Jump to content

Moto Zajednica

stryker_026

Članovi
  • Broj tema i poruka

    421
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: stryker_026

  1. Kako sam čuo planira se do kraja nedelje poskupljenje goriva za oko 2 dinara
  2. To mi je jedan od razloga zašto sam odlučio da ne vozim ništa jače od 125cc registracija i održavanje se ne osete odnese te ionako gde treba a mi u Srbiji baš i nemamo puteve za divljanje
  3. Nemam ja dozvolu za vožnju većih od 125cc nego me čisto zanimalo jer sam ga video samo na youtube
  4. Ne znam šta tu ima da se razume i od kad je vrućina opravdanje za bilo šta
  5. Jurim neke nalepnice i tank torbu
  6. Ja se nadam da krenem drugi dan posle 14h
  7. A iz kog razloga 2t motori
  8. Mislim da te guzve samo zavise od mesta boravka ne verujem da u manjim mestima postoji problem sa tim bar ga ja nisam imao
  9. Ja sam tamo u subotu od 19h evo mog broja 061/603-87-35
  10. Njemu je nedavno bio hakovan youtube kanal znači nije se opametio još ulazi na sumnjive linkove
  11. Jel imao uopšte neko u Srbiji onaj od 502cc video sam njegovu recenziju na youtube
  12. Prosto sam iznenađen da se na ovoj aplikaciji nalazi model mog motora
  13. Meni nije jasno zašto to pozdravljanje sve više izostaje ako se već pre ko zna koliko krenulo sa tim i postalo nešto što izdvaja vozače motora šteta da se prekine
  14. Kako sam se rešio tog kineza uživam
  15. Trenutno razmišljam o kupovini tank torbe prethodni motor mi imao metalni rezervoar pa sam muke mučio sa koroziom kasnije mi rekoše da je to još jedna boljka kineskih motora
  16. Šta je praktičnije i isplativije imati na motoru plastičan ili metali rezervoar
  17. Gde se ovog seti
  18. Veruj mi to vreme i ne osećam vozim kao što bih vozio sad u novembru mi ističe probna
  19. Ok možda u ovom slučaju jesi u pravu sad je ionako suvišno komentarisati o tome ali niko se ne osvrće na to kad vozači automobila naprave problem čestim oduzimanjem prednosti ili time što ne znaju čemu služi pokazivač pravca najlakše je uvek hvatati se za to da je motorista kriv uvek
  20. Na moju sreću ništa dramatičnije osim što sam zbog kiše bio potpuno mokar a kišno odelo naravno još nemam
  21. I ja sam dobio probnu iako B imam odavno rekli su mi da mora tako jer nikad pre nisam imao probnu za neku kategoriju
  22. Ja volim tunel nije mi bitno osvetljen ili ne samo neka je put bez rupa volim zvuk motora tada
  23. Počinjem da se pitam da li je samnom sve u redu ja uopšte nemam tu želju za obaranjem motora
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja