Jump to content

Moto Zajednica

stryker_026

Članovi
  • Broj tema i poruka

    421
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: stryker_026

  1. Ne deluje mi da cdi može da pravi problem mada izgleda da je jedino rešenje da se krene sa promenom svih delova pa dokle se stigne ja lično ne bih imao toliko živaca i novca da bacam u otklanjanju kvara
  2. Samo 3l na 100km
  3. Kod mene u okolini se par godina prodavao onaj pedin model od 125cc 1500e nov Peda x road ja mislim uglavnom dve godine niko nije želeo ni da ga pogleda a da ne govorimo o nečem više desilo se da su jednostavno prestali da ga izlažu za prodaju
  4. Kad se očekuje završetak radova
  5. Meni nikada neće biti jasno da ljudi u 21 veku pored toliko dostupnih informacija kupuju motore ovog proizvođača aktivno pratim deavanja u motosvtu nekih desetak godina i nikad nisam čuo da je motor pomenute kompanije neko kupio a da nije imao gomilu problema sa samim motorom i ljudima iz servisa
  6. Steta sto nisi u Srbiji
  7. Još malo zidne umetnosti
  8. Jel može video sa zvukom
  9. Video mi mnogo kabasta za nošenje
  10. Ovo su ono što bi se reklo slatke muke
  11. Moraću da proverim smešne pare
  12. Nova ili polovna
  13. Ja sam za svoj motor prešao 500km drugi u okolini mi nisu bili zanimljivi
  14. Grafit mi privukao pažnju
  15. Taman dobih odgovor na pitanje koje me zanimalo
  16. Da li si imao problema sa tehičkim pregledom
  17. Pozdrav kakav motor je u planu
  18. Solidna je i razlika u ceni među njima
  19. Da ali ne može da se kači bez kućišta
  20. Mislim da ću se odlučiti ipak za gopro
  21. Što se tiče telefona motorola je izbacila odličan ima u sebi akcionu kameru može se naći za 170e polovan videh na kupujem prodajem
  22. Da tako sam i mislio ne baš malo vremena
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja