-
Broj tema i poruka
421 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: stryker_026
-
Ne znam nikoga ko ima dobro iskustvo sa motorima te kompanije na moju sreću ja sam ih na vreme izbegao pri kupovini
-
Od 2020 svi Harley-i za europsko tržište iz Tajlanda
stryker_026 je odgovorio članu FFBikerSar u Generalno
Mogli bi ovo bi bilo lepo videti -
Neka hvala čim čujem da ima veze sa pedom to je dovoljno da i ne pomislim da mu posvetim pažnju
-
Od 2020 svi Harley-i za europsko tržište iz Tajlanda
stryker_026 je odgovorio članu FFBikerSar u Generalno
Zna li se nešto više o tome gde i kada će biti -
Odličan
-
Od 2020 svi Harley-i za europsko tržište iz Tajlanda
stryker_026 je odgovorio članu FFBikerSar u Generalno
Sedeo jesam vozio nisam kažem volim taj tip motora i sam vozim motor u tom tipu ali me harli nikad nije privukao iz ne znam kog razloga ove sezone ću znati kad budem probao jedan -
Od 2020 svi Harley-i za europsko tržište iz Tajlanda
stryker_026 je odgovorio članu FFBikerSar u Generalno
Slažem se ali su trebali da rade na poboljšanju i ispravljanju tih sitnica a ne da ostaju na istom -
Od 2020 svi Harley-i za europsko tržište iz Tajlanda
stryker_026 je odgovorio članu FFBikerSar u Generalno
Ja sam neko ko obožava taj tip motora ali me harli iz ne znam kog razloga nikad nije privlačio -
Od 2020 svi Harley-i za europsko tržište iz Tajlanda
stryker_026 je odgovorio članu FFBikerSar u Generalno
Mislio sam na postojanost mašine da bude bez čestih kvarova i udoban ne na snagu i brzinu -
Od 2020 svi Harley-i za europsko tržište iz Tajlanda
stryker_026 je odgovorio članu FFBikerSar u Generalno
Sve to stoji ali onda bi trebali da tu cenu opravdaju dobrim performansama kod nas u Beogradu jedam moj poznanik je kupio nov harli model fat bob po ceni od 24000e sad ove sezone ću videti kakvi su mu utisci -
Od 2020 svi Harley-i za europsko tržište iz Tajlanda
stryker_026 je odgovorio članu FFBikerSar u Generalno
A čekaj to što ne nose opremu bi trebalo da im bude plus ili šta -
A zbog čega bi uopšte i pravili toleranciju kad su nam putevi lošeg kvaliteta
-
Mislim da su te plastike jedina mana na kineskim skuterima bar su na mom bili dok sam ga imao
-
Ja sam cuo da ljudi hvale neki skuter sa ovim imenom cuo sam da ima ako se ne varam dve generacije sa istim nazivom
-
Jel moze neka slika motora na koji mislis
-
Od 2020 svi Harley-i za europsko tržište iz Tajlanda
stryker_026 je odgovorio članu FFBikerSar u Generalno
Sta ovo tacno treba da bude mesavina izmedju kruzer i putnog motora koliko god da volim kruzer motore jos nisam naleteo da harli koji bi mi se svideo -
Lep mada ima i malo posla oko estetike samo pazi sa tim preradama da te ne zezaju na tehničkom
-
Samo sam čekao kad će ovde ovako nešto da se pojavi teško da je provokacija jer je i moje selo puno ovakvih da stvar bude gora ne nose ni kacigu
-
Stavi neku sliku motora
-
Kako sam čuo 2000 dinara se plaća da se posle probne dobije regularna dozvola
-
Ja sam za A1 dobio probnu dozvolu gde mi je upisana samo ta kategorija sad sa sobom uvek moram da nosim dve dozvole a vađenje probne dozvole me koštalo 1700 dinara a sve ukupno u autoškoli za A1 iako imam i Am kategoriju pre toga pošto sam vožnju položio iz drugog puta izašlo me 26400
-
Peda ET 2016 Problem sa paljenjem MOZE POMOC?
stryker_026 je odgovorio članu PainGames u Kineska Imperija
Slažem se sa tobom moj komentar je napisam iz razloga jer stalno nailazim na negativne komentare jer je motor kineski a pre toga zastanu i pitaju koji je motor pošto im se svidi kako izgleda -
Peda ET 2016 Problem sa paljenjem MOZE POMOC?
stryker_026 je odgovorio članu PainGames u Kineska Imperija
I ja imam kineski čoper i trenutno sam zadovoljan kako služi -
Isplativije je vozom sigurno evo ja sam za transport mog motora 500km gorivo i putarine platio oko 80e to što me brat vozio oni koji dovoze automobile naplaćuju dodatno i amortizaciju njihovog vozila samo ne znam po kojoj ceni
