Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7942
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. E stvarno, ono dodeljivanje pa oduzimanje pehara je vhunac idiotizma, pa jebemu lebac zašto im treba 3 dana da vide jeli neko prekršio pritisak ili nije, neka najpre to reše pa onda proglašenje i podela pehara, bar toliko poštovanja zaslužuju ti vozači koji bukvalno ginu tamo na stazi. Mada i dalje je to s merenjem pritiscima teška glupost...
  2. Ja sam uzimao preko IPG, sve ok.
  3. Ne kapiram jel ta ovčija vuna dobra i za udobnost i za klimatizaciju guzice ili samo ovo drugo?
  4. Jesu, a još pored toga imaju top zaštitnu opremu, to jest vazdušna odela.
  5. Što masivniju lančugu i katančugu, neće 100% sprečiti lopove, ali će povećati šanse da izaberu neki drugi motor manje obezbeđen koji je lakše ukrasti.
  6. Opalac, Markez s Temu-a pobedio
  7. Često mi se dešava kad vozim iza nekog i gledam kako im se stalno pale štopaljke a ja totalno bez potrebe da kočim. Motorno kočenje + blagovremeno puštanje gasa = večne pločice
  8. To nas vraća na dobru staru mudru izreku: "Sve je dobro kad se dobro svrši"
  9. Ma nek ćute i rade svoj poso, a kod nas na ortopediji sve extra nabudžene ribe, lakše ti padne vreme provedeno tamo
  10. Martin izuva bogami, ozbiljna vožnja Bezeki standardno kida, i Ogura najzad podijum aprilia 1 2 3
  11. Imao sam scenu sa kupcima motora, dođu dvojica, gledaju,pitaju i kako to već ide...i kupac seda na motor i kaže drugaru da ga slika da ovaj vidi kako mu stoji motor, kao u butiku da kupuje košulju.... ja izneverovo
  12. Skroz levu, pošto je i slavina sa leve strane
  13. To crevo I TREBA da stoji tamo, tako je motor iz fabrike izišao, to crevo ide na usisnu gumu između glave i karburatora, ima sisicu. Inače, F2 ima VAKUMSKU slavinu, koja radi na princip vakuma, slavina u sebi ima memebranu sa oprugom, koja je preko tog tankog creva povezana sa usisom, i kada verglaš i upališ usis napravi vakum membrana se pomeri i otvara protok goriva, kada se motor ugasi, nema vakuma i opruga zatvara gorivo automatski.
  14. 'beš mi sve bila bi fora da Martin uzme titulu i opet kao šampion ode iz aprilije u Yamahu, kao što je iz Dukatija otišao u apriliju
  15. Ja sam kod nas viđao i mlađe i starije da voze el.trotinete sa full face zatvorenim moto kacigama Realno ako hoćeš zaštitu to je top, jer one biciklističke kacige su golo govno.
  16. Zarko će da reprizira pobedu
  17. Dobro nam došao Daj neku sliku mašinerije
  18. Nebi Sloba i slični cvetali ovde da nema toliko govana oko njih...
  19. 160 u naseljenom mestu, i tako malom kao što je Ada, totalno odsustvo logike i instinkta za preživljavanjem, puka sreća da nije još neko nastradao.
  20. Danas pročitah, u Francuskoj Vinjaka će da menja Jonas Folger e njega ne mogu da prežalim kad je onomad junački vozio tech3 Yamahu, obećavao je, ali onda se nešto gadno razboleo čovek...
  21. Znači sve i da imam para za nov, jebeš mi sve ako nebi radije kupio očuvanog matorog polovnjaka, ovo nije normalno, iserem im se u tu usranu elektroniku, diže mi se kosa na glavi od tih sranja. Karburator=forever
  22. To imaš u svakoj krštenoj radnji za moto delove a ima ih gomila na KupujemProdajem. A da li će trebati prepravke to ne znam, mislim da neće pošto to nije neko radikalno povećanje dužine, to najbolje da se javi neko ko je stavljao to na TDMa.
  23. Najjednostavnije ti je da staviš one podizače volana koji idu na mesto nosača volana, imaš one koji samo izdižu volan, a ima i koji izdižu i približavaju volan ka vozaču
  24. Ne kapiram što su od jednom nadrkani na wild card
  25. Pa moraću da prelomim, nebih još jedno putovanje da se zlopatim
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja