Jump to content

Moto Zajednica

Žaksi

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2475
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Žaksi

  1. Ne treba niko ništa da ti dozvoli,dovoljno je da ovako nešto vidiš,za to nije potrebno ni znanje ni škola.Na ovako nešto bi se okrenuo i otišao odmah,bez i da bilo šta pitam.Ovo nije otvoreno i očišćeno od kada je napravljen.
  2. Ja znam,da što se tiče motora,bolestan oko održavanja,ali ovakvo stanje je za plakanje.Satelis koliko god da naplatiš,malo je.Inače,za ovaj model skutera,lično smatram mnogo dobar.Takođe,pratim.
  3. Hvala kolegama na brzom odgovoru,a ja se zajebah,pa otkrih zašto BiH došao u BG 17-og.Pa kad sam iskren.
  4. milomir22 otkud tebi 80 konja.
  5. Pitanje za kolege iz Bg,povodom dešavanja u subotu gde je naj bolje stati da bi se videlo nešto od bolida F1,kasno sam saznao za karte ,a i rasprodate su,plus po onim cenama kao da su doveli svih 20 auta.Dakle neki predlog,bio bih zahvalan.
  6. Dobrodošao,ne opuštaj se,sve se prati.Legalan......a ono moša.
  7. travelman -e,postaješ odličan pisac,i hvala što si se mene setio....tamo.Čačkao bih te još,al vidim u žalosti si,ostaviću za drugi put.Pratim,i čekam...........
  8. Dobrodošao.
  9. lomitelj kako je vreme u Americi.
  10. Mislio sam da si je skinuo,pa znaš mere navoja i creva,zato sam ti pustio poruku.Inače imaju i metalne i plastične spojke.Poručivao sam od njih,kvalitet prva liga.
  11. Imaš firme,Tech-con i Stasto,bave se prodajom brzih spojki,imaju sve i svašta tog tipa.Odličan kvalitet.Možda nađeš nešto slično.
  12. lalajko nemamo svi BMW,daj sliku.
  13. Grešiš,čist Srpski.
  14. A meni .uda.
  15. vex ako si stvarno pop........pope,ne .....bavaj.
  16. Vidim ja i mene,samo ne vidim 8000.Ufff.
  17. Samo drži pun gas........u jednom trenutku će da pukne.
  18. Znači,ko kupi GS-a,taj je i nebo dotakao.Evo,Bole37 je primer.
  19. Obavezno,čiji je duži..........vizir.
  20. Dobro stigao,a ostalo,nema veze sa nikakvim krizama.
  21. Pa Boki,vidiš da je,nov,nov,nov,nov,nov,u pizdu materinu.
  22. mick mišljenja sam da trošiš vreme i energiju .Razumem sve o čemu pišeš,ali tako je kako je.Lično,meni se sviđa kako izgleda,imao priliku da probam,i odnos cena -dobijeno,odlično.Onima kojima se ne sviđa,to je tako,i toga će biti.Jer uzmi primer NC750,koji ima 50 i nešto konja,niko se ne žali,ali to je Honda.Imaš motor koji ti se sviđa,i uživaj u njemu,to je naj bitnije.
  23. Ne brini,ja ću.
  24. Ja koliko sam do sada izračunao,ti sa svim dodacima si negde na 300 konja.Znači.......... ,,SPARTA"
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja