimci su inace u full HD rezoluciji pa povecajte rezoluciju ako imate dovoljan protok interneta. Trenutno se uploaduju jos dva manja videa i njih cu okaciti cim budu gotovi. Pored njih postoje jos 3-4 snimka koji su malo poveci, pa cu morati malo da ih montiram. Takodje planiram da snimke okacim na hotfile(400mb po fajlu) ili neki drugi filehosting servis pa ako znate bolji, brzi javite.
