Jump to content

Moto Zajednica

stryker_026

Članovi
  • Broj tema i poruka

    421
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: stryker_026

  1. Deluje mi kao sasvim pristojan kvalitet snimka
  2. Da ali između te dve je i velika razlika u ceni
  3. Vozio sam i 2t i 4t motore uvek bih prednost dao 4t motorima
  4. Bolje keeway nego peda tu nema priče
  5. Raspitaj se o Peda motorima i sve ce ti biti jasno
  6. Hajde kad se smiri ovo i ja bih neku
  7. Bezi od motora te kompanije ocigledno im menjaju naziv radi lakse prodaje
  8. Da jeste ja sam tek od skoro polozio za A1 tu odlucio da stanem nije uopste jeftino u danasnje vreme onda ipak ako kupujes skuter te kubikaze obavezno gledaj da bude vodeno hladjen
  9. Ja sam ipak za to da se gleda motor od 125cc jer ako se uzmu u obzir troškovi registracije meni je neisplativo da vozim nešto slabije
  10. Svaka čast na klipovima sinoć odgledah sve snimke
  11. stryker_026

    Prvi motor

    Ja sam uspeo da padnem jednom sa automatika a3 dva puta sa skutera i moj najgori pad sa apn4 na sreću tad mi kineska kaciga spasila glavu
  12. stryker_026

    Prvi motor

    Kakve sam ja padove imao sa 50cc ljudi su misli da ko zna sta vozim sto se mene tice kubikaza nista ne garantuje po pitanju bezbednosti samo cista glava i bez opreme nigde
  13. Fale još nalepnice i da nađem onu torbicu za ispod fara sa prednje strane a da nije preskupa pa na poliranje
  14. Ja ne mogu da verujem da neko pored svih dostupnih informacija odlucuje da kupi motor ove kompanije
  15. Ja sam ove godine požio za A1 i kupio motor jer mi ne treba jači a mala je razlika u ceni registracije 125 i 49cc
  16. Zašto ne bi polagao i za te pare uzeo jači motor
  17. Deluje mi mnogo para za motor te kubikaže
  18. Malo igranja fali mi još par sitnica i nalepnice
  19. Onaj drugi model V5 je gori oba pravi firma Cf moto oba modela su 250cc
  20. Mislim da je član Krokodilo napravio jednog kucaj na pretragu ovde na forumu izaći će sigurno ja sam tako video
  21. A cekaj ti si kupio novi novi motor iz salona pa mnogi motori se proizvode i manje od dve godine trendovi su takvi nista ne bude dugo zanimljivo @štampar
  22. Ne već da nijedan auto ili motor koji izađe iz fabrike sa dozvolom za upotrebu u saobraćaju ne može da bude loš postane takav zbog lošeg održavanja vlasnika da je vf toliko loš kao što pojedini pričaju ne bi ni bilo serijske proizvodnje niti bi se i danas vozili
  23. Ne znam jesi li gledao šta su zaljubljenici bili u stanju da naprave od Yuga da jesi ne bi uzimao za poređenje
  24. Ja poštujem svakoga i ne želim da nikome ništa dokazujem namerno sam baš kupio kineza zbog toga što se o njima priča ali pre nego što o nekome pišem nešto loše ispratim njegov rad i nameru do kraja
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja