Jump to content

Moto Zajednica

stryker_026

Članovi
  • Broj tema i poruka

    421
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: stryker_026

  1. Ne znam nikoga ko ima dobro iskustvo sa motorima te kompanije na moju sreću ja sam ih na vreme izbegao pri kupovini
  2. Mogli bi ovo bi bilo lepo videti
  3. Neka hvala čim čujem da ima veze sa pedom to je dovoljno da i ne pomislim da mu posvetim pažnju
  4. Zna li se nešto više o tome gde i kada će biti
  5. Sedeo jesam vozio nisam kažem volim taj tip motora i sam vozim motor u tom tipu ali me harli nikad nije privukao iz ne znam kog razloga ove sezone ću znati kad budem probao jedan
  6. Slažem se ali su trebali da rade na poboljšanju i ispravljanju tih sitnica a ne da ostaju na istom
  7. Ja sam neko ko obožava taj tip motora ali me harli iz ne znam kog razloga nikad nije privlačio
  8. Mislio sam na postojanost mašine da bude bez čestih kvarova i udoban ne na snagu i brzinu
  9. Ja sam čuo da se na tom modelu desi da se polugica menjača odvoji od mašine bio je negde na yotube klip o tome kako je lik prepravio takav motor i koji su mu tačno nedostaci
  10. Sve to stoji ali onda bi trebali da tu cenu opravdaju dobrim performansama kod nas u Beogradu jedam moj poznanik je kupio nov harli model fat bob po ceni od 24000e sad ove sezone ću videti kakvi su mu utisci
  11. A čekaj to što ne nose opremu bi trebalo da im bude plus ili šta
  12. A zbog čega bi uopšte i pravili toleranciju kad su nam putevi lošeg kvaliteta
  13. Mislim da su te plastike jedina mana na kineskim skuterima bar su na mom bili dok sam ga imao
  14. Ja sam cuo da ljudi hvale neki skuter sa ovim imenom cuo sam da ima ako se ne varam dve generacije sa istim nazivom
  15. Jel moze neka slika motora na koji mislis
  16. Sta ovo tacno treba da bude mesavina izmedju kruzer i putnog motora koliko god da volim kruzer motore jos nisam naleteo da harli koji bi mi se svideo
  17. Lep mada ima i malo posla oko estetike samo pazi sa tim preradama da te ne zezaju na tehničkom
  18. Samo sam čekao kad će ovde ovako nešto da se pojavi teško da je provokacija jer je i moje selo puno ovakvih da stvar bude gora ne nose ni kacigu
  19. Stavi neku sliku motora
  20. Kako sam čuo 2000 dinara se plaća da se posle probne dobije regularna dozvola
  21. Ja sam za A1 dobio probnu dozvolu gde mi je upisana samo ta kategorija sad sa sobom uvek moram da nosim dve dozvole a vađenje probne dozvole me koštalo 1700 dinara a sve ukupno u autoškoli za A1 iako imam i Am kategoriju pre toga pošto sam vožnju položio iz drugog puta izašlo me 26400
  22. Slažem se sa tobom moj komentar je napisam iz razloga jer stalno nailazim na negativne komentare jer je motor kineski a pre toga zastanu i pitaju koji je motor pošto im se svidi kako izgleda
  23. I ja imam kineski čoper i trenutno sam zadovoljan kako služi
  24. Isplativije je vozom sigurno evo ja sam za transport mog motora 500km gorivo i putarine platio oko 80e to što me brat vozio oni koji dovoze automobile naplaćuju dodatno i amortizaciju njihovog vozila samo ne znam po kojoj ceni
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja