Jump to content

Moto Zajednica

stryker_026

Članovi
  • Broj tema i poruka

    421
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: stryker_026

  1. Nemam sliku trenutno veceras sam ga video izgleda kao skuter samo sa visim tockovima i tanjim gumama trosi benzin 4t motor od 49cc ima cak na tabli indikator brzine sad nisam video lepo ali mislim da ima 4 brzine ucinilo mi se da na agregatu pise daitona ali nisam siguran
  2. Ljudi mozda temi ovde nije mesto nisam znao gde da postavim jel mozda neko zna da mi kaze nesto vise o ovim novom motorima koje dele postarima izgledaju kao skuteri ali sa menjacem bez kvacila pa me zanima kako tacno to funkcinise i koliko su pouzdani
  3. Evo jedna pre sredjivanja za sada je jos sav u fabrickom stanju
  4. Evo i ja da napisem koju od nedavno vlasnik yamasaky skaystar-a jako malo vozenog 2008 godiste za sada sam odusevljen koliko je ovo vreme dozvolilo da se proba pa ako je neko raspolozen da mi kaze na sta da obratim paznju sto se tice slabih tacaka
  5. To je i razlog zbog cega su me zainteresovali nisam neki pristalica velike brzine
  6. Pa bilo mi je cudno jer napisaste da niste mogli ici brze od 80
  7. cudno ja sam vidjao te motore na autoputu isli su bez problema sprint princ i raptor
  8. Ja sam odlucio da sto se tice motora idem postepeno sad sam na skuteru pre toga sam vozio automatik pa apn6 sad planiram sledece godine polagati za A1 a kasnije za A kategoriju zanima me samo iz kog razloga je toliko ljudi protiv kineskih motora naravno zanimaju me samo kruzer motori koliko sam se do sada raspitao delovi se lako nabavljaju ne kvare se cesto a ljude koje sam pitao su zadovoljni njima danas se ionako dosta delova za bilo koji motor proizvodi kod kineza tako da mi nije jasno cemu odmah to savetovanje da se kineski motori zaborave konkretno me zanimaju tri modela sprint prince sprint raptor i sky star on me najvise privlaci
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja