Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. A neki ni kacige ne nose, tj nose ih ali na laktu, kanda im bitniji lakat od glave Ja ću da gledam na novonastalu situaciju iz vedrijeg ugla, pošto ređe pogledam cele moto2 i moto3 trke, jer sam više naložen na kraljevsku klasu, evo sad ću da pogledam obe
  2. Imali su XJ 600 koji sa svojih tromih 60 ks upada u tu klasu, iako ma 4 cilindra i 600ccm. Isto tako godinama na evropskom tržištu niko nije parirao Kawasakijevom ZZR250
  3. Honda CB 500 Suzuki GS 500E Kawasaki ER-5
  4. Dobro nam došao kolega imamo i specijalan smajli za vas stromaše
  5. Znao sam, samo je pitanje vremena kad će da vozi
  6. Ezpeleta nek se penzioniše, probija na masi... i to žešće. A verujem da Markez nebi ovo prihvatio, ispod časti mu je.
  7. "FI" znaci ubrizgavanje goriva, verovafno su mu dizne zrele za ciscenje
  8. Dobro nam dosao kolega Yamahista
  9. @Jovica B imaš već temu za CBR 600F
  10. Taman izleteo Katar i uleteo Kimiring, broj trka ostao isti kao prošle godine
  11. Ja se uopšte ne zamajavam s merenjem potrošnje ulja, dokle god nivo ulja ne pada ispod optimuma izmedju dva servisa, ja zadovoljan.
  12. Davno sam imao GS-a (pre 10 god.) al mislim da je negde na glavi motora, kod poklopca ventila s prednje strane
  13. Dobro nam došla
  14. Svaka cast bice to super
  15. Svaka cast, motor je za primer Jedina zamerka je na nosac kofera, jako je spusten, trebalo je da ide iznad migavaca ne ispod.
  16. Kymco quannon 125 bi trebalo da je klon od Honde CG 125, mozda pasuje karburator ili membrana od njega
  17. Meni je čok (sauk,sauh) sumnjiv.
  18. Debil je i ovaj što tako piči kroz naselje, a i žena je debilka jer ne gleda levo-desno pre nego što prelazi ulicu na neobeleženom mestu i to sa detetom.
  19. Što se mene tiče, nek uzme MM još jednu titulu, al da razlika u bodovima ne bude više od 10 da bude klanje
  20. Zarco ima potencijal, pokazao se na Yamahi, a kako se priča, Ducati je sad najpovozniji nego ikad, a i po Lorenzovom iskustvu što se tiče V4 motora na gridu.
  21. Zajebi izduvavanje, stavi nov vazdušni filter, to bar nije skupo. Mada kontam da treba sa upali i sa lošim filterom
  22. Ona dvojica (9 i 04) dokazano opet neće ništa uraditi, Zarco možda i uspe nešto, kontam da ima motivaciju do jaja, jer ovo mu je zadnji voz, i ako bude dobro vozio ide u fabrički tim umesto Petrucci-ja, kladim se da je to bio deo dogovora sa Ciabatti-jem
  23. A stvarno, ne znam zašto se Honda uopšte i cima oko motora i troše pare za razvoj, kad Markez garant uzima titulu i sa predprošlogodišnjim motorom, jer kod glavnog konkurenta Yamahe ništa novo, i dalje isti problem, fali im brzine kao i ranije, Jedino Dukac može da iznenadi, al džabe kad nemaju vozače sposobne za titulu, polažem nade u Zarco-a na Avintijinom stroju. Suzukisti su enigma, videćemo.
  24. Treba, ima sprej za filtere da se kupi, ja sam uzeo neki Shell-ov, lepljiv je, sličan nekim sprejevima za lance
  25. Zato što ko zna kad će ti stići
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja