Jump to content

Moto Zajednica

Sharky - Alex

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2322
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Sharky - Alex

  1. Zasto mi se cini da ce sada pola foruma tehnickom Sunce udariti negativan komentar na google-u
  2. Pre 2,5 godina je to bilo ok. Izmena zakona nije bila ni u planu.
  3. Pozdrav i dobro nam dosao Milanche. ne znam za motoklub ali i ovde na forumu ima puno kvalitetnih ljudi za druzenje, voznju, razmenu iskustva i sve ostalo sto se motora tice… a i pored motora
  4. Cestitam i da se sa osmehom navozate
  5. Koji motor/skuter? Mislim da je to fizicki nemoguce u 99% slucajeva
  6. Ako se dobro secam neko je ovde negde pisao da ne valja guma da stoji na betonu, upija vlagu, Šojka otisao korak dalje, ovako ne upija ni iz vazduha vlagu
  7. Nama iz Beograda ne gine da trazimo vezu u ljermontovoj tj siv3, ako ima neko neka javi, oduzicu se
  8. Jos neko je iz Vojvodine, cini mi se Novog sada pisao da je isto upisao A direktno. Izgleda da u Vojvodini novi zakon vazi a u ostatku Srbije po starom
  9. Nije mi jasano to kako ti se zalomi, jesu li uplatnice za probnu i uplatnice za dopisivanje kategorije iste, ili uplatis i jedno i drugo pa kako se zalomi
  10. Javljaj obavezno. sta imas od kategorija? Nisi do sada imao probnu?
  11. Ne nadjoh nigde na netu da je usvojena izmena zakona. @vegas982 gde je komsija upisivao A kategoriju u vozacku, u kom gradu?
  12. Okaci na youtube ili tako neki servis pa ubaci link, prepoznace ga kao video
  13. zapratite me za jos saveta
  14. Tom logikom i ja razmisljam, a na drugu stranu mi se pa svidja ovaj blatobran pa mi djavo ne da mira Mozda cu na kraju i da prepravim nosac da ne ide na sraf osovine
  15. Koliko sam video debljina nosaca i ovaj visak navoja je tu negde (mrzelo me da jurim subler), mislim da ce se matica poravnati sa osovinom
  16. Stigao i branik u fazonu GS-a, kvalitet bolji nego sto sam ocekivao. pitanje za strucnije majstore: Koliko sam shvatio montira se ispod cetvrtke i matice koja drzi tocak, koliko je pametno da to stavljam, plasim se da se ne utisne u aluminijum nosaca
  17. Mislis 100% da ga zatamnis ili malo?
  18. Stogle djakonije sa aliexpressa
  19. Scorpion su dobre kacige, za 120€ ima malo “krstenih” kaciga. Nosim Exo520 dve godine i dalje je kao nova
  20. Dobro nam dosao Stiv
  21. Prelep motor
  22. Kupujtw CF-a dok je jos jeftin i dok im brend nije digao cenu (neka ovo ovde)
  23. Pratio sam ovu prezentaciju preko neta, svi odusevljeni motorom. Nigde ne videh da li nosi isti agregat kao 800MT tj KTM-ov, po specifikaciji to je taj
  24. Bole jesi siguran da si dobro upisao cenu, nesto mi ovo mnogo jeftino za ovakav motor
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja