Jump to content

Moto Zajednica

stryker_026

Članovi
  • Broj tema i poruka

    421
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: stryker_026

  1. Kaciga rukavice i jakna se podrazumevaju uvek što se mene tiče
  2. Ta vožnja bez opreme mi nikad nije bila jasna
  3. Još kad se uzme u obzir naš zakon i komplikacije oko registracije pitam se gde to vodi
  4. Problem je i cena tih motora videh jednu hondu od 125cc ne sećam se tačno modela uglavnom cena preko 3000e a nije u pitanju novi motor
  5. Da ali većina ljudi ove motore danas vozi na mnogo dalje relacije nego što je najbliži kafić
  6. Šteta što im sedišta nisu malo udobnija
  7. Hoćete reći da je opravdano voziti na takav način u saobraćaju ne razumem šta znači to dovoljno je i 40
  8. Neobično izgleda ali me skuteri nikad nisu privlačili
  9. Što se mene tiče treba kriviti obojicu zbog takvih ljudi će se uvek gledati loše na nas koji volimo motore
  10. Samo obiđi još neku školu mislim da možeš naći jeftinije
  11. Polaži za ono što želiš ja sam recimo svesno išao na A1 jer znam da neću imati potrebu za jačim motorom mojti je savet samo da posetiš nekoliko autoškola pre donošenja konačne odluke
  12. Viđao sam motore njihove automatike od 250cc dva modela V3 i V5 ništa ispod 250 nisam uživo video
  13. Jel oni uopšte imaju motore u kategoriji 125cc
  14. Ja sam čuo da je cf moto u protekle dce godine napravio veliki pomak kod nas na tržištu posebno što se kvadova tiče
  15. Mislim da je ime tu najmanje bitno
  16. Ova tema je korisna da se vidi od kojih ljudi nikad ne kupovati motor
  17. Nolan clasic ali u planumi jr kupovina MT dobio je uz motor kao poklon
  18. A čekaj to što nisu adekvatno održavali motor je plus ili šta ili bi možda ovo trebalo da bude tvoj smisao za humor
  19. Po pojedinima koliko vidim kvačilo stvarno postoji bez potrebe moj motor ne može ni da upali ako se posle davanja kontakta ne pritisne kvačilo
  20. Ne znam koja je svrha menjanja brzina bez kvačila
  21. Ja govorim samo na osnovu drugih koje znam da su kupili nov motor i malo mog iskustva jer sam probao neke modele od 49 i 125cc
  22. Par puta probao motor jer oni ne prave tip motora koji volim više govorim na osnovu iskustva ljudi koji su kupili nove motore
  23. Ma naravno najlakše za kvarove reći kako se motor adekvatno ne održava malo se raspitaj kod ljudi koji voze motore pomenute kompanije
  24. Ja vozim skystar yamasaki a šta hoću hoću motor koji je koliko toliko pouzdan a ne da mi motor star desetak godina bude skuplji i pouzdaniji od novog nije mi problem da platim ali hoću da radi o tome koliko su stručni ljjdi u njihovom servisu je suvišno komentarisati
  25. Ako je tako kao što kažeš to bi onda trebalo važiti za sve ne samo za tomos program bojim se da se gospodi na vlasti to nikako ne isplati
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja