Ne videh da je otvorena tema a koliko sam primetio poslednjih dana se digla velika prasina oko ovog modela uglavnom sam nailazio na negatvne komentare pa da cujemo sta kazete ja licno nisam neki fan sportskih motora ali eto zanima me misljenje
Ne bih da mi troškovi održavanja i registracije budu skuplji od održavanja auta pa zato ne planiram veću kategoriju a i tu si u pravu svako ko me pitao da proba niti ima dozvolu niti bi nosio opremu
I ja sam početnik pre ovog motora sam vozio kineski kruzer i uopšte nisam bio zapažen da tako kažem što mi je i odgovaralo ne zanima me tuđe mišljenje nego mi je čudno koliko ljudi očekuju da im se izlazi u susret pa me zanima i da li vi dopuštate drugima da probaju vaš motor
Zanima me vaše mišljenje u situaciji kad negde stanete i priđu vam ljudi koje znate u nekom smislu i traže krug ja obično nađem na osudu kako sam neljubazan jer ne dopuštam da neko drugi tek tako vozi moj motor ili sedi na njemu o kacigi da ne govorimo
Kupio sam ja prosle godine novu MT ovo pitam cisto da budem siguran imam i polovnu Nolan clasic nju sam dobio uz prethodni motor i nosio je samo par nedelja
Potrošnja jeste smešna po rečima prethodnog vlasnika nekih 2l na 100km da 6 brzina malo mi je bio problem jer je baš kratak hod na menjaču evo jedna fotka iz vožnje od maločas
Evo ja sam posedovao kineski čoper godinu dana i uopšte nisam zadovoljan instalacijom i završnom obradom motor skoro da nije vožen pre nego što sam ga kupio i ja sam sa njim prešao 1500km tako da je moj savet svima da zaobilaze kineze u širokom luku