Polaži za ono što želiš ja sam recimo svesno išao na A1 jer znam da neću imati potrebu za jačim motorom mojti je savet samo da posetiš nekoliko autoškola pre donošenja konačne odluke
Ja vozim skystar yamasaki a šta hoću hoću motor koji je koliko toliko pouzdan a ne da mi motor star desetak godina bude skuplji i pouzdaniji od novog nije mi problem da platim ali hoću da radi o tome koliko su stručni ljjdi u njihovom servisu je suvišno komentarisati