Bas kod one aprilie rs 125 sam cuo da cesto dodje do kvara na tom mesacu goriva i da se to otkrije cesto tek kad motor potpuno zariba jer nema nikakvu lampicu koja bi upozorila na tako nesto mozda gresim ali zaista sam veliki skeptik po pitanju 2T motora naravno svako zna svoje i sta mu odgovara
Za skutere ne znam ali za motore od 125 znam pojedine zato sam odustao od kupovine prvobitni plan mi je bio aprilia red rose ili yamaha tdr ali sam odustao jer su 2t pa ne bih da eksperimentišem sa mešavinom a i mz i jawa to me isto odbilo od njih
Do sad sam uspevao da ostvarim svaki cilj ali sam svestan da je ovo cudo za mene nedostizno a i pitanje koliko bi trajao zbog kvaliteta puteva u Srbiji
To i mene zanima video sam par bobber motora probao jedan lično me ne privlače a niko koga sam video da ih vozi nije mogao da se seti da mi navede nijednu njihovu prednost u odnosu na klasične motore