Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7813
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. Toliki bum je bio ovog motora prve godine kod nas, bukvalno ne vidim vise nikoga da pise o istom.
  2. Ja sam sva tri kupio mozgom. Kalkulisao, pratio mesecima, zadnji i godinu dana itd. Jebiga, kad nemas love na bacanje onda moras tako... Rado bih ja iskesirao 890 ADV R da imam love, GS, Africu i sl.
  3. I meni je KLE lep. Inace ima vibracija kao i svaka ta kawasaki masina sa dva cilindra. Eto gore u videu od onog Litvanca sto sam postavio.
  4. Tako je. Takav standard.
  5. Ne cudi se, jedino je Amerika skuplja od Svice. Nenormalno skupa drzava.
  6. Meni bas crni bezveze, ali ukusi su razliciti. Za kriminalne halogen zmigavce nemam reci.
  7. On je kerov kurazz sa kupljenom diplomom. Bivsi plivac u sportu koji je u svetskim okvirima nebitan.
  8. Info sa lica mesta. Bajkeri su išli ka Ikei na zbirno mesto za miting. Taksista je iz čista mira skrenuo na autobusku stanicu i pokupio motore. Ima povređenih ali nije strašno..
  9. Nezgoda na autoputu kod stanice "Beograd Jug" posle Autokomande. Oborena trojica motociklista. Trenutno nije poznato njihovo stanje. Stvaraju se veliki zastoji
  10. Ako si jace udarila kacigu, razmisli o njenoj zameni
  11. Niko mi ne blica sa ovim Auxito. Snop odlican, perfektna linija.
  12. Lep sat. Da li se zna neka okvirna vrednost? Koji je mehanizam unutra?
  13. Da ne bih otvarao temu, posto kako je pocelo, tema se moze otvoriti svaki dan Oboren motociklista u naselju Brestovac kod Bora. Stanje učesnika nije poznato. Usporen saobraćaj
  14. Ne koristim jer ne idem daleko. Da sam solo, isao bih na more motorom, ovako mora autom
  15. Uzecu Atlas intertnacionalni ove godine po isteku sadasnjeg paketa. Za auto. Posto planiramo more ove godine.
  16. Postovani prijatelji Moto Kluba Kula. Ovim putem zelimo da se izvinimo svim dobrim ljudima koji godinama podrzavaju i prate nas rad. Zbog političke situacije u drzavi, nećemo organizovati Moto Susret u Kuli. Ne iz razloga što ne želimo, već iz razloga što nećemo moći da garantujemo bezbednost naših gostiju iz Srbije i Inostranstva. To je rizik koji ne možemo da preuzmemo na sebe! Vidimo se sledeće godine u mnogo lepšoj atmosferi! A do tad
  17. Jedna osoba poginula, sedmoro teško povređeno u eksploziji u fabrici MOL u Mađarskoj N1INFO.RS Jedna osoba je poginula, a sedam je teško povređeno u eksploziji u fabrici MOL u Tisaujvarošu u Mađarskoj, kazao je mađarski premijer Peter Mađar. Prema njegovi
  18. Stigle su nove cene goriva, tako da će od danas od 15 časova na pumpama u Srbiji litar evrodizela koštati 225 dinara, a benzin 193 dinara, javlja RTS. +2 dinara gore
  19. Obavezno slike, neki snimak ponove
  20. Na FB ide informacija da je u Kuli otkazan motoskup jer su podrzali studente i ne mogu da garantuju bezbednost ucesnicima. Koliko je istina?
  21. Pa procitaj, prvo kaze nije a dole jeste
  22. Znaci poserem se ja u AI.
  23. Jel za Bosnu potreban zeleni karton?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja