Jump to content

Moto Zajednica

stryker_026

Članovi
  • Broj tema i poruka

    421
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: stryker_026

  1. A kako se krece cenvni rang tih knjiga
  2. Bas kod one aprilie rs 125 sam cuo da cesto dodje do kvara na tom mesacu goriva i da se to otkrije cesto tek kad motor potpuno zariba jer nema nikakvu lampicu koja bi upozorila na tako nesto mozda gresim ali zaista sam veliki skeptik po pitanju 2T motora naravno svako zna svoje i sta mu odgovara
  3. Jeste a kad se desi da taj takozvani mešač zariba što sam čuo da je česta pojava neka hvala od 2t sam vozio samo apn4 i automatik a3
  4. Mislim da nije i ja to čekam
  5. Za skutere ne znam ali za motore od 125 znam pojedine zato sam odustao od kupovine prvobitni plan mi je bio aprilia red rose ili yamaha tdr ali sam odustao jer su 2t pa ne bih da eksperimentišem sa mešavinom a i mz i jawa to me isto odbilo od njih
  6. stryker_026

    2T vs4T

    Hajde da vidimo predosti i mane ne videh da ima slična tema za koji tip motora se odlučujete i zašto
  7. Evo malo da osvežimo temu još uvek je potpuno fabrički ako ne računamo držač za telefon ali planiram male izmene 2008 godište ali jako malo vožen
  8. Jeste hladno ali se moralo malo
  9. steta sto u Srbiji nema slicnih casopisa uspeo sam kupiti dva broja moto pulsa koji se stampa u Hrvatskoj ali i on je prestao da stize
  10. Ja sam skuter sa izmenjenim retrovizorom i dodatim zadnjim koferom bez problema registrovao
  11. I ja sam čuo da nije moguće zbog izvršenih prepravki na ramu
  12. Do sad sam uspevao da ostvarim svaki cilj ali sam svestan da je ovo cudo za mene nedostizno a i pitanje koliko bi trajao zbog kvaliteta puteva u Srbiji
  13. Da taj oduševio me kao nijedan drugi
  14. Onaj crni čoper gore bar mi liči na čoper znači ne mogu da prekinem da gledam
  15. A onaj prethodni on mi je privukao više pažnje na njega sam mislio možda grešim ali mi se ovaj ducati ne čini baš udobnim
  16. To i mene zanima video sam par bobber motora probao jedan lično me ne privlače a niko koga sam video da ih vozi nije mogao da se seti da mi navede nijednu njihovu prednost u odnosu na klasične motore
  17. Ne mogu da prestanem da gledam ovaj motor na prikolici koliko od prilike košta onako nešto hajde stavi još neku sliku kad budeš imao vremena
  18. Koliko od prilike para treba izdvojiti za jedan ovakav put
  19. Bilo bi pozitivno kad bi mogli povećati snagu motora i dužinu trajanja baterije što je po meni trenutno najveći problem
  20. Još kad bi bilo lepo vreme da se može doći motorom
  21. Električni Harli
  22. Poslala mi sestra iz Amerike sliku evo Harli je izbacio u prodaju električni motor na žalost ona se ne razume pa mi nije znala reći više detalja
  23. Ja ne mogu da verujem koliko se problema javlja kod tih peda motora stvarno se pitam sta imaju u glavi ti koji ih sklapaju
  24. Da ja sam prvo planirao A2 ali nisam u okolini našao autoškolu koja ima tu kategoriju pa se odlučih ovako
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja