Čitajući sve ovo vidim da sam baš imao sreće moja tri pada nisu ni blizu ozbiljni oprema odradila svoje mada iskoristio bih priliku da pitam iskusnije vozače da li je tačno da su kruzer motori najbezbedniji za vožnju i da kod njih najteže dolazi do pada pričamo naravno o ispravnim motorima
Zanima me ako je neko od iskusnijih vozača koristio kacige marke nolan ako može napisati nešto o njihovoj pouzdanosti ovu sam dobio na poklon uz motor svakako planiram kupovinu nove
Kad smo kod registracije ne znam kako je u razvijenim zemljama ali meni zaista nije logično da mi recimo registracija motora od 750cc bude skuplja od registracije auta
Svaka čast na kreativnosti na žalost ja mogu samo da sanjam o ovome jer se u mehaniku uopšte ne razumem a kakonsam čuo sad je prilično komplikovano registrovati ovakav motor
Bojim se da je proizvodnja kao APN motora potpuno prestala kao i izrada novih delova zato se prelazi na druge modele naravno sad je i zakon takav da se sa B kategorijom ništa od motora ne može voziti a sećam se pre oko desetak godina sam video da je novi APN6 koštao 1000e
Da taj problem sa okretanjem imam i ja to je jedino što sam za sada primetio neuobičajeno a jeste ovo mi je prvi motor još uvek se da kažemo privikavam na ovakav tip motora hajde kad budeš imao vremena pusti mi slike tog što si napravio
Mnogo bolja finalna obrada kako sam čuo sprint često ima problema sa blatobranima polugom menjača i zadnje kočnice takođe mislim da ne poseduje amortizer volana