Jump to content

Moto Zajednica

Sharky - Alex

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2322
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Sharky - Alex

  1. U grckoj kisa trenutno, pijem kafu pored bazena i legle mi tvoje teme kao budali samar Zenski rod na forumu deli istu strast sa nama pa ce nas razumeti. Eventualno ako se mozda ne svidi nekom moderatoru/administratoru. Sto se ove teme tice. Motor je zadovoljstvo koje kosta, za neka zadovoljsta uvek treba odvojiti, ne treba ni preterivati a ni biti skrt. Ja sam hedonista ali se kontrolisem i smatram da nismo dosli na ovaj svet da se mucimo i da umremo na kraju, treba malo i uzivati u zivotu.
  2. Veceras si bas raspolozen za otvaranje opstih tema gde mozemo da caskamo uz kaficu dok pada kisa
  3. Народна скупштина Републике Србије | Активности Народне скупштине WWW.PARLAMENT.GOV.RS Danas je pocelo zasedanje skupstine i nadam se uskoro i glasanje o izmeni zobs-a
  4. Dobro nam dosao Marko, popustice zena u jednom trenutku, samo polako
  5. Pozdrav komso i dobro nam dosao
  6. Sad vidite sa kakvim predznanjem se voze motori sa lancem Salu na stranu, svaka cast i hvala @feniks -u za info. Jedno mozda glupo pitanje: Gumice sluze da voda i prljavstina ne ulaze a da ulje ne izadje iz caure i osovine (valjda sam ih dobro nazvao), koja je onda svrha podmazivanja lanca ako gumice ne dozvoljavaju da ulje udje tamo gde treba
  7. I “trotinetaši” vole zivot na ivici
  8. Mislis, ispustamo staro i sipamo novo ulje po sistemu kap po kap
  9. Sad gledam, 800MT touring je u grckoj 1000€ jeftiniji
  10. 800MT ima full podesivo KYB ogibljenje, to nije problem, problem je sto ima 230kg.
  11. Slazem se u potpunosti. ovaj je kaznio sam sebe, a nastradase i neduzni. U buduce ovo treba kaznjavati kao svestan pokusaj ubistva. I oduzimanje dozvole dozivotno.
  12. Nije jedan bio je i suvozac pored vozaca, vidi se na snimku da mase rukama kroz prozor
  13. Ovo je namerno uradjeno, i ovaj sto snima je verovatno sa njima, cekao ih i krenuo sa njima. Dovoljno je da udjes na autoput kako treba napravis polukruzno i nazad i eto te u kontra smeru, tu je spas jedino da te vidi policija i da reaguje ali koja je sansa da je policija bas tu
  14. 5 minuta rada kosta 702 dinara, sve ukupno 50 minuta rada 7020 din + pdv = 8400din da to nije malo previse?
  15. Vozac punta je poginuo, zena u belom autu na koju su naleteli je u teskom stanju
  16. Cekamo nastavak
  17. Volim KTM dizajn ali mi ovaj (bar na slikama i videu) izgleda kao igracka, verovatno uzivo odaje drugi utisak. Po svemu je jako slican (negde i isti) kao cf 800MT a opet su jako razliciti KTM je bas pravljen za offroad a moze i po asfaltu, dok je 800MT vise za asfalt a moze i malo offroad
  18. Ja sam u vasilikiju, skroz druga strana. U lefkasu jedino iznajmiti skuter i ne sedati u auto do polaska kuci, to si pametno uradio
  19. Neka je laka zemlja obojci. A o ovima sto pisu komentare u blicu ne znam sta bi rekao
  20. Gde ste na lefkadi? Ja evo treci dan, jos kacigu ne videh, a vozi se svasta
  21. Sto se tice zadnje maglenke, na nekim kolima je uslov da se upali prvo ona da bi se upalile i prednje maglenke, pa ovi “opasni” zato voze sa zadnjom. Vece budale od tih su oni bez zadnje pozicije nocu na auto putu, gori su od kamilaza
  22. Pozdrav Nikolina i dobro nam dosla
  23. @ProMaster da si vozio cf-a ne bi proklizao na ulju Cf ima UPPS
  24. I posle kao pricamo o ravnopravnosti polova i zenskim pravima
  25. Cekaj… kako to motate volan i spustate noge, mene u auto skoli ucili osmice i slalom bez spustanja nogu inace odmah negativni poeni
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja