Ljudi jel uopšte koristio neko tank torbu na čoper motoru jel moguće uopšte fiksirati ovi fabrički koferi su mi mnogo mali fali mi još malo dodatnog prostora
Meni je juce stigla MT kaciga jos sam uzeo dodatni crni vizir i pinlock zadovoljan sam za sada mislim da je ok sto se tice odnosa cena kvalitet takodje sam u Barelu porucio