Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7819
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. Vozio sam ga 14 godina bez problema.
  2. Ove godine vrv nastavljam sa Mannolom al 10-50. 1700 din 4l. Presao sezonu sa 10-40, menjac precizan, ulje jos crveno na prozoru, ne trosi ga.
  3. Jel ovo donekle tacno? One issue with the MT is the 97N OEM spring is on the stiff side for anyone 210 lbs and lighter. Ktech recommends a 90N for 210 lbs. I have a 90N spring off my TA I decided to try. It did help soften it a bit . . . less jarring over washboard type bumps.
  4. Lepa su oba. Beli malo lepsi ali sivi ima lepsu boju vila.
  5. U Rafineriji nafte Pančevo danas je počela obustava rada proizvodnih postrojenja usled nedostatka sirove nafte za preradu, nastalog kao posledica sankcija koje je Ministarstvo finansija SAD uvelo prema kompaniji NIS, saopštila je ova kompanija.
  6. I dalje imaju tu ruznu tablu
  7. Ne vidim problem. Ako kvacilo nije tesko uvek sajla. Imao sam hidrauliku na VFR-u, nista lakse nije bilo kvacilo nego sada sto imam na GSR-u a dodatna komplikacija.
  8. „Ukupno imamo na zalihama više od 204.000 tona dizela, a 82 odsto ukupne potrošnje goriva je dizel. Benzina imamo nešto manje, ali dovoljno“, naveo je Vučić. Prvi put sam video podatak da je 82% potrosnje dizel. Eto odakle veca cena dizela u Srbiji naspram benzina.
  9. Ja sam ga hteo kupiti prosli put ali imam odavno neki nemacki mali od 0.3A, radi posao.
  10. Nema licence jos uvek. Od sprdnja teme postade HOT TOPIC
  11. Ovo je trenutno genocid na putevima! Masakr! Poubijacemo se medjusobno...
  12. Pitam onako. Cuo sam da su A3+ dobre. Ima ih preko, mozda porucim sl. sezone preko drugara kada dolazi za Srb.
  13. Drzi li neko kod nas Carbone Lorraine kocione plocice?
  14. Normalno da su naduvane ali neki ljudi i dalje samo pricaju kako je inflacija kriva.
  15. Srecno. Uzivaj.
  16. Trenutno 5.500e a vidim i ponude sa 3 kofera...
  17. Prvi put mu bio smor ali ovaj put magicno nema zamerke?
  18. To je malo naduvano inace. Ja nikada ne koristim to, iako koristim one klinere povremeno koje dodajem u rezervoar. Nece nista biti gorivu ako stoji mesec-dva pa i tri...
  19. Po zimi vise ne volim ni peske a kamoli motor da vozim...
  20. Liqui Moly Motorbike Benzin stabilizator 250ml samo 1750.00 dinara!!! TEKTION.RS Čuva i štiti gorivo od starenja i oksidacije Sprečava koroziju u celom sistemu goriva Sprečava pojavu problema kada se motocikli skuteri ATV motorne sanke i drugi 4-taktni i 2-taktni... Aditiv za benzin stabilizator goriva IPONE Fuel Stabilizer 1190 din. AGROMOTO.RS IPONE Fuel Stabilizer je visoko efikasan aditiv za benzin, specijalno formulisan za očuvanje oktanske vrednosti goriva tokom dužeg perioda kada vozilo nije u upotrebi.
  21. Proveri prvo kakav je akumulator. Kako pre verglanja tako i pri verglanju koliko V daje. Jel mu povuces cok do kraja kada ga palis hladnog?
  22. Eto sada znate gde sam pa se javite
  23. Skoro jedno pivo. Nije za baciti.
  24. Eto, nije da izmisljam. Ima nesto da ljudi dodju jednom i vise se ne vracaju
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja