Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7819
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. Nisam planirao kupiti za kes nego preko administativne zabrane. Tako da mi to ne odgovara. Ali nema veze, kupicu za kes, verovatno u Barellu posto mi je Novi Sad jos nekako najblize za kupovinu.
  2. Planetasport, njihovu.
  3. Gledam na eplaneti imaju Scorpion kacige na akciji, moja firma saradjuje sa njima reko super, preko administrativne na rate... Kontaktiram ih da vidim da li salju u neku njihovu prodavnicu gde se ona moze prvo isprobati. Ne salju, samo direktna kupovina na kucnu adresu. Dovidjenja.
  4. I ja sam video motor uzivo, fabrika stanje. Ajde cekamo Nordena
  5. Mi smo se, tamo negde 2005-06-07, skupljali u sali u domu ucenika da bi ga gledali. Tad je isao na Palmi mislim Tad je bio u piku lupetanja.
  6. Motorcyclist

    Iči Buc

    Pratio sam je neko vreme.
  7. Kad te ne mrzi, za mene jedan snimak walkaround oko motora dok radi. Da vidim i cujem. To mi je cool
  8. Ne snima. I dalje samo tri brenda valjaju za ozbiljnije snimanje - DJI, GOPRO i INSTA.
  9. Blic: Sumnjiva smrt predstavnika Jugoimport SDPR-a u Moskvi, ruske službe nisu dostavile forenzičke izveštaje N1INFO.RS Blic je objavio da je u Moskvi 17. novembra umro predstavnik Jugoimport SDPR-a Radomir... Pa ti nacionalizuj NIS...
  10. Gde?
  11. Neko je to za poklopac ventila stavljao na fb grupe i ljudi su demantovali kaceci slike gde su skidali poklopac ventila bez vadjenja masine. Meni je neverovatno da je tako dizajnirano jer to nikada nisam video ni cuo.
  12. Podigli cenu bukvalno za nove kolor seme...
  13. Jok,iskocilo mi je na nekoj grupi od clana pa da podelim posto ne bih lako pretragom nasao na yt. Ono sto citam: problemi sa izduvnim ventilima ili vodjicom koje je fabrika resavala zamenom glave, voda u ramu, isto reseno, lezajevi tocka.
  14. Sada sam pustio ali nzm kako da stavim engleski auto dub. Citam komentare prevedene na engleski.
  15. Vise ja volim voziti krivine po ravnom bez gore-dole
  16. Suvozac svakako nije za motor. Nije to to u voznji.
  17. A jel ok za 50m nadmorske i Vojvodinu?
  18. Koliko je to brdo Ma moze i sa 125 nego da li bi me smorio nedostatak snage, na putu. Za off mi je dovoljno.
  19. Cekamo prve testove. Zaletati se necu. Nisam nikada vozio offroad pa moram prvo da vidim jel mi se to svidja. Da li bih bio zadovoljan sa motorom koji ima manje od 50ks...
  20. Posto vidjam ovaj model i dalje, jel se ova guma jos proizvodi i pored novijih modela?
  21. Slazem se.
  22. Ako neko nekada naleti na auspuh za GSRa, neka javi...
  23. Ovo kenjanje bas nisam morao videti pred rucak. Skoro mi pokvari kuvano meso i crveni sos
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja