Jump to content

Moto Zajednica

Žaksi

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2475
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Žaksi

  1. Kakvo je ovo bahato parkiranje? Ispalo je super.Nisam ni sumnjao.
  2. Dobrodošao.
  3. @Zarkela pre bih rekao da je pločica koja povezuje štapove kontra,pošto se za nju vezuje blatobran.Probaj da samo nju zarotiraš,pa postavi blatobran i probaj.Ako ne uspeš,onda samo pločicu u stegu(krajevi gde se šrafe)i polagano jedan pa drugi kraj zakrivi da bi dobio pravilan ugao.Zahteva više skidanja i postavljanja pločice i blatobrana,ali ćeš dobiti pravi rezultat,to jest da blatobran stoji lepo.Ovo je baš iskrivljeno.A ako ti je teško da kriviš nosač,onda ovo što je @N.F.S. predložio,podloške.
  4. Žaksi

    AliExpress

    Individualna stvar,što se tiče žmigavaca.Fino izgledaju,ako ti se sviđaju,uzimaj.
  5. Ja samo rekoh,ako te ,,ubedi".
  6. @francuz69 ako ubediš @N.F.S.,to ti je džek pot.
  7. Žaksi

    Formula 1

    Ovo da su ostali druga ili treća liga ,teško,jedino ako se misli na bolide.Kada su vozači u pitanju,svi smo svedoci da je Fetel potonuo od kada nije imao bolid ,Hamilton ,isto.Dajte Verštapenu neki drugi auto,sve će da se kaže.
  8. Žaksi

    Potreban migavac

    @Blaza šalji neku adresu da pošaljem ovo,batali kafane na ovu vrućinu.
  9. Žaksi

    Potreban migavac

    @Blaza imam dva led žmigavca,skinuta sa mog Bandita.Ako želiš,poklanjam ti.Kutija cigareta je samo da imaš uvid koliki su.
  10. Morao sam da te proverim,da vidim budan li si.
  11. Pošto volim preciznost,koji bi prst bio najadekvatniji.
  12. A imaš i još jedno rešenje,da otvoriš auspuh sa te strane(poskidaš nitne i izvučeš taj ukrasni deo gde šrafi na glavnu cev)ostaće ti vidljiva trenutna cev koja strči iz lonca.Skratiš tu tesnu cev i navariš cev promera koji ti odgovara,i normalno obradiš deo koji pokriva(zatvara)auspuh.Posle lepo nove nitne i montiraš.Kako god okreneš ima posla,nije baš jednostavno.I nemoj niko da ti priča priče,ako je cev uža za 1 mm,teško ćeš to natući.Ponekad jedna deseta milimetra pravi problem a kamoli ceo milimetar.
  13. Ovo bih voleo da vidim.
  14. Sa ovim ćeš samo da ga češeš,i ništa nećeš uraditi,samo ćeš izgubiti vremena.Možeš rešiti reducir pločom ali će te to koštati,a sigurno završavaš posao,šrar na šraf.Normalno bi se reducir ploča radila od aluminijuma.Ali bi sastav izgledao fabrički.
  15. Neka @shoyyka ovde je izgleda zločin održavati motorcikl koji poseduješ.Ali zato kada se kupuje,eeeeeee to je već druga priča.Mora da je održavan,traže i kad si bio na pregled prostate a ne samo istoriju održavanja.
  16. @shoyyka gledano odavde,fale ti dve.
  17. Hohoho, @lencuga a ovo je tek provokacija.Aaaaahshaha.
  18. Žaksi

    CFMoto 800MT

    Po meni,ako to treba da umetneš između,tu treba i duža osovina točka.Jer matica će uhvatiti na pola.
  19. Usisne ventile možeš na srednju vrednost,izduvne bliže gornjoj granici jer su izloženiji većim temperaturama i više se šire,to jest smanjuje se zazor prilikom rada.
  20. Momci,svaka čast.
  21. Nisam baš umetnik,al se snalazim.
  22. Eee,lepo,lepo.Samo što jedan ume da pliva a drugi nikako.
  23. @zaludan ne moj da čačkamo @BaneVuk58 jer ako krene da nam ispunjava muzičke,oteraće nas u tri P.... materine
  24. @shoyyka vrlo rado bih pošao,al ujeba me gasifikacija.Propade mi sve,a more ni ove godine neću videti.Izaći će me baš više.Ebiga,će mi pričate kako je bilo.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja