Jump to content

Moto Zajednica

stryker_026

Članovi
  • Broj tema i poruka

    421
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: stryker_026

  1. Ja sam vozio kineski skuter hoyosung i nisam bio zadovoljan odlučio sam kineske motore nikad više makar ne vozio
  2. Zvanično kažu da je to naslednik R6 koja je upravo prestala sa proizvodnjom sad koliko je to opravdano stvarno ne znam
  3. stryker_026

    Yamaha R7

    Ne videh da je otvorena tema a koliko sam primetio poslednjih dana se digla velika prasina oko ovog modela uglavnom sam nailazio na negatvne komentare pa da cujemo sta kazete ja licno nisam neki fan sportskih motora ali eto zanima me misljenje
  4. Ćuti nemoj ima da radim samo za motore
  5. Ne bih da mi troškovi održavanja i registracije budu skuplji od održavanja auta pa zato ne planiram veću kategoriju a i tu si u pravu svako ko me pitao da proba niti ima dozvolu niti bi nosio opremu
  6. I ja sam početnik pre ovog motora sam vozio kineski kruzer i uopšte nisam bio zapažen da tako kažem što mi je i odgovaralo ne zanima me tuđe mišljenje nego mi je čudno koliko ljudi očekuju da im se izlazi u susret pa me zanima i da li vi dopuštate drugima da probaju vaš motor
  7. Zanima me vaše mišljenje u situaciji kad negde stanete i priđu vam ljudi koje znate u nekom smislu i traže krug ja obično nađem na osudu kako sam neljubazan jer ne dopuštam da neko drugi tek tako vozi moj motor ili sedi na njemu o kacigi da ne govorimo
  8. Kupio sam ja prosle godine novu MT ovo pitam cisto da budem siguran imam i polovnu Nolan clasic nju sam dobio uz prethodni motor i nosio je samo par nedelja
  9. Potrošnja jeste smešna po rečima prethodnog vlasnika nekih 2l na 100km da 6 brzina malo mi je bio problem jer je baš kratak hod na menjaču evo jedna fotka iz vožnje od maločas
  10. Posle koliko godina aktivne vožnje se savetuje promena kacige i koliko je uopšte pametno kupovati kacigu koju je već neko nosio
  11. Proveri ako redovno dobija struju i ako je svećica ok filter za vazduh i da sauh nije zaglavio
  12. Baš sam baksuz
  13. Ja ako stajem na duže zaključavam u kofer zajedno sa rukavicama
  14. Ja sam se isto tako dvoumio između ova dva modela godinu dana i na kraju kupim mz rt prezadovoljan sam
  15. Ja sam u Barelu prošle godine uzeo online MT kacigu i više sam zadovoljan i saradnjom i onim što sam dobio
  16. Nije mi bilo problem naći delove ali protiv loše urađene instalacije i pričvršćenja plastičnih delova se nije moglo
  17. Na žalost na to ne znam da odgovorim jer se u mehaniku ne razumem uopšte ako će nešto pomoći mogu slikati mašinu
  18. Ne znam kažem šta sam čuo nisam se previše zanimao
  19. Osim što se CF ne pravi kompletno u Kini deo mislim da izrađuju i Ukrajinci
  20. Kažu da ih nema kod nas ovaj je kupljen u Francuskoj pa sam ga ja preuzeo od prethodnog vlasnika za sada sam zadovoljan videćemo kratko je kod mene
  21. Nadam se da će biti za vikend
  22. Evo mog Mz rt 125 2001 godište 4t za sada sam više nego zadovoljan
  23. Evo ja sam posedovao kineski čoper godinu dana i uopšte nisam zadovoljan instalacijom i završnom obradom motor skoro da nije vožen pre nego što sam ga kupio i ja sam sa njim prešao 1500km tako da je moj savet svima da zaobilaze kineze u širokom luku
  24. Jel neko vozio kakvo vam je misljenje na sta bi trebalo obratiti paznju posto sam cuo da su generalno mz motori jako izdrzljivi
  25. Ne znam jel bi to moglo montirati na ovaj motor
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja