Jump to content

Moto Zajednica

stryker_026

Članovi
  • Broj tema i poruka

    421
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: stryker_026

  1. A koliko se čeka da stignu
  2. Da moraću nešto da vidim do kraja aprila početkom februara kupih motor pa sam malo kratak finansijski
  3. Da samo se bojim da kad se kupuje nova gopro mnogo malo dodataka daju
  4. Videću ako uspem da sakupim pare dok traje sve to
  5. Nova za te pare ili polovna
  6. Da izgleda bolje nego montiranje sa strane
  7. Važi ne žurimo nigde svakako hvala ti
  8. Ionako planiram da finansijski pomognem tvoj kanal u skorije vreme tako da računaj ako se ne proda do 10 aprila da je kupujem imam neke planove za ovu sezonu o tome ćemo naknadno pričati
  9. O drug motoraš konačno baš na tvoj oglas naleteh samo ne znam hoću li sakupiti pare na vreme dok se ne proda
  10. Može pošalji mi kad budeš imao vremena i sliku da vidim kako si montirao na kacigu da li je bolje sa strane staviti ili dole kao što većina stavlja napred god ventilacionog otvora
  11. To je odlicno ocekivao sam mnogo vise
  12. Ok sve to stoji ali sta je sa onim vozacima kojima brzina nije previse bitna meni licno kod motora na prvom mestu je udobnost mala potrosnja i jeftino odrzavanje
  13. Najjeftinije što sam našao je gopro hero3 ja mislim ili 4 za 18000 dinara sa nekoliko dodataka a od ovih novih kineskih pažnju mi je privukla eken e9
  14. Posto sam u dilemi da li da kupim novu akcionu kameru ili polovnu gopro zanima me misljenja ostalih clanova kako su se pokazale ne treba mi nista specijalno samo da snimak bude koliko toliko jasan i ne znam da li kupovati kod nas u Srbiji ili narucivati sa stranih sajtova
  15. A koliko košta to sečenje na foliji već gotovih slika nalepnica
  16. Mislim da bi bilo problema mada nikad se ne zna kod mene u okolini recimo postoji mesto gde rade tehnički pregled i gde bukvalno sve prolazi par puta su čak platili i kaznu ali rade po starom i dalje jedino je sigurno ako napraviš tako da za potrebe registracije stari delovi mogu da se vrate
  17. Odlicno jedva cekam tako nesto obavezno javi kog dana ces biti na sajmu
  18. Mi u Srbiji mozemo samo da sanjamo o tako necemu
  19. Nije puno ocekivao sam vise svakako dobija se puno za te sitne pare
  20. Zvuk je najmanji problem resi se igranjem oko auspuha
  21. Dok je ljudi ovde ne brinem oko toga samo da se finansije skupe veciti problem u Srbiji
  22. Cuo sam da njih mnogi hvale jako su pristupacni i sa cenama pa cu videti imam vremena taman ovu sezonu da lepo razgledam sve ja sad trenutno vozim isto kineza 4t i zadovoljan sam veoma
  23. Neki do 125cc
  24. Kupio sam jedan 9 februara ali se dvoumim posto bih uzeo do kraja godine neki full cross ili super moto pa ne znam da li je moguce tu da se izbegne 2T motor posto kod mene teren i nije tako tezak ali naravno ipak nije ni za kruzer motor koji je inace moja opsesija
  25. Fali akciona kamera da docara uspone i krivine asfalt nov zavrsili ga sad u novembru bese mi ovo kratka voznja danas od nekih 30km samo
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja